janusz2_
01.04.03, 14:39
Można dyskutować nad zasadnością amerykańskiej interwencji w Iraku.
Ale w tym momencie fakty są takie - trwa wojna USA i koalicji z reżimem
Husajna.
Komu życzycie zwycięstwa - Husajnowi, który nadal bedzie mordował swoich
obywateli, czy USA, które będa się starały "zainstalować" w Iraku rząd
przychylny USA, ale "cywilizowany"?