Dodaj do ulubionych

poslanka Blochowiak

IP: *.waw.ppp.coolnet.pl 16.05.03, 16:14
Obserwuj wątek
    • Gość: znowuja Re: poslanka Blochowiak IP: *.waw.ppp.coolnet.pl 16.05.03, 16:17
      Czy ta kobieta nie wie, ze nie ladnie jest zagladac komus przez ramie?
      I z kim ona tak ciagle gada przez komorke? Spoleczenstwo chce wiedziec!

      • Gość: Rozsierdzony Jarek Re: poslanka Blochowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.03, 16:31
        Gość portalu: znowuja napisał(a):

        > Czy ta kobieta nie wie, ze nie ladnie jest zagladac komus przez ramie?
        > I z kim ona tak ciagle gada przez komorke? Spoleczenstwo chce wiedziec!
        >

        Jak szkoda, że Błochowiak nie jest taka śliczna jak Wandeczka Rapaczyński ani
        taka inteligentna jak posłanka Beger. Szkoda bo wtedy zasrane solidaruchy
        miałyby uciechę.
        • Gość: Astra Re: poslanka Blochowiak IP: 62.181.161.* 16.05.03, 18:17
          Gość portalu: Rozsierdzony Jarek napisał(a):

          > Gość portalu: znowuja napisał(a):
          >
          > > Czy ta kobieta nie wie, ze nie ladnie jest zagladac komus przez ramie?
          > > I z kim ona tak ciagle gada przez komorke? Spoleczenstwo chce wiedziec!
          > >
          >
          > Jak szkoda, że Błochowiak nie jest taka śliczna jak Wandeczka Rapaczyński ani
          > taka inteligentna jak posłanka Beger. Szkoda bo wtedy zasrane solidaruchy
          > miałyby uciechę.


          Za to posłanka Błochowiak ma stare,sprawdzone metody ubeckiego szpiegostwa i
          donosicielstwa,i solidaruchy - uff,co za stary kolokwializm - owszem cieszą
          się,że po raz kolejny komuchy pokazali swoim wspaniałym wyborcom /tobie także
          jarku/,że nic się nie zmieniło w starym sldowskim betonie.
    • Gość: helena Re: poslanka Blochowiak IP: *.waw.ppp.coolnet.pl 16.05.03, 16:31
      czy taki prosty zabieg szkolny jak "rozsadzenie" w lawce Komisji nie uzdrowilby sytuacji? Moze poslanka Blochowiak powinna siedziec obok przewodniczacego Nalecza? Tam mialaby duzo do poczytania. A powaznie to skandal, zeby czlonkowie komisji zagladali sobie w papiery i komentowali to, co podgladneli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka