Gość: jaski
IP: 64.37.254.*
27.02.03, 00:14
Od lba. Taka suma pan rumsfeld donald(nie mylic z kaczorem donaldem mimo
niewatpliwego podobienstwa) raczyl obciazyc kazdego amerykamina. Kasa ta,
nieco ponad 95 duzych baniek, to tyle ile trzeba zeby wyzwolic bratni narod
iracki spod ucisku saddama. Potem mniej wiecej polowe tego bedzie trzeba
wcisnac w odbudowe tego co sie przedtem zniszczy, ale to juz mniej boli, po
firmy pp. czejniego i rumsfelda oraz innych co bardziej bliskich kolesi
przechwyca troche tej tax kapuchy jako wykonawcy i konsultanci. Hej, ja tam
wole te 320( a tak naprawde to grubo wiecej, bo i tak podatnicy musza za tych
co nie placa taxu sciepnac sie z wlasnej kieszeni) co na mnie przypadnie
raczej na park disctict dac, to przynejmniej mi ze trzy drzewa posadza i
bedzie gdzie browarek letnia pora trzepnac....