Dodaj do ulubionych

Andrzej L. = Adolf Hitler II

IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 29.11.01, 21:38
To samo chamstwo, demagogia, brak skrupułów i całkowita tępota jego
zwolenników !
Niech nikt nie mówi, że niektórzy Polacy są mądrzejsi od Niemców przed II wojną
światową ! Tak samo popierają ostatnich sk..synów !



Obserwuj wątek
    • Gość: Wojo Re: Andrzej L. = Adolf Hitler II IP: *.156.106.219.Dial1.Chicago1.Level3.net 29.11.01, 22:04
      Gość portalu: Anty A+A napisał(a):

      > To samo chamstwo, demagogia, brak skrupułów i całkowita tępota jego
      > zwolenników !
      > Niech nikt nie mówi, że niektórzy Polacy są mądrzejsi od Niemców przed II wojną
      >
      > światową ! Tak samo popierają ostatnich sk..synów !
      >
      >
      Hitlera wylansowali Zydzi i byli jego zwolennikami az do konca 43 roku.
      Czyzby Lepera tez wylansowali nasi?

      • Gość: ???? Re: Andrzej L. = Adolf Hitler II IP: *.chello.pl 29.11.01, 22:14
        A tak w ogóle to lądowanie amerykanów na księżycu w rzeczywistości się nie
        odbyło, bo było kręcone w studio w Hollywood.....lubie spotkać czasem jakiegoś
        przygłupa. Pozdrawiam przygłupa.
    • Gość: ABACAB On mnie kanalią, ja go Hitlerem... IP: *.pekao.com.pl 30.11.01, 16:40

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka