Dodaj do ulubionych

Che - wielki,niesamowity czlowiek..

IP: *.103.252.64.snet.net 01.11.01, 01:48
Drugiego takiego juz w naszym zyciu nie bedzie..
Jak popatrzyc na tych ciulaczy grosza dookola, myszy goniace za kromka chleba ,
gotowe zabijac inne myszy dla niej, to czlowiek zaczyna wielkosc i sile
osobowosci przykladu czlowieka takiego jak Che...
Czesc jego pamieci - mam nadzieje ze bedzie ona dlugo zyla wsrod ludzi jako
przyklad tego do czego czlowiek wolny i bezinteresownie oddany idealom jest
zdolny,cos czego dzisiejsze mrowki-robole nigdy nie beda w stanie zrozumiec...
Obserwuj wątek
    • Gość: Walek Re: Che - wielki,niesamowity czlowiek.. IP: 213.98.114.* 01.11.01, 03:05
      Gość portalu: J.Bond napisał(a):

      > Drugiego takiego juz w naszym zyciu nie bedzie..
      > Jak popatrzyc na tych ciulaczy grosza dookola, myszy goniace za kromka chleba ,
      > gotowe zabijac inne myszy dla niej, to czlowiek zaczyna wielkosc i sile
      > osobowosci przykladu czlowieka takiego jak Che...
      > Czesc jego pamieci - mam nadzieje ze bedzie ona dlugo zyla wsrod ludzi jako
      > przyklad tego do czego czlowiek wolny i bezinteresownie oddany idealom jest
      > zdolny,cos czego dzisiejsze mrowki-robole nigdy nie beda w stanie zrozumiec...
      Ale masz w glowie nasrane !
      • Gość: J.Bond Re: Che - wielki,niesamowity czlowiek.. IP: *.103.252.64.snet.net 01.11.01, 03:49
        Ale sa tez oczywiscie takie gowna jak ty ktore tylko o sraniu mysla...
        bo na nic je wiecej nie stac -> ludzkie smiecie.

        • Gość: ww Re: Che - wielki,niesamowity czlowiek..- Drakula IP: *.gv.shawcable.net 01.11.01, 09:39
          Bond - anarchisto, uwazaj bo poparzysz sie koktailem Molotowa w trakcie
          podpolania.Ale tak naprawde to nie wierzysz w to co piszesz? prawda - przyznaj
          sie.
    • Gość: jojo Re: Che - wielki,niesamowity czlowiek.. IP: *.dip.t-dialin.net 01.11.01, 11:05
      Gość portalu: J.Bond napisał(a):

      > Czesc jego pamieci - mam nadzieje ze bedzie ona dlugo zyla wsrod ludzi jako
      > przyklad tego do czego czlowiek wolny i bezinteresownie oddany idealom jest
      > zdolny,cos czego dzisiejsze mrowki-robole nigdy nie beda w stanie zrozumiec...


      Do zabijania?

      • tyu Che - wielki czlowiek... cham tego nie zrozumie 03.11.01, 20:44
        No i masz Bondzie parę próbek ludzkiej mentalności. Jeśli się z czymś nie
        zgadzam - nuże to unurzać - w g... oczywiście.
        Che, którego i ja szanuję (pisałem nawet o tym parę razy) jest postacią
        kontrowersyjną jako polityk ("eksport rewolucji"), ale wspaniałym przykładem
        uczciwości i wierności swym przekonaniom. Niestety - zamiast dyskusji w tych
        kategoriach masz różnych Walków, ww i joja.
        • Gość: vivi Do tyu IP: *.biaman.pl 04.11.01, 00:28
          polecam jeszcze jednego wiernego do końca przekonaniom swym i wielkiego poliyka
          A. Hitler.
          • tyu Do vivi 04.11.01, 13:27
            Gość portalu: vivi napisał(a):

            > polecam jeszcze jednego wiernego do końca przekonaniom swym i wielkiego poliyka
            > A. Hitler.


            Zaiste dowcip w stylu vivi!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka