Gość: moi IP: *.waw.ppp.coolnet.pl 16.05.03, 16:14 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: znowuja Re: poslanka Blochowiak IP: *.waw.ppp.coolnet.pl 16.05.03, 16:17 Czy ta kobieta nie wie, ze nie ladnie jest zagladac komus przez ramie? I z kim ona tak ciagle gada przez komorke? Spoleczenstwo chce wiedziec! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rozsierdzony Jarek Re: poslanka Blochowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.03, 16:31 Gość portalu: znowuja napisał(a): > Czy ta kobieta nie wie, ze nie ladnie jest zagladac komus przez ramie? > I z kim ona tak ciagle gada przez komorke? Spoleczenstwo chce wiedziec! > Jak szkoda, że Błochowiak nie jest taka śliczna jak Wandeczka Rapaczyński ani taka inteligentna jak posłanka Beger. Szkoda bo wtedy zasrane solidaruchy miałyby uciechę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Astra Re: poslanka Blochowiak IP: 62.181.161.* 16.05.03, 18:17 Gość portalu: Rozsierdzony Jarek napisał(a): > Gość portalu: znowuja napisał(a): > > > Czy ta kobieta nie wie, ze nie ladnie jest zagladac komus przez ramie? > > I z kim ona tak ciagle gada przez komorke? Spoleczenstwo chce wiedziec! > > > > Jak szkoda, że Błochowiak nie jest taka śliczna jak Wandeczka Rapaczyński ani > taka inteligentna jak posłanka Beger. Szkoda bo wtedy zasrane solidaruchy > miałyby uciechę. Za to posłanka Błochowiak ma stare,sprawdzone metody ubeckiego szpiegostwa i donosicielstwa,i solidaruchy - uff,co za stary kolokwializm - owszem cieszą się,że po raz kolejny komuchy pokazali swoim wspaniałym wyborcom /tobie także jarku/,że nic się nie zmieniło w starym sldowskim betonie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: helena Re: poslanka Blochowiak IP: *.waw.ppp.coolnet.pl 16.05.03, 16:31 czy taki prosty zabieg szkolny jak "rozsadzenie" w lawce Komisji nie uzdrowilby sytuacji? Moze poslanka Blochowiak powinna siedziec obok przewodniczacego Nalecza? Tam mialaby duzo do poczytania. A powaznie to skandal, zeby czlonkowie komisji zagladali sobie w papiery i komentowali to, co podgladneli. Odpowiedz Link Zgłoś