Gość: Piekielny Piotruś IP: *.bmj.net.pl 11.04.03, 17:05 Kochani Bushfile! Utsalny fakty: za porządek i bezpieczeństwo kraju okupowanego odpowiada okupant. a więc eo ipso także za rabunki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bimi Rabunki sa zamierzone. 11.04.03, 17:20 Gość portalu: Piekielny Piotruś napisał(a): > Kochani Bushfile! > Utsalny fakty: za porządek i bezpieczeństwo kraju okupowanego odpowiada > okupant. a więc eo ipso także za rabunki Rabunki sa zamierzone. Im więcej teraz zrabują, tym więcej bedzie mozna potem Irakowi sprzedać. Znaczy się wymienić na ropę, w nowym programie humanitarnym ONZu... Wczoraj widziałem w telewizji informację o tym, jak rabowano gdzieś szpital. Personel zawołał amerykańskich żołnierzy, aby to powstrzymali. Ci przyjechali, ale nie ruszyli palcem, bo... 'nie mieli rozkazów'! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Re: Okupacja Iraku IP: 195.94.196.* 11.04.03, 17:27 Rabunki są po myśli okupanta, bowiem to on dostarczy wyposażenie biur, szpitali i szkół, tyle że za kosmiczne pieniądze. Irakijczycy będą spłacać długi (ropą oczywiście) przez kilkaset lat. Odpowiedz Link Zgłoś