Dodaj do ulubionych

Okupacja Iraku

IP: *.bmj.net.pl 11.04.03, 17:05
Kochani Bushfile!
Utsalny fakty: za porządek i bezpieczeństwo kraju okupowanego odpowiada
okupant. a więc eo ipso także za rabunki
Obserwuj wątek
    • bimi Rabunki sa zamierzone. 11.04.03, 17:20
      Gość portalu: Piekielny Piotruś napisał(a):

      > Kochani Bushfile!
      > Utsalny fakty: za porządek i bezpieczeństwo kraju okupowanego odpowiada
      > okupant. a więc eo ipso także za rabunki

      Rabunki sa zamierzone. Im więcej teraz zrabują, tym więcej bedzie mozna potem
      Irakowi sprzedać. Znaczy się wymienić na ropę, w nowym programie humanitarnym
      ONZu... smile

      Wczoraj widziałem w telewizji informację o tym, jak rabowano gdzieś szpital.
      Personel zawołał amerykańskich żołnierzy, aby to powstrzymali. Ci przyjechali,
      ale nie ruszyli palcem, bo... 'nie mieli rozkazów'! smile
    • Gość: Alex Re: Okupacja Iraku IP: 195.94.196.* 11.04.03, 17:27
      Rabunki są po myśli okupanta, bowiem to on dostarczy wyposażenie biur, szpitali
      i szkół, tyle że za kosmiczne pieniądze. Irakijczycy będą spłacać długi (ropą
      oczywiście) przez kilkaset lat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka