Dodaj do ulubionych

Żegnam was_______ d_nutka

05.07.03, 22:48
Obserwuj wątek
    • Gość: Radek dobranoc! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.03, 22:53
    • Gość: polishAM Re: Żegnam was_______ d_nutka IP: *.24.154.14.Dial1.Weehawken1.Level3.net 06.07.03, 03:35
      Co to znaczy żegnam? Bez słowa wyjaśnienia? Tak zwykle, pocałujcie mnie w nos i
      to wszystko? Nie mogę tego zaakceptować. Danusia powiedz coś.
    • d_nutka Re:Jestem-Manifest d_nutki (wersja skrócona) 06.07.03, 07:04
      jestem dzieckiem, kiedy uśmiecham się do innych dzieci
      jestem dorosła, kiedy nie pozwalam krzywdzić dzieci
      jestem socjalistką, kiedy upominam się o godziwą zapłatę dla robotników
      jestem kapitalistką, kiedy rozumiem potrzebę istnienia kapitału dla rozwoju
      firmy
      jestem religijna, kiedy szanuję prawa innych do wierzenia w swojego boga
      jestem nacjonalistką, kiedy opowiadam się za prawami mniejszości etnicznych do
      życia w swojej kulturze
      jestem patriotką, kiedy staram się kultywować kulturę i coraz lepiej poznawać
      historię Polski
      jestem kosmopolitką, kiedy z zainteresowaniem poznaję kulturę i historię innych
      państw i narodów
      jestem kobietą kiedy bronię praw kobiet do równouprawnienia
      jestem politykiem, kiedy słucham wiadomości co wydarza się w polityce na
      świecie i w Polsce
      jestem pacyfistką, kiedy jest mowa o wolności i przyszłości życia pokoju
      jestem militarystką, kiedy wojsko musi bronić pewnych nadrzędnych wartości
      jestem syjonistką, kiedy terroryści zabijają niewinnych ludzi i odmawiają
      istnienia państwa Izrael
      jestem wreszcie Żydówką, kiedy pamięć moja upomina się o ofiary antysemityzmu
      i jeszcze wiele innych jestem
      ale na FA już mnie nie będzie
      nie pozwolę sobie na dalsze obrażanie mojego JESTEM
      d_
      • Gość: polishAM Re:Jestem-Manifest d_nutki (wersja skrócona) IP: *.24.154.14.Dial1.Weehawken1.Level3.net 06.07.03, 08:01
        Ja protestuję. To niesprawiedliwe. Wpierw nas Danusia przyciągnęłaś do siebie,
        przyzwyczaiłaś do swojej obecności. A teraz zwyczajnie nas opuszczasz. To
        zdrada, ignorancja i lekceważenie. Tak się nie robi. Jak myślisz o nas źle to
        wal z mostu, ale nie opuszczaj nas. Jak Puerto Ricanki. One walą z mostu na
        wszystko co im się nie podoba. Obrażasz się na nas czy co? Co jest z Tobą?
    • nowytor Chciałaś wszystkim dobrze... 06.07.03, 07:25
      A to się nie da. Czasami trzeba pryncypielnie i w ryj.
      Nowy
    • Gość: CCCP Re: Żegnam was_______ d_nutka IP: *.acn.pl 06.07.03, 07:28
      D_nutko,

      Bez Ciebie to Forum skłapcieje i zejdzie na psy. Nie bądź taka, proszę Cię,

      C.

      (Wąsaty Parowóz)
      • d_nutka Re: Żegnam was_______ d_nutka 06.07.03, 08:15
        Gość portalu: CCCP napisał(a):

        > D_nutko,
        >
        > Bez Ciebie to Forum skłapcieje i zejdzie na psy. Nie bądź taka, proszę Cię,
        >
        > C.
        >
        > (Wąsaty Parowóz)

        Niestety, CCCp-ku masz rację.
        niejedno towarzystwo się rozleciało lub skapcaniało gdy ja z niego odchodziłam
        Ale nie mam już cierpliwości 9choć w naturze mam jej podobno niewyobrażalnie
        dużo dla ludzkich słabostek), bo wybaczam potknięcia co niektórym nieskończoną
        ilość razy nawet ich nie licząc. Ale moja cierpliwość ma też swoje granice. I
        mam też dość samotnej walki na forum z antysemitami.
        Jak was zbierze się tu co najmniej 10-ciu "opłakujących" moje odejście i
        obiecujących współpracę w walce z kołtunerią forumową, to może zmienię zdanie.
        Tylko bez kantów z tą dziesiątką.
        smile
        d_
        • Gość: . . IP: *.ppecb.com 06.07.03, 08:23
          d_nutka napisała:


          > Jak was zbierze się tu co najmniej 10-ciu "opłakujących" moje odejście i
          > obiecujących współpracę w walce z kołtunerią forumową, to może zmienię zdanie.
          > Tylko bez kantów z tą dziesiątką.


          Krzys52
          Kretyn52
          Basia39
          swinia137
          cez137



          • Gość: CCCP Re: . IP: *.acn.pl 06.07.03, 08:30
            Gość portalu: . napisał(a):

            > d_nutka napisała:
            >
            >
            > > Jak was zbierze się tu co najmniej 10-ciu "opłakujących" moje odejście i
            > > obiecujących współpracę w walce z kołtunerią forumową, to może zmienię zda
            > nie.
            > > Tylko bez kantów z tą dziesiątką.
            >
            >
            > Krzys52
            > Kretyn52
            > Basia39
            > swinia137
            > cez137
            >
            >
            >

            Ta lista to kołtuneria czy opłakujący? Nie mam pewności, bo widzę, że jest wyraźnie niejednorodna. Tych pięć osób to chyba na zasadzie: "Weź trzech Polaków, to ci pięć partii założą"?
            • Gość: . z jednej parafii IP: *.ppecb.com 06.07.03, 09:15
              Gość portalu: CCCP napisał(a):


              > > Krzys52
              > > Kretyn52
              > > Basia39
              > > swinia137
              > > cez137
              > >
              > >
              > >
              >
              > Ta lista to kołtuneria czy opłakujący? Nie mam pewności, bo widzę, że jest
              wyra
              > źnie niejednorodna. Tych pięć osób to chyba na zasadzie: "Weź trzech Polaków,
              t
              > o ci pięć partii założą"?


              jeden z zatoki czerwonych swin
              dwoch z gminy jackowo
              trzeci fizyczny niby
        • Gość: CCCP Re: Żegnam was_______ d_nutka IP: *.acn.pl 06.07.03, 08:27
          d_nutka napisała:

          > Gość portalu: CCCP napisał(a):
          >
          > > D_nutko,
          > >
          > > Bez Ciebie to Forum skłapcieje i zejdzie na psy. Nie bądź taka, proszę Cię
          > ,
          > >
          > > C.
          > >
          > > (Wąsaty Parowóz)
          >
          > Niestety, CCCp-ku masz rację.
          > niejedno towarzystwo się rozleciało lub skapcaniało gdy ja z niego odchodziłam
          > Ale nie mam już cierpliwości 9choć w naturze mam jej podobno niewyobrażalnie
          > dużo dla ludzkich słabostek), bo wybaczam potknięcia co niektórym nieskończoną
          > ilość razy nawet ich nie licząc. Ale moja cierpliwość ma też swoje granice. I
          > mam też dość samotnej walki na forum z antysemitami.
          > Jak was zbierze się tu co najmniej 10-ciu "opłakujących" moje odejście i
          > obiecujących współpracę w walce z kołtunerią forumową, to może zmienię zdanie.
          > Tylko bez kantów z tą dziesiątką.
          > smile
          > d_


          Hej, tu nie ma znowu aż tak wielu anty-. Ale jest paru przekornych. Poza jednym czy dwoma mają poczucie humoru. Pogadaj z nimi trochę śmieszniej, taka moja rada.

          A poza tym uznaj zasadę Sodomy/Gomory: ... jeśli się znajdzie choć jeden sprawiedliwy...

          C.

          Wąsaty Parowóz, otrząsający łezkę - a może kroplę deszczu - z lewego wąsa.

          Lewego, jak przystoi mańkutowi.
          • d_nutka Re:10-ciu i tydzień czasu 06.07.03, 09:36
            Gość portalu: CCCP napisał(a):

            > Hej, tu nie ma znowu aż tak wielu anty-. Ale jest paru przekornych. Poza
            jednym
            > czy dwoma mają poczucie humoru. Pogadaj z nimi trochę śmieszniej, taka moja
            ra
            > da.
            >
            > A poza tym uznaj zasadę Sodomy/Gomory: ... jeśli się znajdzie choć jeden
            sprawi
            > edliwy...
            >
            > C.
            >
            > Wąsaty Parowóz, otrząsający łezkę - a może kroplę deszczu - z lewego wąsa.
            >
            > Lewego, jak przystoi mańkutowi.


            a w Gomorze proporcjonalnie było dużo mniejsza liczba mieszkańców niż wymagana
            przeze mnie 10-ka obecnie
            z jednym to ja sobie mogę porozmawiać prywatnie
            nawet dla mnie byłoby lepiej, bo przyjemniej także w inne doznania niż tylko
            intelektualne
            d_
            • d_nutka Re:10-ciu i tydzień czasu 06.07.03, 09:49
              i bez żadnej baby, bo jedną na swojej liście już mam (oprócz siebie oczywiście)
              jej imię powiem na końcu.
              to dobra proporcja jak na początek
              d_
            • Gość: CCCP Boże Dopuszczenie IP: *.acn.pl 06.07.03, 10:12
              d_nutka napisała:

              > Gość portalu: CCCP napisał(a):
              >
              > > Hej, tu nie ma znowu aż tak wielu anty-. Ale jest paru przekornych. Poza
              > jednym
              > > czy dwoma mają poczucie humoru. Pogadaj z nimi trochę śmieszniej, taka mo
              > ja
              > ra
              > > da.
              > >
              > > A poza tym uznaj zasadę Sodomy/Gomory: ... jeśli się znajdzie choć jeden
              > sprawi
              > > edliwy...
              > >
              > > C.
              > >
              > > Wąsaty Parowóz, otrząsający łezkę - a może kroplę deszczu - z lewego wąsa.
              > >
              > > Lewego, jak przystoi mańkutowi.
              >
              >
              > a w Gomorze proporcjonalnie było dużo mniejsza liczba mieszkańców niż wymagana
              > przeze mnie 10-ka obecnie
              > z jednym to ja sobie mogę porozmawiać prywatnie
              > nawet dla mnie byłoby lepiej, bo przyjemniej także w inne doznania niż tylko
              > intelektualne
              > d_


              Jak to? Weź taką Gomorę, albo Sodomę. Jak je Pan Bóg pokarał to były takie tam sobie mieścinki, max po tysiąc mieszkańców. Ale zepsutych do cna. Wszyscy anty-. Pamiętasz? Nie znalazł się nawet jeden antyanty-.

              A tu? Masz tu ze dwa tuziny stałych bywalców, drugie dwa doskokowców i nieznaną (acz niezbyt wielką) liczbę przypadkowców. I Ty chcesz spuszczać na nich wszystkich Boże Dopuszczenie za to, że kilku z nich z przekory twierdzi, że są anty-? Na Boga, niektórzy też z przekoyr twierdzą, że są antyanty-. Wszyscy poruszają takie czy inne sprawy, bo to są sprawy kraju, w którym mieszkają. Czy uważasz, że lepiej byloby, gdyby zamiast zjadliwie pogadać soie na FA, latali po ulicach i walili się po łbach zgniłymi jajami i drzewcami od transparentów?

              Całkiem prywatnie, powtarzam radę. Uruchom wrodzone poczucie humoru. Przebłyski (i to takiego ciętego) już nieraz w Twoich postach dostrzegałem. I zazdrościłem. Fakt.

              C.

              (Wąsaty Parowóz)
        • Gość: polishAM Re: Żegnam was_______ d_nutka IP: *.24.154.14.Dial1.Weehawken1.Level3.net 06.07.03, 08:37
          To znaczy ja nie wiem, czy tu się da zebrać natychmiast 10 antysemitów.
          Antysemici z USA teraz raczej chrapią niż płaczą bo tu 2 godzina nad ranem.
          Polscy się dobiero budzą, ale wiadomo, że antysemici to leniuchy z natury i
          zanim wstaną, zjedzą śniadanko i włączą internet to może im to zabrać trochę
          czasu. Poza tym według mnie to partacze raczej niż antysemici bo do tego trzeba
          mieć trochę wiedzy niż niechęci.
          • Gość: . . IP: *.ppecb.com 06.07.03, 09:13
            Gość portalu: polishAM napisał(a):

            > Polscy się dobiero budzą, ale wiadomo, że antysemici to leniuchy z natury i
            > zanim wstaną, zjedzą śniadanko i włączą internet to może im to zabrać trochę
            > czasu. Poza tym według mnie to partacze raczej niż antysemici bo do tego
            > trzeba mieć trochę wiedzy niż niechęci.


            Do tej pory danutka sie rozmysli smile)

            • Gość: polishAM Re: . IP: *.24.154.14.Dial1.Weehawken1.Level3.net 06.07.03, 09:55
              Powiedzmy sobie jasno, żaden szanujący się antysemita nie pozwoli Danusi zrobić
              krzywdy. Druga rzecz to Danusia ma swój styl. Czasami niezrozumiały, ale zawsze
              styl. Tak sie zawsze zastanawiałem, czy Danusia była nauczycielką, bo na pewno
              COŚ pisała. A może sama uchyli rąbka?
            • d_nutka Re: . 06.07.03, 10:26
              Gość portalu: . napisał(a):


              > Do tej pory danutka sie rozmysli smile)
              >

              czy ja tam widzę kropkę jako gościa?
              nie moja droga kropko, nie rozmyślę się
              postawiłam kropkę nad i właśnie
              ja tu niejedne "cyrki" emocjonalne odgrywałam
              ja tu niejedną "szatę darłam" swoich osobistych lamentów
              ale ja też bywałam tu ...ot, różnie, normalnie w rozmowie
              a żegnam się?
              bo logika faktów tego wymaga.
              albo będą spełnione moje warunki, albo dalej bawcie się beze mnie
              a logika faktów/
              mam zawód, który na codzień od trzydziestu lat ćwiczy moją logikę faktów czyli
              przyczyn i ich skutków
              i nie raz panowie byli zadziwieni moją logiką faktów
              panie raczej nie (bywają wyjatki)
              bo panie ze swojej natury są bardziej zazdrosne zwłaszcza o powodzenie innych
              pań
              a już całkiem nieraz nie mogą pojąć tego "co on w niej widzi?"
              d_
        • Gość: babariba ooooo qrwa!!!!! IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 06.07.03, 10:25
          d_nutka napisała:

          > Gość portalu: CCCP napisał(a):
          (...)
          > Niestety, CCCp-ku masz rację.
          > niejedno towarzystwo się rozleciało lub skapcaniało gdy ja z niego odchodziłam
          > Ale nie mam już cierpliwości 9choć w naturze mam jej podobno niewyobrażalnie
          > dużo dla ludzkich słabostek), bo wybaczam potknięcia co niektórym nieskończoną
          > ilość razy nawet ich nie licząc. Ale moja cierpliwość ma też swoje granice. I
          > mam też dość samotnej walki na forum z antysemitami.
          > Jak was zbierze się tu co najmniej 10-ciu "opłakujących" moje odejście i
          > obiecujących współpracę w walce z kołtunerią forumową, to może zmienię zdanie.
          > Tylko bez kantów z tą dziesiątką.
          > smile
          > d_
          **********

          o to przecież danusi naszej forumowej, a sponiewieranej (moralnie oczywiście) chodziło, żeby ją prosić o pozostanie tutaj...
          Ja dobry człowiek jestem i dlatego proszę... ZOSTAŃ TU DANUTKO
    • pollak Danka 06.07.03, 09:57
      lubisz jak jest o Tobie 'głośno'? Ok, ja, wróg, mówię Ci zostań i walcz z
      .... kim tam chcesz. Ze mną też, ok?
    • monopol Eeech tam, gadasz... Do zobaczenia:) /nt 06.07.03, 10:09

    • snajper55 Żegnam was - obiecanki, cacanki. Zakład ? ______nt 06.07.03, 10:11
      • Gość: polishAM Re: Żegnam was - obiecanki, cacanki. Zakład ? ___ IP: *.24.154.14.Dial1.Weehawken1.Level3.net 06.07.03, 10:22
        Snajperowi jak dotąd najbardziej zależy na wyeliminowniu Danki. Obiecanki
        cacanki to znany trick podbijający bębenek. Zobaczymy jak to się potoczy dalej.
        Czekamy na dalszą odsłonę. Czwartkowa kobra.
        • d_nutka Re: Żegnam was - obiecanki, cacanki. Zakład ? ___ 06.07.03, 10:30
          Gość portalu: polishAM napisał(a):

          > Snajperowi jak dotąd najbardziej zależy na wyeliminowniu Danki. Obiecanki
          > cacanki to znany trick podbijający bębenek. Zobaczymy jak to się potoczy
          dalej.
          >
          > Czekamy na dalszą odsłonę. Czwartkowa kobra.

          tak, polisHamie
          dla snajpera okazałam się przeszkodą nie "do przejścia" w jego wizerunku na
          forum
          monopolu
          ja naprawdę nie żartuję, ale uprzedzam, że forum Miriamów, Pereł, nurnich i
          snajperów to nie jest dobre forum dla Polski i Polaków.
          d_
          • gini Re: Żegnam was - obiecanki, cacanki. Zakład ? ___ 06.07.03, 10:37
            d_nutka napisała:

            > Gość portalu: polishAM napisał(a):
            >
            > > Snajperowi jak dotąd najbardziej zależy na wyeliminowniu Danki. Obiecanki
            > > cacanki to znany trick podbijający bębenek. Zobaczymy jak to się potoczy
            > dalej.
            > >
            > > Czekamy na dalszą odsłonę. Czwartkowa kobra.
            >
            > tak, polisHamie
            > dla snajpera okazałam się przeszkodą nie "do przejścia" w jego wizerunku na
            > forum
            > monopolu
            > ja naprawdę nie żartuję, ale uprzedzam, że forum Miriamów, Pereł, nurnich i
            > snajperów to nie jest dobre forum dla Polski i Polaków.
            Zapomnialas mnie wymienic.
            > d_


            A mozesz podac jakies pozytywne przyklady?Ktore nicki sa dobre dla polskiego
            forum.
            Rozumiem, ze Ty i kretyn 52 ale kto jeszcze?
          • monopol Wrócisz Danutko 06.07.03, 11:30
            Już tyle osób żegnało się z forum, a potem wracało... Niektóre bardzo szybko
            nawet. To nie w Twoim stylu odejść i nie powrócić.

            To forum mimo wielu wypaczeń nie jest takie złe. I nie te nicki, które
            wymieniłaś, szkodzą mu najbardziej.
          • snajper55 Re: Żegnam was - obiecanki, cacanki. Zakład ? ___ 06.07.03, 13:30
            d_nutka napisała:

            > tak, polisHamie
            > dla snajpera okazałam się przeszkodą nie "do przejścia" w jego wizerunku na
            > forum monopolu

            Czy możesz to przetłumaczyć na polski ? Bo nie wiem, czy się zgadzać, czy
            protestować.

            > ja naprawdę nie żartuję, ale uprzedzam, że forum Miriamów, Pereł, nurnich i
            > snajperów to nie jest dobre forum dla Polski i Polaków.

            Najlepsze dla Polski jest oczywiście forum d_nutek. Wyobraźcie to sobie. Forum
            z samymi d_nutkami. Same jęki i lamenty. Jedna mówi - jestem Polką, na to
            druga -nie, to ja jestem Żydówką. Trzecia - jak wy możecie. Czwarta - to ja
            odchodzę, chyba że znajdzie się sto d_nutek, które... Koszmarrrrrr. wink)))

            Snajper.

            • bykk Re: Żegnam was - obiecanki, cacanki. Zakład ? ___ 06.07.03, 13:42
              Nutka, rany, coś Ty? Aż tak źle? Synek Ci kazał porzucić nas?smile)
              Nie daj się! Chociaż...
              Może kretyn52 założył jakiego "foruma zamknietego", hę?smile
              W razie co, to podaj hasło, hehehe!
              pozdrawiam
              hej!
              Ps. do Snajpera
              Snajper, będziesz w naszymsmile) wieku, to sam zrozumiesz.
              Na stare lata czasem tak się dzieje, że człowiek szuka swej tożsamości.
              Nutka jak wiesz zawsze na F. robiła za "whadełko"smile)
              hej!
              • Gość: snajper Re: Żegnam was - obiecanki, cacanki. Zakład ? ___ IP: *.acn.waw.pl 06.07.03, 13:48
                bykk napisał:

                > Nutka, rany, coś Ty? Aż tak źle? Synek Ci kazał porzucić nas?smile)
                > Nie daj się! Chociaż...
                > Może kretyn52 założył jakiego "foruma zamknietego", hę?smile
                > W razie co, to podaj hasło, hehehe!
                > pozdrawiam
                > hej!
                > Ps. do Snajpera
                > Snajper, będziesz w naszymsmile) wieku, to sam zrozumiesz.
                > Na stare lata czasem tak się dzieje, że człowiek szuka swej tożsamości.
                > Nutka jak wiesz zawsze na F. robiła za "whadełko"smile)
                > hej!

                Być może się mylę, ale mam wrażenie, że JESTEM w Waszym wieku.

                Pozdrawiam smile)

                Snajper.
                • Gość: pollak Re: Żegnam was - obiecanki, cacanki. Zakład ? ___ IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl 06.07.03, 14:38
                  Gość portalu: snajper napisał(a):

                  > Być może się mylę, ale mam wrażenie, że JESTEM w Waszym wieku.

                  Hehehe smile
          • lron d_nutce-pozerce 07.07.03, 13:44
            d_nutka napisała:


            > dla snajpera okazałam się przeszkodą nie "do przejścia"
            > w jego wizerunku na forum

            Co za bzdury!!!

            > ja naprawdę nie żartuję,

            Srutututu!

            > ale uprzedzam, że forum Miriamów, Pereł, nurnich i
            > snajperów to nie jest dobre forum dla Polski i Polaków.

            Jasne. Forum "dobre dla Polski" to forum pelne
            walnietych, rozhisteryzowanych d_nutek! wink)))

            A poza wszystkim - co to znaczy "forum dobre dla Polski"?
            Cierpisz na jakas misje dziejowa? D_nutka - Winkelriedem?
            wink))
    • astra18 Re: Żegnam was_______ d_nutka 06.07.03, 10:30
      Wróci,wróci,może wspiera kogoś bliskiego?


      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=6831447&a=6831848
      • d_nutka Re: Żegnam was_______ d_nutka 06.07.03, 11:00
        astra18 napisała:

        > Wróci,wróci,może wspiera kogoś bliskiego?
        >
        >
        > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=6831447&a=6831848

        napisałam
        wrócę po spełnieniu moich warunków
        ty mnie jeszcze nie znasz Asrtro z tej strony co mój piękny 20-letni
        bo on wie, kiedy ze mną nie ma już dyskusji
        i wie czym ryzykuje w razie niespełnienia tego, za czym jest już tylko ściana
        albo przepaść
        i wie, że ma szczęście iż to ja, jego matka, wie kiedy jest ta ściana a przed
        nią przepaść.
        d_
        • _sorciere Re: Warunki Danusi 06.07.03, 11:08
          Jak was zbierze się tu co najmniej 10-ciu "opłakujących" moje odejście i
          obiecujących współpracę w walce z kołtunerią forumową, to może zmienię
          zdanie.
          Tylko bez kantów z tą dziesiątką.
          smile
          d_


          Danusiu wymien jeszcze te cala forumowa koltunerie.
          Czyzby tylko Miriam, Perla , Nurni i Snajper?
          A ja ?Co ze mna czyzbym sie do koltunow nie zalapala?
          Zrob Danusiu liste koltunow, bo oplakujacy moga nie wiedziec kto koltun a kto
          nie.
          • d_nutka Re: Warunki Danusi ---dla Ani 06.07.03, 11:44

            Danusiu wymien jeszcze te cala forumowa koltunerie.
            Czyzby tylko Miriam, Perla , Nurni i Snajper?
            A ja ?Co ze mna czyzbym sie do koltunow nie zalapala?
            Zrob Danusiu liste koltunow, bo oplakujacy moga nie wiedziec kto koltun a kto
            nie.

            niestety muszę ciebie zmartwić Aniu
            wymieniłam tylko tych, którzy IQ mają ze mną porównywalne
            ty Aniu niestety w tej grupie się nie mieścisz.
            wybacz
            d_


            • Gość: Ania Re: Dzieki Danusiu IP: 213.46.162.* 06.07.03, 13:58
              d_nutka napisała:

              >
              > Danusiu wymien jeszcze te cala forumowa koltunerie.
              > Czyzby tylko Miriam, Perla , Nurni i Snajper?
              > A ja ?Co ze mna czyzbym sie do koltunow nie zalapala?
              > Zrob Danusiu liste koltunow, bo oplakujacy moga nie wiedziec kto koltun a kto
              > nie.
              >
              > niestety muszę ciebie zmartwić Aniu
              > wymieniłam tylko tych, którzy IQ mają ze mną porównywalne
              > ty Aniu niestety w tej grupie się nie mieścisz.
              > wybacz
              > d_
              >
              > Hurrra !!!!!!!!!
              Ja jestem szczesliwa ale nie wiem jak Ci zaszczyceni.
              • bykk Re: do Snajpera:) 06.07.03, 14:13
                Snajper, nie zaskoczyłeś? Przecie wiem, hehehe!
                Nie obawiaj sięsmile). Ja już nie poszukuję, znam swą tożsamośc dość dawno.
                No, ale jak widać niektórym...
                hej!
            • lron Re: Warunki Danusi ---dla Ani 07.07.03, 13:51
              d_nutka napisała:

              > Miriam, Perla , Nurni i Snajper
              > wymieniłam tylko tych, którzy IQ mają ze mną porównywalne


              Boze, co za obraza!!! wink))
        • astra18 Re: Żegnam was_______ d_nutka 06.07.03, 11:14
          d_nutka napisała:

          > astra18 napisała:
          >
          > > Wróci,wróci,może wspiera kogoś bliskiego?
          > >
          > >
          > > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=6831447&a=6831848
          >
          > napisałam
          > wrócę po spełnieniu moich warunków
          > ty mnie jeszcze nie znasz Asrtro z tej strony co mój piękny 20-letni
          > bo on wie, kiedy ze mną nie ma już dyskusji
          > i wie czym ryzykuje w razie niespełnienia tego, za czym jest już tylko ściana
          > albo przepaść
          > i wie, że ma szczęście iż to ja, jego matka, wie kiedy jest ta ściana a przed
          > nią przepaść.
          > d_


          Noooo teraz poleciałaś na całego i się ośmieszasz z tymi warunkami.
          Ale ja ciągle i niezmiennie przyjmuję to jako żart,no bo jak można traktować
          coś takiego serio?????
          Pozdrawiam i życzę samych miłych chwil mamie studenta.
          • gini Re: Do Astry 06.07.03, 11:18
            astra18 napisała:

            > d_nutka napisała:
            >
            > > astra18 napisała:
            > >
            > > > Wróci,wróci,może wspiera kogoś bliskiego?
            > > >
            > > >
            > > > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=6831447&a=6831848
            > >
            > > napisałam
            > > wrócę po spełnieniu moich warunków
            > > ty mnie jeszcze nie znasz Asrtro z tej strony co mój piękny 20-letni
            > > bo on wie, kiedy ze mną nie ma już dyskusji
            > > i wie czym ryzykuje w razie niespełnienia tego, za czym jest już tylko ści
            > ana
            > > albo przepaść
            > > i wie, że ma szczęście iż to ja, jego matka, wie kiedy jest ta ściana a pr
            > zed
            > > nią przepaść.
            > > d_
            >
            >
            > Noooo teraz poleciałaś na całego i się ośmieszasz z tymi warunkami.
            > Ale ja ciągle i niezmiennie przyjmuję to jako żart,no bo jak można traktować
            > coś takiego serio?????
            > Pozdrawiam i życzę samych miłych chwil mamie studenta.


            Tym postem to sie chyba zapisalas do koltunerii.
            Pozdrawiam
            Czy Ty jestes ta sama co pisala niezalogowana?
            • astra18 Re: Do Astry 06.07.03, 11:24
              gini napisała:

              > astra18 napisała:
              >
              > > d_nutka napisała:
              > >
              > > > astra18 napisała:
              > > >
              > > > > Wróci,wróci,może wspiera kogoś bliskiego?
              > > > >
              > > > >
              > > > > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=6831447&a=6831848
              > > >
              > > > napisałam
              > > > wrócę po spełnieniu moich warunków
              > > > ty mnie jeszcze nie znasz Asrtro z tej strony co mój piękny 20-letni
              > > > bo on wie, kiedy ze mną nie ma już dyskusji
              > > > i wie czym ryzykuje w razie niespełnienia tego, za czym jest już tylk
              > o ści
              > > ana
              > > > albo przepaść
              > > > i wie, że ma szczęście iż to ja, jego matka, wie kiedy jest ta ściana
              > a pr
              > > zed
              > > > nią przepaść.
              > > > d_
              > >
              > >
              > > Noooo teraz poleciałaś na całego i się ośmieszasz z tymi warunkami.
              > > Ale ja ciągle i niezmiennie przyjmuję to jako żart,no bo jak można traktow
              > ać
              > > coś takiego serio?????
              > > Pozdrawiam i życzę samych miłych chwil mamie studenta.
              >
              >
              > Tym postem to sie chyba zapisalas do koltunerii.
              > Pozdrawiam
              > Czy Ty jestes ta sama co pisala niezalogowana?


              Nigdzie się nie zapisuję - to po pierwsze.
              Po drugie - ta sama.
              Po trzecie - nie traktuję pisania tu na forum śmiertelnie poważnie jak to
              niektórzy mają w zwyczaju.
              Po czwarte - jak najbardziej pozdrawiam.
        • lron Re: Żegnam was_______ d_nutka 07.07.03, 13:49
          d_nutka napisała:


          > napisałam
          > wrócę po spełnieniu moich warunków

          Maly szantazyk, co?
    • Gość: etbl Re: Żegnam was_______ d_nutka IP: 202.136.70.* 06.07.03, 11:07
      D_nutko,
      ja napewno chce, zebys zostala.
      Brakowaloby mi na forum D_nutki.
      Od pierwszego dnia zwrocilem na Twoje posty uwage.
      Masz niezwykle silna osobowosc. Nie boisz sie prowokowac. Piszesz
      nietuzinkowym stylem. Masz tu wielu zwolennikow - wierz mi!
      Zostan!

      etbl
      • gini Re: Żegnam was_______ d_nutka 06.07.03, 11:10
        Gość portalu: etbl napisał(a):

        > D_nutko,
        > ja napewno chce, zebys zostala.
        > Brakowaloby mi na forum D_nutki.
        > Od pierwszego dnia zwrocilem na Twoje posty uwage.
        > Masz niezwykle silna osobowosc. Nie boisz sie prowokowac. Piszesz
        > nietuzinkowym stylem. Masz tu wielu zwolennikow - wierz mi!
        > Zostan!
        >
        > etbl

        To nie wystarczy!!Masz obiecac , ze bedziesz walczyl u boku Danusi z forumowa
        koltuneria.
        Zaraz Danusia zrobi liste koltunow.
      • pollak Re: Żegnam was_______ d_nutka 06.07.03, 11:27
        Gość portalu: etbl napisał(a):

        > Masz niezwykle silna osobowosc. Nie boisz sie prowokowac. Piszesz
        > nietuzinkowym stylem. Masz tu wielu zwolennikow - wierz mi!

        Cała forumowa kołtuneria czuje przed nią respekt. Jak i przed Mendą52.
        Ten też pisze nietuzinkowym stylem.
        • pollak Re: Żegnam was_______ d_nutka 06.07.03, 11:31
          pollak napisał:

          > Cała forumowa kołtuneria czuje przed nią respekt. Jak i przed Mendą52.
          > Ten też pisze nietuzinkowym stylem.

          No i zapomniałem o nie świętej pamięci, forumowym przestępcy, Limaku. Ten
          też miał styl.
        • monopol Nie w jednym szeregu 06.07.03, 11:32
          Mimo wszystko Pollaku stawianie obok siebie Danutki i Krzysia uważam za
          nadużycie.
          • pollak Re: Nie w jednym szeregu 06.07.03, 11:58
            monopol napisał:

            > Mimo wszystko Pollaku stawianie obok siebie Danutki i Krzysia uważam za
            > nadużycie.

            Nie ja ją stawiam a sama siebie stawia. Spytaj Danki.
    • astra18 Re: Zbliża się sztorm... 06.07.03, 11:17
      ...stąd ten wisielczy nastrój Danki...
    • Gość: polishAM Re: Żegnam was_______ d_nutka IP: *.24.154.14.Dial1.Weehawken1.Level3.net 06.07.03, 11:22
      Przede wszystkim, co to znaczy żegnam? Żegnam jest jak ktoś wyjeżdża. Ty Danka
      nigdzie nie wyjeżdżasz, komputer masz zawsze pod ręką. Więc po prostu obrażasz
      się. Mówisz, jesteście wszyscy simpletons (prostacy), nie potraficie pojąć
      moich argumentów więc gwiżdżę na was. A, że tu każdy ma swój punkt widzenia,
      swoje fobie, swoje racje to co? To się nie liczy? Bedziesz się czuła tam na
      wybrzeżu, że chcesz coś napisać to siadaj i wal w klawiaturę. A nie to będziesz
      jak ten sztuczny materiał jak to było non iron, co sprawiał wrażenie, że coś
      chce a nic nie mógł. Nie lubię tych wszystkich przyżeczeń i zaklinań, przecież
      forum to nie świątynia, tylko miejsce na wymianę poglądów. Danka naprawdę się
      zastanów, bo wiem, że jak się teraz zatniesz to trudno Cię będzie odzyskać. Nie
      rób żadnych zobowiązań w stosunku do nikogo. Twoje życie, Twoja przestrzeń,
      Twoje widzimisię. O resztę niech się inni martwią.
    • andrzejg cos Ty!Bez Ciebie zycie forumowe będzie płaskie!/n 06.07.03, 11:28
    • d_nutka Re: Żegnam was_______ d_nutka 06.07.03, 11:33
      ...tu przyjaciół wielu mam od lat, z nimi śpiewam z nimi gram"
      nie śpiewam i nie gram, ale przyjaciół tu (gdzie mieszkam) mam.
      i uzbieram ich może nawet ponad 10, i kobiety wśród nich też są.
      ale moi przyjaciele wiedzą i CZUJĄ jakiego trudnego wyboru musiały dokonywać
      OBYDWIE strony po aryjskiej stronie by ratować chociaż jedno żydowskie życie.
      i WIEDZĄ, ze aby tego NIGDY więcej nie było, to państwo Izrael MUSI istnieć
      także dla ich , moich przyjaciół, spokoju sumienia i nie dokonywania
      kiedykolwiek wyborów jakie były udziałem ich rodziców. A ja nie chcę NIGDY
      swoich przyjaciół stawiać w sytuacji dokonywania TAKICH WYBORÓW.
      moi przyjaciele musieli dokonać innego, nie mniej trudnego wyboru, i ten inny
      ,też trudny wybór, poświadczył ich człowieczeństwo w całości ludzkiego wymiaru.
      i dlatego są moimi przyjaciółmi.
      d_
      • Gość: polishAM Re: Żegnam was_______ d_nutka IP: *.24.154.14.Dial1.Weehawken1.Level3.net 06.07.03, 11:54
        Nikt Danusia nie podawał pod wątpienie istnienia Izraela, tylko chodziło o
        traktowanie sąsiadów. A sąsiadów nikt się o nic nie pyta tylko umieszczono ich
        w gettach i obozach. Niektórzy do dzisiaj mają klucze do swoich domów, które są
        obecnie na terenie Izraela. Co chcesz od nas?
      • lron Re: Żegnam was_______ d_nutka 07.07.03, 14:03
        d_nutka napisała:

        > ...tu przyjaciół wielu mam od lat, z nimi śpiewam z
        nimi gram"
        > nie śpiewam i nie gram, ale przyjaciół tu (gdzie
        mieszkam) mam.
        > i uzbieram ich może nawet ponad 10, i kobiety wśród
        nich też są.
        > ale moi przyjaciele wiedzą i CZUJĄ jakiego trudnego
        wyboru musiały dokonywać
        > OBYDWIE strony po aryjskiej stronie by ratować chociaż
        jedno żydowskie życie.
        > i WIEDZĄ, ze aby tego NIGDY więcej nie było, to państwo
        Izrael MUSI istnieć
        > także dla ich , moich przyjaciół, spokoju sumienia i
        nie dokonywania
        > kiedykolwiek wyborów jakie były udziałem ich rodziców.
        A ja nie chcę NIGDY
        > swoich przyjaciół stawiać w sytuacji dokonywania TAKICH
        WYBORÓW.
        > moi przyjaciele musieli dokonać innego, nie mniej
        trudnego wyboru, i ten inny
        > ,też trudny wybór, poświadczył ich człowieczeństwo w
        całości ludzkiego wymiaru.
        >
        > i dlatego są moimi przyjaciółmi.
        > d_


        DZIZAS!!!
        Czytal kto kiedykolwiek wieksze sranie-w-banie??? smile)))
    • Gość: F Re: Żegnam was_______ d_nutka IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 06.07.03, 12:20
      Wreszcie!Ostatni ten druk dużymi literami jak u Castr lub schłykwego Jaruzela
      a teraz wodolejstwa Millera było nie do zniesienia!
      Pisz książki wlasnym sumptem i dopłacaj czytelnikom do ich czytania!
    • Gość: naim Re: Żegnam was_______ d_nutka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.03, 12:49
      d_nutka napisała m. innymi:

      jestem dzieckiem, kiedy uśmiecham się do innych dzieci
      jestem dorosła, kiedy nie pozwalam krzywdzić dzieci
      jestem socjalistką, kiedy upominam się o godziwą zapłatę dla robotników
      jestem kapitalistką, kiedy rozumiem potrzebę istnienia kapitału dla
      rozwoju
      firmy
      jestem religijna, kiedy szanuję prawa innych do wierzenia w swojego boga
      jestem nacjonalistką, kiedy opowiadam się za prawami mniejszości
      etnicznych do
      życia w swojej kulturze
      jestem patriotką, kiedy staram się kultywować kulturę i coraz lepiej
      poznawać
      historię Polski
      jestem kosmopolitką, kiedy z zainteresowaniem poznaję kulturę i historię
      innych
      państw i narodów
      jestem kobietą kiedy bronię praw kobiet do równouprawnienia
      jestem politykiem, kiedy słucham wiadomości co wydarza się w polityce na
      świecie i w Polsce
      jestem pacyfistką, kiedy jest mowa o wolności i przyszłości życia pokoju
      jestem militarystką, kiedy wojsko musi bronić pewnych nadrzędnych wartości
      jestem syjonistką, kiedy terroryści zabijają niewinnych ludzi i odmawiają
      istnienia państwa Izrael
      jestem wreszcie Żydówką, kiedy pamięć moja upomina się o ofiary
      antysemityzmu
      i jeszcze wiele innych jestem
      ale na FA już mnie nie będzie
      nie pozwolę sobie na dalsze obrażanie mojego JESTEM
      d_


      naim:
      Bz grozby kary nie ma radości w ucieczce (A.K.)

      Ilu tu juz kokietowało swoim odejściem?
      Jak chcesz odejść, to odejdz, a nie domagaj się wiecznych pochwał i głaskania.
      Chcesz wiedzec kto za, a kto przeciw? kto z czołobitnych forumowiczów klęknie
      i powie: wracaj!?
      Kiedys w szkole jeden z moich kolegów (a był bardzo mniej niż średnim uczniem),
      oznajmił wszystkim w klasie: już nikomu nie dam ściągać...Niektórzy dali sie
      nabrać.
      A co się tyczy cytowanego tekstu, cóż, zapytam : no to co?
      • gini Re: A gdzie lista koltunerii? 06.07.03, 14:14
        Kogo w koncu Ci oplakujacy maja zwalczac?
        Czy tylko Miriam, Perla, Snajper i Nurni?
        • gini Re: Kogo tracimy w osobie D-anutki? 06.07.03, 14:34
          d_nutka 16-03-2003 08:58 odpowiedz na list odpowiedz cytując

          Ania o mnie
          "Czy Ty nie wpadlas na to nigdy, ze mozna Cie lubic za to co napiszesz?Za
          to
          jaka jestes naprawde ,uczciwa oddana , szczera?Przypomnij sobie,jak zesmy
          gadaly jak dwie baby normalne na kraju.szukaj przyjazni szukaj milosci a
          znajdziesz, do cholery jasnej nie szukaj ciagle wrogow!!St
          • Gość: pollak Re: Kogo tracimy w osobie D-anutki? IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl 06.07.03, 14:39
            Aniu, błagam, żadnych więcej hiacytatów już. smile
            • Gość: Ania Re: Kogo tracimy w osobie D-anutki? IP: 213.46.162.* 06.07.03, 15:01
              Gość portalu: pollak napisał(a):

              > Aniu, błagam, żadnych więcej hiacytatów już. smile

              Dobra, juz dobra, chcialam tylko zebys wiedzial, co mozesz stracic.
              • lron Kto traci, kto zyskuje...? 07.07.03, 14:09
                Gość portalu: Ania napisał(a):

                > chcialam tylko zebys wiedzial, co mozesz stracic.

                "Co sie pytasz, ile mozesz stracić? Ty sie natychmiast
                zapytowujesz - ile mozna zarobic!" wink)))
    • Gość: siedem Re: Żegnam was_ d_nutka// obiecujesz? IP: 213.216.66.* 07.07.03, 08:14
      5040
      • Gość: snajper Nawet jak obieca, to nie dotrzyma. ;)) _________nt IP: *.malkom.pl / 172.20.40.* 07.07.03, 10:36
        Gość portalu: siedem napisał(a):

        > 5040
        • Gość: siedem no ale zawsze to cos /nt IP: 213.216.66.* 07.07.03, 10:40
          5040
      • d_nutka Re: Żegnam was_ d_nutka// obiecujesz? 07.07.03, 11:28
        Gość portalu: siedem napisał(a):

        > 5040

        zarżneliście swoją kurę i to niekoszernie, za co Bóg wam wynagrodzi według
        zasługi, i za rozdeptanego śLimaczka też.
        d_
        • Gość: siedem snajper wykrakał IP: 213.216.66.* 07.07.03, 11:37
          a własciwie wydanutkował

          5040
          • d_nutka Re: snajper wykrakał 07.07.03, 12:22
            Gość portalu: siedem napisał(a):

            > a własciwie wydanutkował
            >
            > 5040

            niech sobie kracze
            ten wątek, póki co do mnie jeszcze należy i do mnie należy też ostatnie słowo
            a jest nim
            snajper trafiony, zatopiony

            d-
            • Gość: siedem Re: snajper wykrakał IP: 213.216.66.* 07.07.03, 12:23
              odchodzić tez trzeba umnieć!

              5040
            • Gość: XXL Re: snajper wykrakał IP: *.echostar.pl 07.07.03, 12:31
              d_nutka napisała:

              jestem dzieckiem,
              jestem dorosła,
              jestem socjalistką,
              jestem kapitalistką,
              jestem religijna,
              jestem nacjonalistką,
              jestem patriotką,
              jestem kosmopolitką
              ..............................

              .... a nie mogła byś być po prostu d_nutką ???
              wesołą,
              pogodną,
              miłą,
              sympatyczną,
              zadowoloną z życia......
              • Gość: snajper Re: snajper wykrakał IP: *.malkom.pl / 172.20.40.* 07.07.03, 12:35
                Gość portalu: XXL napisał(a):

                > d_nutka napisała:
                >
                > jestem dzieckiem,
                > jestem dorosła,
                > jestem socjalistką,
                > jestem kapitalistką,
                > jestem religijna,
                > jestem nacjonalistką,
                > jestem patriotką,
                > jestem kosmopolitką
                > ..............................
                >
                > .... a nie mogła byś być po prostu d_nutką ???
                > wesołą,
                > pogodną,
                > miłą,
                > sympatyczną,
                > zadowoloną z życia......

                No co Ty ???? D_nutka zadowolona z życia ? Ona jest zadowolona, jak ma pretekst
                do użalania się nad sobą. Ona wtedy jest najszczęśliwsza. wink))

                Snajper.
                • andrzejg Re: snajper wykrakał 07.07.03, 12:45
                  Gość portalu: snajper napisał(a):

                  >
                  > No co Ty ???? D_nutka zadowolona z życia ? Ona jest zadowolona, jak ma
                  > pretekst do użalania się nad sobą. Ona wtedy jest najszczęśliwsza. wink))
                  >
                  > Snajper.

                  No co Ty????

                  A.
              • d_nutka Re: snajper wykrakał 07.07.03, 13:00
                Gość portalu: XXL napisał(a):

                > d_nutka napisała:
                >
                > jestem dzieckiem,
                > jestem dorosła,
                > jestem socjalistką,
                > jestem kapitalistką,
                > jestem religijna,
                > jestem nacjonalistką,
                > jestem patriotką,
                > jestem kosmopolitką
                > ..............................
                >
                > .... a nie mogła byś być po prostu d_nutką ???
                > wesołą,
                > pogodną,
                > miłą,
                > sympatyczną,
                > zadowoloną z życia......


                widzisz XXL jaka jestem bogada w treści?
                i przez skromność nie dodałam, że jak się cieszę i śmieję, to cały świat wokół
                sie cieszy i weseli
                nie wierzysz mi?
                i już się nie przekonasz czy to prawda

                ...i tak się trudno rozstać, i tak się trudno rozstać
                i to nie szkodzi, że nie pada kaap, kap kap, lecę łzy... do łeżki
                łezka...Danuśka głupiaś ty, on nie wart jednej łzy... oczywiscie to o
                ustrzelonym snajperze i zdradzieckim forum kap, kap, płyną łzy, w łez kałużach
                tylko ty..
                dalej sobie pośpiewajcie sami
                d_
                • snajper55 Re: snajper wykrakał 07.07.03, 13:15
                  d_nutka napisała:

                  > widzisz XXL jaka jestem bogada w treści?
                  > i przez skromność nie dodałam, że jak się cieszę i śmieję, to cały świat wokół
                  > sie cieszy i weseli

                  Tak, jesteś bardzo bogata w różne treści, ale najbardziej to jesteś skromna. Z
                  takim zażenowaniem piszesz o swoich przewagzch nad nami, zwykłymi, szrymi
                  forumowiczami. Dziękujemy, d_nuto, że raczysz się zniżać do naszego poziomu,
                  poziomu gawiedzi ubogiej w treści. Pięknie Ci dziękujemy i wdzięcznie jesteśmy
                  za pokazywanie bogactwa Twojego jakże skomplikowanego wnętrza.

                  > nie wierzysz mi?
                  > i już się nie przekonasz czy to prawda
                  >
                  > ...i tak się trudno rozstać, i tak się trudno rozstać
                  > i to nie szkodzi, że nie pada kaap, kap kap, lecę łzy... do łeżki
                  > łezka...Danuśka głupiaś ty, on nie wart jednej łzy... oczywiscie to o
                  > ustrzelonym snajperze i zdradzieckim forum kap, kap, płyną łzy, w łez kałużach
                  > tylko ty..
                  > dalej sobie pośpiewajcie sami

                  Oto d_nutka w pełni szczęśliwa. Porozczula się, popłacze publicznie na pokaz,
                  oskarży parę osób o znęcanie się nad sobą. Pełnia szczęścia. Gdzie Ty, d_nutko,
                  znajdziesz takie możliwości użalania się nad sobą, jak nie tutaj ?

                  Snajper.
                • pollak Zróbcie coś, u licha 07.07.03, 13:26
                  d_nutka napisała:

                  > ustrzelonym snajperze i zdradzieckim forum kap, kap, płyną łzy, w łez kałużach
                  >
                  > tylko ty..

                  Bo nam się tu Danka wykrwawi.
                • Gość: XXL Re: snajper wykrakał IP: *.echostar.pl 07.07.03, 13:29
                  d_nutka napisała:

                  > i przez skromność nie dodałam,że jak się cieszę i śmieję, to cały świat wokół
                  > sie cieszy i weseli

                  Buuuuu, to dlaczego tu na forum tego nie robisz ??
                  My tu też chcemy być radośni...

                  > nie wierzysz mi?
                  > i już się nie przekonasz czy to prawda

                  To forum jest jak choroba, a d_nutka jak feniks.
                  Wierzysz w reinkarnację ?
                  Forumową.....

                  > ...i tak się trudno rozstać, i tak się trudno rozstać

                  Weź przykład z Leszka Millera...
                  I pisz dalej.
                  Bo nudno będzie......
                  smile)

            • Gość: snajper Re: snajper wykrakał IP: *.malkom.pl / 172.20.40.* 07.07.03, 12:36
              d_nutka napisała:

              > niech sobie kracze
              > ten wątek, póki co do mnie jeszcze należy i do mnie należy też ostatnie słowo
              > a jest nim
              > snajper trafiony, zatopiony

              Naprawdę ? O kurczę, nie zauważyłem. wink))) Na pewno o mnie piszesz ?

              Snajper.
              • andrzejg co wy tak o tych kurach? 07.07.03, 12:47
                Gość portalu: snajper napisał(a):

                >
                > Naprawdę ? O kurczę, nie zauważyłem. wink))) Na pewno o mnie piszesz ?
                >
                > Snajper.

                d_nutka o jakiejś kurze zarżnietej
                Ty o kurczę
                Rozumiem żes kogucik , ale żeby tak zaraz metryke wyciągać?

                A.
                • bykk Re: co wy tak o tych kurach? 07.07.03, 12:57
                  Witam.
                  Jondruś, Nutka tęskni jednak jak widaćsmile)!
                  Nie są ważne kury, kurczaki, ważne, że Nutka jestsmile)!
                  Dobrze Siódemka pisze, że Snajper wykrakał, a raczej wygdakał, hehehe!
                  pozdrawiam
                  hej!
                  • Gość: siedem Re: co wy tak o tych kurach? IP: 213.216.66.* 07.07.03, 13:01
                    ja widziałem tego roku poraz pierwszy na 100% kruki na wolnosci. olbrzymie
                    stado [z 50 sztuk]. wielkie ptraszyska [dosłownie wielkosci kurczaka]
                    złowieszcze i pod ochorną


                    o czym ja kurcze tu pisze?

                    zaraziłem sie danutozą

                    5040
                    • andrzejg Re: co wy tak o tych kurach? 07.07.03, 13:18
                      Gość portalu: siedem napisał(a):

                      > ja widziałem tego roku poraz pierwszy na 100% kruki na wolnosci. olbrzymie
                      > stado [z 50 sztuk]. wielkie ptraszyska [dosłownie wielkosci kurczaka]
                      > złowieszcze i pod ochorną
                      >
                      >
                      > o czym ja kurcze tu pisze?
                      >
                      > zaraziłem sie danutozą
                      >
                      > 5040


                      Wszystko rozumiem
                      ale zgodnie z forumowymi standatdami
                      stado to 2 sztki i więcej
                      50 sztk to niewyobrażalna ilosć dla forummena.

                      A.
                      • Gość: siedem heh IP: 213.216.66.* 07.07.03, 13:52
                        to ci wyszło

                        5040
              • pollak Re: snajper wykrakał 07.07.03, 13:22
                Gość portalu: snajper napisał(a):

                > > snajper trafiony, zatopiony
                >
                > Naprawdę ? O kurczę, nie zauważyłem. wink))) Na pewno o mnie piszesz ?

                Może poczytała stare wątki o Jedwabnem i do niej 'doszło' kto tu na forum
                ma rację. smile
    • lron Zegnam was, juz wiem, nie zalatwie wszystkich. ;)) 07.07.03, 13:32
      HIT THE ROAD, JACK
      AND DON'T YOU COME BACK
      NO MORE! NO MORE! NO MORE! NO MORE!!!!
      • Gość: snajper NO MOOOOOOORE !!!!! ;)))) _____________nt IP: *.malkom.pl / 172.20.40.* 07.07.03, 15:19
        lron napisał:

        > HIT THE ROAD, JACK
        > AND DON'T YOU COME BACK
        > NO MORE! NO MORE! NO MORE! NO MORE!!!!
    • d_nutka Re: Żegnam was__i ostrzegam__ d_nutka 07.07.03, 13:53
      nie ma gorszych antysemitów niż
      1)filosemici-typ snajper
      2)inteligenci, którzy mają podejrzenie , że w ich żyłach może płynąć żydowska
      krew lub jeden z członków jego rodu( lub on sam) został przez Żydówkę odtrącony.
      nie chcą się przyznać ani do jednego, ani do drugiego a mają dość inteligencji
      i coś nie tak w swojej naturze, by używać innych do dokonania zemsty-
      podejrzewam o to- typ nurni

      nie ma sposobów by im to udowodnić oprócz jednego
      musi któraś z Żydówek się "podłożyć" takiemu.
      nie, nie do łóżka (do łóżka to inny typ, też na forum występujący)
      a jak ma się podłożyć?
      cały dowód jest na forum, a końcówka za chwilę
      d_
      • Gość: Ogorek Re: Żegnam was__i ostrzegam__ d_nutka IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.03, 14:00
        d_nutka napisała:

        > nie ma gorszych antysemitów niż
        > 1)filosemici-typ snajper
        > 2)inteligenci, którzy mają podejrzenie , że w ich żyłach może płynąć żydowska
        > krew lub jeden z członków jego rodu( lub on sam) został przez Żydówkę
        odtrącony
        > .
        > nie chcą się przyznać ani do jednego, ani do drugiego a mają dość
        inteligencji
        > i coś nie tak w swojej naturze, by używać innych do dokonania zemsty-
        > podejrzewam o to- typ nurni
        >
        > nie ma sposobów by im to udowodnić oprócz jednego
        > musi któraś z Żydówek się "podłożyć" takiemu.
        > nie, nie do łóżka (do łóżka to inny typ, też na forum występujący)
        > a jak ma się podłożyć?
        > cały dowód jest na forum, a końcówka za chwilę
        > d_

        A w jakiej kategorii antysemitow ja jestem?

        Ogorek Bardzo Ciekawski
        • nurni spokojnie 07.07.03, 16:03
          Gość portalu: Ogorek napisał(a):

          > A w jakiej kategorii antysemitow ja jestem?
          >
          > Ogorek Bardzo Ciekawski

          Ciebie Danka juz tez przejrzala

          siedz spokojnie czekaj na swoja kolei
          i na litosc..... i nie wierc sie!!!!
      • Gość: Ania Re: Snajper antysemita hihihi IP: 213.46.162.* 07.07.03, 14:13
        d_nutka napisała:

        > nie ma gorszych antysemitów niż
        > 1)filosemici-typ snajper
        > 2)inteligenci, którzy mają podejrzenie , że w ich żyłach może płynąć żydowska
        > krew lub jeden z członków jego rodu( lub on sam) został przez Żydówkę
        odtrącony
        > .
        > nie chcą się przyznać ani do jednego, ani do drugiego a mają dość
        inteligencji
        > i coś nie tak w swojej naturze, by używać innych do dokonania zemsty-
        > podejrzewam o to- typ nurni
        >
        > nie ma sposobów by im to udowodnić oprócz jednego
        > musi któraś z Żydówek się "podłożyć" takiemu.
        > nie, nie do łóżka (do łóżka to inny typ, też na forum występujący)
        > a jak ma się podłożyć?
        > cały dowód jest na forum, a końcówka za chwilę
        > d_


        Czekam na koncowke z niecierpliwoscia.
      • Gość: XXL Re: Żegnam was__i ostrzegam__ d_nutka IP: *.echostar.pl 07.07.03, 14:17
        d_nutka napisała:

        > nie ma gorszych antysemitów niż
        > 2)inteligenci, którzy mają podejrzenie , że w ich żyłach może płynąć żydowska
        > krew

        Szanowna d_nutko, powiedz jak można sprawdzić czy się nie ma, lub
        czy się ma.
        No bo wiesz, z jednej strony można zostać tym najgorszym,
        ale z drugiej nasze sądy mogą nabrać niebywałej głębi, celości
        i zostać jedynie słusznymi...

        Z ogromną ciekawością oczekuje odpowiedzi.
        No właśnie.....
        ...odpowiedzi z tą celnością osądu.



      • pollak Re: Żegnam was__i ostrzegam__ d_nutka 07.07.03, 15:20
        d_nutka napisała:

        > nie ma gorszych antysemitów niż
        > 1)filosemici-typ snajper

        Widzisz Snajper. Chyba jednak czytała te dyskusje o Jedwabnem i
        przejrzała na oczy. A może nawet i o Koniuchach.

        smile

        Chociaż dziwnie to brzmi akurat w jej 'ustach'. Nie spodziewałem się.
        • Gość: snajper Teoria względności. IP: *.malkom.pl / 172.20.40.* 07.07.03, 15:28
          pollak napisał:

          > Widzisz Snajper. Chyba jednak czytała te dyskusje o Jedwabnem i
          > przejrzała na oczy. A może nawet i o Koniuchach.
          >
          > smile
          >
          > Chociaż dziwnie to brzmi akurat w jej 'ustach'. Nie spodziewałem się.

          Jak widzisz choćbyś nie wiem jak bardzo był filo-, to znajdzie się taki, dla
          którego będziesz anty-. Pociesza mnie jedynie myśl, że choćbyś nie wiem jak był
          anty-, to znajdzie się taki, dla którego będziesz filo-. wink)))

          Pozdrawiam smile)

          Snajper.
      • Gość: snajper Re: Żegnam was__i ostrzegam__ d_nutka IP: *.malkom.pl / 172.20.40.* 07.07.03, 15:24
        d_nutka napisała:

        > nie ma gorszych antysemitów niż
        > 1)filosemici-typ snajper

        Proszę o jakikolwiek dowód mojego antysemityzmu. smile))) Czy to, że mam już dość
        Twoich jęków i szlochów nad samą sobą, gdy są osoby naprawdę nieszczęśliwe, to
        możesz co najwyżej antydanutkizmem nazwać. Mnie Twoje pochodzenie, wyznanie nie
        interesuje. Ja mam DOŚĆ Twoich jęków i bezpodstawnego użalania się nad sobą.

        > 2)inteligenci, którzy mają podejrzenie , że w ich żyłach może płynąć żydowska
        > krew lub jeden z członków jego rodu( lub on sam) został przez Żydówkę
        odtrącony
        > .
        > nie chcą się przyznać ani do jednego, ani do drugiego a mają dość
        inteligencji
        > i coś nie tak w swojej naturze, by używać innych do dokonania zemsty-
        > podejrzewam o to- typ nurni
        >
        > nie ma sposobów by im to udowodnić oprócz jednego
        > musi któraś z Żydówek się "podłożyć" takiemu.
        > nie, nie do łóżka (do łóżka to inny typ, też na forum występujący)
        > a jak ma się podłożyć?
        > cały dowód jest na forum, a końcówka za chwilę

        D_nutkowy serial. Czy możesz powiedzieć ile będzie odcinków ? A reklamy też
        będą ?

        Snajper.
    • lron Nie placz, kiedy odjade, sercem bede przi tobie.. 07.07.03, 14:22
      • Gość: siedem Iron Maden 39 // ślimak /nt IP: 213.216.66.* 07.07.03, 14:25
        5040
        • pollak Żartujesz? /nt 07.07.03, 15:00
          • Gość: siedem nie, zgaduje /nt IP: 213.216.66.* 07.07.03, 15:08
            5040
            • pollak Chyba nie ten trop. Nie każda 'jestem tu nowa' 07.07.03, 15:17
              oznacza 'jestem tu nowa' wink
              • lron Ogary poszly w las...? ;)))))))))))))) 07.07.03, 16:44
    • d_nutka Re::)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 07.07.03, 15:00
      te uśmiechy to dla tych, których kiedykolwiek tu rozbawiłam
      i pamiętajcie
      10-ciu i tydzień czasu
      smile))))))
      d_
      • Gość: Ania Re::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) IP: 213.46.162.* 07.07.03, 15:06
        d_nutka napisała:

        > te uśmiechy to dla tych, których kiedykolwiek tu rozbawiłam
        > i pamiętajcie
        > 10-ciu i tydzień czasu
        > smile))))))
        > d_


        Danka nie martw sie zaraz dam ogloszenie.A jak nie poskutkuje to sie lapanke
        zrobi.
      • Gość: Ania Re::A kiedy mija tydzien? IP: 213.46.162.* 07.07.03, 15:27
        d_nutka napisała:

        > te uśmiechy to dla tych, których kiedykolwiek tu rozbawiłam
        > i pamiętajcie
        > 10-ciu i tydzień czasu
        > smile))))))
        > d_


        No wiesz Danusiu podaj dokladna date zebysmy sie nie spoznili, bo nie
        moglibysmy sobie tego darowac.
        I koniecznie dolacz te liste koltunerii forumowej zebysmy wiedzieli kogo
        zwalczac.
      • Gość: snajper Re::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) IP: *.malkom.pl / 172.20.40.* 07.07.03, 15:31
        d_nutka napisała:

        > te uśmiechy to dla tych, których kiedykolwiek tu rozbawiłam
        > i pamiętajcie
        > 10-ciu i tydzień czasu
        > smile))))))
        > d_

        Ile jeszcze zostało do końca tego tygodnia ? 45 dni ? A Ty d_nutko ile razy się
        z poparciem wpiszesz ?

        Snajper
      • ada08 Re::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 07.07.03, 15:43
        d_nutka napisała:

        > i pamiętajcie
        > 10-ciu i tydzień czasu

        Dlaczego 10-ciu , a nie 10-cioro ?
        Poprawność polityczna wymaga, żeby na dziesięć sprawiedliwych osób
        było pięć kobiet i pięciu mężczyzn, niepoprawna Danutko.
        O czym przypominam surowo :-\
        a.
        • Gość: Ania Re::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) IP: 213.46.162.* 07.07.03, 15:46
          ada08 napisała:

          > d_nutka napisała:
          >
          > > i pamiętajcie
          > > 10-ciu i tydzień czasu
          >
          > Dlaczego 10-ciu , a nie 10-cioro ?
          > Poprawność polityczna wymaga, żeby na dziesięć sprawiedliwych osób
          > było pięć kobiet i pięciu mężczyzn, niepoprawna Danutko.
          > O czym przypominam surowo :-\
          > a.


          Ado! Ale Danutka cos pisala, ze najwiekszym wrogiem kobiety jest druga kobieta,
          wiec moze ona nie chce kobiet?
          • ada08 Re::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 07.07.03, 18:38
            Gość portalu: Ania napisał(a):

            > Ado! Ale Danutka cos pisala, ze najwiekszym wrogiem kobiety jest druga
            kobieta,
            >
            > wiec moze ona nie chce kobiet?

            E tam, nie chce smile

            Ze starej piosenki:

            ''Z kim tak ci będzie jak ze mną ?
            Przez kogo stracisz tyle
            szans każdego dnia.
            Kto blady swit i noc bezsenną
            tak ci zatruje , jak ja ? ...''

            Kobieta kobietowi wilkiem , Aniu smile))
            a.
      • Gość: naim Re- kondolencje naiwnym co dają sie wciągnać.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.03, 18:21
      • wesoly3 Re::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 07.07.03, 22:09
        a idz zesz ty juz w buraki
      • Gość: antynut Re::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) IP: *.nyc.rr.com 20.12.03, 01:26
        a idz wpizdu zydowo jebana
      • Gość: antynut Re::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) IP: *.nyc.rr.com 20.12.03, 01:27
        poszla wpizdu
    • Gość: snajper Spaaaaaal żółte kalendarze, spaaaaaal. ;)) _____nt IP: *.malkom.pl / 172.20.40.* 07.07.03, 15:32
    • andrzejg ostatnie słowo będzie przedostatnim 07.07.03, 15:37
      i tak oto znalażlas spośób na samonapędzającą sie dyskusję,
      ponieaż rzekłaś,że ostatnie słowo będzie nalezało do Ciebie
      nie
      zawsze zdążę powiedzieć posłowie
      wątek bez końca?


      A.
      • d_nutka Re: ostatnie słowo będzie przedostatnim 07.07.03, 16:04
        Izzak znaczy śmiech
        Izaak to protoplasta mojego rodu
        Izaak miał dwóch synów
        Jeden z nich sprzedał swoje pierworództwo za miskę soczewicy
        Coś mi się wydaje, że ta soczewica została już zwrócona
        Pozostawiam więc wam mój śmiech
        smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        d_nutka

        ps
        obchodzę dziś specjalną rocznicę
        niewielu ludziom jest dane przeżyć własną śmierć
        dziś mam właśnie taką rocznicę
        i warto było!
        chociażby po to by teraz
        smile))))))))))))))))))))))) dla jednych
        sad((((((((((((((((((((((( dla innych

        Andrzejku
        z tym tytułem postu z nieba mi spadłeś w samą porę
        smile))))))))))
        • Gość: Ania Re: Kiedy bedzie koncowka? IP: 213.46.162.* 07.07.03, 16:10
          Koncowka miala byc za chwile, a tu juz dwie godziny minely i nic.
        • nurni do Ogorka telegram 07.07.03, 16:11
          pogrzeb odwolany stop wampir przerwal protestacyjna glowdowke stop trzymaj sie
          jasnosci stop pozdrawiam serdecznie stop

          nurni


          d_nutka napisała:

          > Izzak znaczy śmiech
          > Izaak to protoplasta mojego rodu
          > Izaak miał dwóch synów
          > Jeden z nich sprzedał swoje pierworództwo za miskę soczewicy
          > Coś mi się wydaje, że ta soczewica została już zwrócona
          > Pozostawiam więc wam mój śmiech
          > smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
          > d_nutka
          >
          > ps
          > obchodzę dziś specjalną rocznicę
          > niewielu ludziom jest dane przeżyć własną śmierć
          > dziś mam właśnie taką rocznicę
          > i warto było!
          > chociażby po to by teraz
          > smile))))))))))))))))))))))) dla jednych
          > sad((((((((((((((((((((((( dla innych
          >
          > Andrzejku
          > z tym tytułem postu z nieba mi spadłeś w samą porę
          > smile))))))))))
          • Gość: Ania Re: do Ogorka telegram IP: 213.46.162.* 07.07.03, 16:14
            nurni napisał:

            > pogrzeb odwolany stop wampir przerwal protestacyjna glowdowke stop trzymaj
            sie
            > jasnosci stop pozdrawiam serdecznie stop
            >
            > nurni
            >
            >
            > d_nutka napisała:
            >
            > > Izzak znaczy śmiech
            > > Izaak to protoplasta mojego rodu
            > > Izaak miał dwóch synów
            > > Jeden z nich sprzedał swoje pierworództwo za miskę soczewicy
            > > Coś mi się wydaje, że ta soczewica została już zwrócona
            > > Pozostawiam więc wam mój śmiech
            > > smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
            > > d_nutka
            > >
            > > ps
            > > obchodzę dziś specjalną rocznicę
            > > niewielu ludziom jest dane przeżyć własną śmierć
            > > dziś mam właśnie taką rocznicę
            > > i warto było!
            > > chociażby po to by teraz
            > > smile))))))))))))))))))))))) dla jednych
            > > sad((((((((((((((((((((((( dla innych
            > >
            > > Andrzejku
            > > z tym tytułem postu z nieba mi spadłeś w samą porę
            > > smile))))))))))


            EE tam to bylo do przewidzenia, myslalam, ze Ogorek awansowal na filosemite, i
            juz chcialam po kwiatki leciec.
    • lron Juz niiiiiiiiiiiiigdyyyyyyyyy! 07.07.03, 17:17
      Jak okrutnie dwa slowa te brzmia,
      Juz niiiiigdyyyyy nie zobacze twych oczu za mgla!!!
      Odejszlas - jakze trudno pogodzic sie z tem,
      ze nie wrocisz noca ni dniem,
      mysla ni snem...
      Juz niiiiiiiiiiiigdyyyyyyyyyyyy!!!!!!!

      wink))))

      • d_nutka Re: Juz niiiiiiiiiiiiigdyyyyyyyyy! 07.07.03, 18:09
        odłączam się od sieci
        mniej boli niż obchodzona dziś rocznica
        powiem więcej
        niewazne.
        • lron Nie rycz, mala, nie rycz! Ja znam te twoje numery, 07.07.03, 18:24
          twoje lzy leca mi na koszule...

          wink))
        • Gość: Ogorek Re: Juz niiiiiiiiiiiiigdyyyyyyyyy! IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.03, 18:24
          d_nutka napisała:

          > odłączam się od sieci
          > mniej boli niż obchodzona dziś rocznica
          > powiem więcej
          > niewazne.

          D-nutko,

          nie odchodz.

          Jako typowy filosemita uwazam, ze masz duzy wklad w to forum - jestes tu w
          swoim domu i w zakresie pewnych problemow my wszyscy jestesmy juz troche wiecej
          niz anonimowe pacynki.

          Nie wiem, czy zauwazasz, ale ta (niekiedy dosc ostra i zwykle bardzo szczera)
          wymiana zdan aktywuje pewne procesy. W moim przekonaniu sa to procesy pozytywne.

          Jezeli ktos lub cos szczegolnie mocno cie urazi - zamiast sie obrazac na swiat,
          pytaj sie (czesto), dlaczego cie to boli. Tak naprawde, nikt oprocz nas samych
          nie moze nam zrobic krzywdy (takze tej psychicznej i moralnej).

          Jak wiesz, kto pyta, nie bladzi - szczegolnie, gdy zna wlasciwego adresata.

          Ogorek Twardy Jak Zaba
          • Gość: polishAM Re: Juz niiiiiiiiiiiiigdyyyyyyyyy! IP: *.157.81.35.Dial1.Weehawken1.Level3.net 08.07.03, 14:09
            Chyba już za późno Ogórek. A szkoda.
        • Gość: naim Re: Juz niiiiiiiiiiiiigdyyyyyyyyy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.03, 18:26
          Ale dajecie się wciągnąc w tę pseudo-psycho-mistykę...
          Największą karą dla da_nutki jest brak postów o niej i do niej. Nie wazne co,
          ważne aby pisać i pisać i pobijać rekordy, rekordy i jeszcze setka, co wieczór
          trwa liczenie ...ile dzisiaj mi wpiszą? ile ? zwierciadełko powiedz mi
          szczerze...ile jeszcze?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka