Dodaj do ulubionych

Okropni Polacy i wspaniali hitlerowcy !

18.09.03, 08:19
www.wintersonnenwende.com/scriptorium/deutsch/seiten/1540brom.html

Leidensweg der Deutschen unter polnischer Gewalt von 1919 bis 1939:
Vorbemerkungen / Entstehung der deutschen Volksgruppe in Polen / Gründung
eines neuen polnischen Staates / Der Aufstand in Posen / Der widersinnige
Korridor / Das Friedensdiktat von Versailles / Polens Landraub an seiner
Ostgrenze / Die ersten Jahre polnischer Herrschaft / Abstimmungsterror in
Oberschlesien / Mit Terror das Wahlergebnis zerschlagen / Polen fordert noch
mehr deutsches Land / Kampf gegen das Deutschtum 1920 bis 1933 / Polen und
das nationalsozialistische Deutschland / Das schicksalsschwere Jahr 1939
beginnt / Neue Terrorwellen und Kriegsgeschrei / Beginn der September-
Massenmorde / Der Bromberger Blutsonntag / Bromberg danach / Und weiter wütet
der polnische Tod / Verschleppte auf Todesmärschen

DYKTAT, TERROR, PRZEŚLADOWANIA, WALKA Z NIEMIECKOŚCIĄ,
MORDY W BYDGOSZCZY NA BEZBRONNYCH NIEMCACH

Tak W ROKU 2003 pokazuje się nas w LEGALNIE PUBLIKOWANYCH KSIĄŻKACH !
POLSKA jest winna II wojnie światowej - wniosek po lekturze tej pozycji jest
oczywisty !

I czemu sie dziwiwicie pomysłom z centrum wypędzonych ?

Inne książki tego wydawnictwa są BARDZO PODOBNE :
www.wintersonnenwende.com/scriptorium/deutsch/buchkatalog.html
Obserwuj wątek
    • Gość: Edek Re: Okropni Polacy i wspaniali hitlerowcy ! IP: *.dip.t-dialin.net 18.09.03, 14:48
      Powinno sie te ksiazki przetlumaczyc na polski.Polacy mysla sobie,ze sa narod wybrany,czysty,bezgrzeszny,niewinny.Wiemy,jacy sa Polacy naprawde.Pierwsi do bitki i wypitki,ukrasc im tez nie obce(slawni z tego powodu na calym swiecie)
      • Gość: eres Werter Herr Edek, IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.09.03, 23:42
        Gość portalu: Edek napisał(a):

        > Powinno sie te ksiazki przetlumaczyc na polski.Polacy mysla sobie,ze sa narod
        w
        > ybrany,czysty,bezgrzeszny,niewinny.Wiemy,jacy sa Polacy naprawde.Pierwsi do
        bit
        > ki i wypitki,ukrasc im tez nie obce(slawni z tego powodu na calym swiecie)

        Werter Herr Edek,
        jestes, jako niemiecki neonazista nicht pedantisch genug, cytujac bowiem
        klasykow hitlerowskich, takich jak gubernator GG Hans Frank (jego oslawione
        dziennki), czy niejakiego Heinricha Himmlera.
        A swoja droga przetlumaczenie tych ksiazek na jezyk polski nie jest zlym
        pomyslem. Niechze Polacy sie dowiedza, ze jest wielu Niemcow, ktorych ani
        styczen roku 1933, ani maj roku 1945 niczego nie nauczyly. Nie wszyscy tez
        Niemcy pobrali nalezyte nauki z procesu norymberskiego, a zwlaszcza z jego
        finalu.
        O tym, do czego zdolni sa Niemcy, Herr Eduard, wiemy my Polacy nader dobrze, a
        ich cechy, z tymi najgorszymi wlacznie, poznalismy na wlasnej skorze;
        poznawalem je niestety i ja i to przez bite 6 lat (w Warszawie).
        Warto abys wiedzial, co o Niemcach sadza sami Niemcy, ci ktorzy przejrzeli, jak
        np. Niklas Frank (syn gubernatora GG Hansa Franka), czy publicystka Annedore
        Leber. Duzo materialu o typowych cechach Niemca znajdziesz tez w autobiografii
        Rudolfa Hoessa (tak, tak, tego samego - komendanta KL Auschwitz). Dobrze Ci tez
        posluzy lektura prac niemieckich historykow, chocby takich jak Karla
        Grueneberga, prof. Knoppa czy Martina Broszata.

      • Gość: wikul Re: Okropni Polacy i wspaniali hitlerowcy ! IP: *.acn.waw.pl 19.09.03, 02:50
        Wszystko ci się popierdoliło nowy-Niemcu . To nie polacy wymyślali teorie o
        wyższych rasach , rasach panów , nadludziach . To nie Polacy wymyślali Ustawy
        norymberskie . Polacy nigdy nie ogłaszali się narodem wybranym . Polacy nie są
        aniołami , są wśród nich również przestępcy . Ale to nie Polacy ograbili Europę
        z wszelkich możliwych dóbr . To twoi nowi rodacy zwozili te dobra przez
        ładnych kilka lat . Chyba nie było kraju z którego by coś nie ukradli .
        Takiego złodziejstwa nie zna historia . Czyżbyś o tym nie słyszał ?


        Gość portalu: Edek napisał(a):

        > Powinno sie te ksiazki przetlumaczyc na polski.Polacy mysla sobie,ze sa
        narod w
        > ybrany,czysty,bezgrzeszny,niewinny.Wiemy,jacy sa Polacy naprawde.Pierwsi do
        bit
        > ki i wypitki,ukrasc im tez nie obce(slawni z tego powodu na calym swiecie)
    • Gość: ket Re: Okropni Polacy i wspaniali hitlerowcy ! IP: *.p.lodz.pl 18.09.03, 14:55
      Zgadzam się że mało wiemy o niemieckiej optyce.
      Szkoda też że TVP nie daje niemieckich filmów "heimatowych" które w fabularnej
      formie kształtowały popularną swiadomosc niemiecką o ich utraconych wschodnich
      terenach.
      • tomek9991 Wernyhor 18.09.03, 15:37
        Czytałeś jego brednie :
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=8018177&a=8047342
        To typowy polskojęzyczny Niemiec, zakłamany do szpiku kości,
        dyszący nienawiścią do Polski,
        ale tak wyćwiczony w politycznej poprawności, że umie swoją
        swoją wrogość ukryć za majaczeniami o prawach człowieka,
        a o najważniejszym elemencie, czyli roszczeniach majątkowych "ZAPOMNIAŁ" !
        • Gość: ket Re: Wernyhor IP: *.p.lodz.pl 18.09.03, 15:43
          Stosuje typową metodę tego rodzaju podejscia:

          selektywność.

          Przy takim podejściu wiadomo że w Centrum będzie galeria wybitnych poetów czy
          naukowców którzy "kształtowali przez 700 lat te ziemie" ale nie będzie już
          galerii nazistow z tych terenów bo oni zapewne "nie kształtowali".
          • tomek9991 To bardzo groźny przeciwnik 18.09.03, 23:08
            Nie ulega wątpliwości, że że ktoś specjalnie miesza.
            Faktycznie Niemcy atakują tylko Polskę i Czechy ,a Rosja jest tematem tabu,
            Choć 99% ofiar wypędzeń Niemców to ofiary Armii Czerwonej i NKWD.
            Nikt po 1945 w zachodnich Niemczech nie bronił ziomkostwom działać swobodnie
            i byli oni bardzo aktywni.
            Aż do czasów Brandta uniemożliwiali normalne stosunki z Polską i Czechami.
            Po latach chudych ( Brandt, Schmidt, Kohl ) odzyskują błyskawicznie poparcie
            polityków CDU, CSU, FDP., SPD, a nawet Zielonych.
            Wypędzeni żądają odszkodowań, a może nawet zwrotu majątków w naturze. Centrum w
            Berlinie ma te żądania uzasadnić pokazując niemieckie cierpienia.
            Równolegle Niemcy ogłosili się ofiarami wojny jako poszkodowani w alianckich
            nalotach bombowych ( „zapominając” że to oni ogłosili wojnę totalną i totalne
            bombardowania ),
            Zrobili w państwowej TV listę najsłynniejszych Niemców, gdzie widnieją Kopernik
            i wszyscy znani Austriacy.
            To wszystko nie jest przypadkowe i świadczy o narastającej fali szowinizmu.
            I chyba faktycznie jest to powrót do polityki Bismarcka ( wrogość wobec Polaków
            i innych słabych + sojusz z Rosją ), z małą korektą ( zamiast wrogości sojusz
            z Francją ).
            • tomek9991 Link 18.09.03, 23:10
              Znalazłem coś takiego :
              www.zentrum-gegen-vertreibungen.de/pdfs/pm_030813.pdf
              Jak się tobie podobają książki historyczne,o których napisałem ?
              • Gość: ket Re: Link IP: *.p.lodz.pl 19.09.03, 11:05
                Książki są typowe dla pewnego stylu myślenia.
                Niestety nadal jest wielu Niemców których interesują wyłącznie własne cierpienia
                które wydają im się wyjatkowe, a nie te które zadali innym.
          • Gość: sdf Re: Wernyhor IP: *.sasknet.sk.ca 19.09.03, 06:21
            afd
      • Gość: qwerty Re: Okropni Polacy i wspaniali hitlerowcy ! IP: *.cis.cuny.edu 19.09.03, 06:55
        Gość portalu: ket napisał(a):

        > Zgadzam się że mało wiemy o niemieckiej optyce.
        > Szkoda też że TVP nie daje niemieckich filmów
        "heimatowych" które w fabularnej
        > formie kształtowały popularną swiadomosc niemiecką o
        ich utraconych wschodnich
        > terenach.
    • Gość: huragan Najpierw Zydzi oskarzali Polakow o zbrodnie IP: *.dc.dc.cox.net 18.09.03, 15:33
      nazistow, wiec ci uwierzyli, ze sa bezbronnymi ofiarami. czemu sie dziwic?
    • tomek9991 "Śmierć mówi po polsku" 18.09.03, 15:50
      To tytuł książki o rzekomych okrucieństwach Polaków wobec Niemców w latach 1919-
      1949 :
      www.wintersonnenwende.com/scriptorium/deutsch/seiten/1507tods.html

      Inne antypolskie, wydawane legalnie i szeroko kolportowane antypolskie
      wydawnictwa :

      "Bydgoska krwawa niedziela"

      "Piekło Łambinowic"

      "Polska legenda" ( TO DYSZĄCA NIENAWIŚCIĄ HISTORIA POLSKI z
      podtytułami : "Polskie marzenia o wielkim państwie:, "Polski marsz ku
      morzu", "polski terror" itd. )
      www.wintersonnenwende.com/scriptorium/deutsch/seiten/1537poln.html

      "Zgoda.Stacja śląskiej męki"


      PRZECIEŻ ERIKA I JEJ KAMARADEN W ŻYWE OCZY ŁŻĄ O PRZYJAŹNI Z POLSKĄ,
      A W NIEMCZECH SZERZĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE NIENAWIŚĆ DO POLAKÓW !
      • bebokk Interesujące książki 18.09.03, 20:25
        Teraz już wiadomo, co czyta V kolumna na tym forum,
        skąd czerpie swoje "mądrości".
      • Gość: ! Re: 'Śmierć mówi po polsku' IP: *.dip0.t-ipconnect.de 18.09.03, 20:28
        mam te ksiazki. sa naprawde informatywne!
        • Gość: ? Re: 'Śmierć mówi po polsku' IP: 81.210.119.* 18.09.03, 21:38
          tak jak "Poznaj Żyda"smile)))))
      • bebokk A to jest bardzo ciekawa pozycja !!! 18.09.03, 21:44
        Prof. Dr. DDr. h.c. Felix Ermacora:

        Das deutsche
        Vermögen in Polen
        Ein Rechtsgutachten

        "Wywłaszczenia w Polsce Niemców
        Uwagi prawne"

        Ten profesor stwierdza, że wywłaszczenia są bezprawne i podaje wskazówki o
        zwrot mienia !
        • Gość: ! Re: A to jest bardzo ciekawa pozycja !!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 18.09.03, 22:50
          bebokk napisał:

          > Prof. Dr. DDr. h.c. Felix Ermacora:
          >
          > Das deutsche
          > Vermögen in Polen
          > Ein Rechtsgutachten
          >
          > "Wywłaszczenia w Polsce Niemców
          > Uwagi prawne"
          >
          > Ten profesor stwierdza, że wywłaszczenia są bezprawne i podaje wskazówki o
          > zwrot mienia !

          podaj prosze adres. miec dwoch adwokatow jest lepiej niz tylko jednego.
          musze odzyskac moje 4 kamiennice w Gleiwitz i Groß Strehlitz
    • bebokk "To nie była wojna Hitlera" ( Adolf niewinny ! ) 18.09.03, 21:51
      Czyli zdaniem autora wojny
      Hitler nie chciał :

      "Die wollte Hitler nicht. Denn er war nicht überzeugt von der
      Unvereinbarlichkeit (irreconcilability) der Zielsetzungen, und einen "Heiligen
      Krieg", "a Holy War", wollte er schon gar nicht führen.

      Es war nicht Hitlers Krieg!"
      www.wintersonnenwende.com/scriptorium/deutsch/seiten/0913eswa.html
      Na tej samej strony jest sporo innych książek, które zwalają winę za II wojnę
      swiatową na Anglików i Polaków !
      Wszystkie książki można sobie kupić spokojnie w Niemczech.

      • Gość: A Re: "To nie była wojna Hitlera" ( Adolf niewinny IP: *.netspeed.com.au 19.09.03, 02:17
        bebokk napisał:

        > Czyli zdaniem autora wojny
        > Hitler nie chciał :
        >
        > "Die wollte Hitler nicht. Denn er war nicht überzeugt von der
        > Unvereinbarlichkeit (irreconcilability) der Zielsetzungen, und
        einen "Heiligen
        > Krieg", "a Holy War", wollte er schon gar nicht führen.
        >
        > Es war nicht Hitlers Krieg!"
        > www.wintersonnenwende.com/scriptorium/deutsch/seiten/0913eswa.html
        > Na tej samej strony jest sporo innych książek, które zwalają winę za II wojnę
        > swiatową na Anglików i Polaków !
        > Wszystkie książki można sobie kupić spokojnie w Niemczech.


        Centrum Wypedzonych bedzie wlasnie osrodkiem kolportazu takich "prawd
        historycznych".
        A swoja droga to z kim wlasciwie jest ta dyskusja ? Czy aby tutaj nie odbywa
        sie doszkalanie niemieckich nieukow i kompletnych ignorantow ? Chcialbym
        wierzyc, ze tak wlasnie jest. Mamy tu przyklad silnego rozwarstwienia
        spoleczenstwa niemieckiego na ludzi swiatlych, ktorych jest znakomita wiekszosc
        oraz czytaczy takich wlasnie "lektur" dla pokrzywdzonych albo "rozumnych
        inaczej". Problem w tym, ze ta wyraznie steskniona za Przywodca czesc, ktora
        znow chce uwierzyc, bo wlasnego rozumu niestalo, jest najglosniejsza.
        Czy warto jednak zuzywac kilobajty na te zmudna robote ?
        Sam sobie odpowiem: Warto. Niemcy zawsze porzadnie i na pismie ostrzegali co
        zrobia w przyszlosci z tymi tam roznymi, co szkodza czystosci tego czy owego.
        Jestem pewien, ze realizacja tym razem nie pojdzie latwo.
        Pozdrowienia,
        A
    • cs137 Edziu! Masz, zacznij się powoli wprawiać! 19.09.03, 05:20
      Zacznij to sobie już śpiewać dla wprawy, wkrótce może się przydać:

      Die Fahne hoch die Reihen fest geschlossen
      S. A. marschiert mit ruhig festem Schritt
      Kam'raden die Rotfront und Reaktion erschossen
      Marschier'n im Geist in unsern Reihen mit.

      Die Strasse frei den braunen Batallionen
      Die Strasse frei dem Sturmabteilungsmann
      Es schau'n auf's Hackenkreuz voll Hoffung schon Millionen
      Der Tag fur Freiheit und fur Brot bricht an.

      Zum letzen Mal wird nun Appell geblasen
      Zum Kampfe steh'n wir alle schon bereit
      Bald flattern Hitler-fahnen Uber allen Strassen
      Die Knechtschaft dauert nur mehr kurze Zeit.

      Die Fahne hoch die Reihen fest geschlossen
      S. A. marschiert mit ruhig festem Schritt
      Kam'raden die Rotfront und Reaktion erschossen
      Marschier'n im Geist in unsern Reihen mit.

      Oryginalną wersję spiewaną w wykonaniu osławionej Berlińskiej Jednostki SA w
      roku 1937 mogę Ci przesłać na życzenie w formie fajlu MP-3
    • Gość: gdg Re: Okropni Polacy i wspaniali hitlerowcy ! IP: *.sasknet.sk.ca 19.09.03, 06:19
      tomek9991 napisał:

      > <a
      href="http://www.wintersonnenwende.com/scriptorium/deutsch/seiten/1540brom.html"target="_blank">www.wintersonnenwende.com/scriptorium/deutsch/seiten/1540brom.html</a>
      >
      > Leidensweg der Deutschen unter polnischer Gewalt von
      1919 bis 1939:
      > Vorbemerkungen / Entstehung der deutschen Volksgruppe
      in Polen / Gründung
      > eines neuen polnischen Staates / Der Aufstand in Posen
      / Der widersinnige
      > Korridor / Das Friedensdiktat von Versailles / Polens
      Landraub an seiner
      > Ostgrenze / Die ersten Jahre polnischer Herrschaft /
      Abstimmungsterror in
      > Oberschlesien / Mit Terror das Wahlergebnis zerschlagen
      / Polen fordert noch
      > mehr deutsches Land / Kampf gegen das Deutschtum 1920
      bis 1933 / Polen und
      > das nationalsozialistische Deutschland / Das
      schicksalsschwere Jahr 1939
      > beginnt / Neue Terrorwellen und Kriegsgeschrei / Beginn
      der September-
      > Massenmorde / Der Bromberger Blutsonntag / Bromberg
      danach / Und weiter wütet
      > der polnische Tod / Verschleppte auf Todesmärschen
      >
      > DYKTAT, TERROR, PRZEŚLADOWANIA, WALKA Z NIEMIECKOŚCIĄ,
      > MORDY W BYDGOSZCZY NA BEZBRONNYCH NIEMCACH
      >
      > Tak W ROKU 2003 pokazuje się nas w LEGALNIE
      PUBLIKOWANYCH KSIĄŻKACH !
      > POLSKA jest winna II wojnie światowej - wniosek po
      lekturze tej pozycji jest
      > oczywisty !
      >
      > I czemu sie dziwiwicie pomysłom z centrum wypędzonych ?
      >
      > Inne książki tego wydawnictwa są BARDZO PODOBNE :
      > <a
      href="http://www.wintersonnenwende.com/scriptorium/deutsch/buchkatalog.html"target="_blank">www.wintersonnenwende.com/scriptorium/deutsch/buchkatalog.html</a>
      nothing to say
    • cs137 Edziu! Jeszcze cos Ci podrzucam! 19.09.03, 08:45
      Podobno u Was nie wolno (jeszcze!) tego rozpowszechniac i śpiewa publicznie.
      Ale zacznij już w domu sobie cichutko podśpiewywac dla treningu, bo ta
      sytuacja wkrótce sie pewnie odmieni i tacy, co znają te pieśni, będą właśnie
      poszukiwani! Więc podrzucam Ci kolejną bardzo znaną pozycję:

      Böhse Onkelz

      Wir saufen mit links
      und herrschen mit der rechten
      Wir sind die Herrscher Frankfurts,
      die Könige der Nacht,
      wir sind die Macht
      also spielt unsere Hymnen
      Schreie im Dunkeln, Schreie der Nacht
      Denkt an die Onkelz, denkt an die Macht
      Spürt die Kraft, die euch umringt
      Wir sind euer Wille, wir werden euch führen
      Gemeinsam werden wir die Welt regier'n

      Wir sind Böhse Onkelz
      und machen was uns gefällt
      heute gehört uns Deutschland,
      und morgen die ganze Welt!


      Dla innych, którzy nie znają niemieckiego
    • peterpaul JESTESCIE JUZ KAPUTT 19.09.03, 11:50
      Hitlera nowego nie bedzie,
      ale, co ukradzione w 1945,oddacie.
      Jestescie zebrakami i nikt was nie obroni.

      NA ZLODZIEJU CZAPKA GORE
      • Gość: ket Re: JESTESCIE JUZ KAPUTT IP: *.p.lodz.pl 19.09.03, 12:32
        Ciekawe tylko co zrobicie z tymi kilkunastoma milionami co mieszkają na tych
        rzekomo "ukradzionym" Niemcom terenom ??
    • Gość: Polityczny Re: Okropni Polacy i wspaniali hitlerowcy ! IP: *.dip.t-dialin.net 19.09.03, 12:08

      Nasi nowi Niemcy tzn .Spähtasiedler'y , nie tylko ze nie znaja historii,
      to powtarzaja jak malpy tych goebbelsowskich pseudohistorykow.
      O ile wiem ,ukazala sie ksiazka na temat bydgoskiej krwawej niedzieli ,
      (niestety nie pamietam nazwiska tego niemieckiegi autotra )´ktora to oczami
      naocznego swiadka , podwazyla zasadnosc niemieckich oskarzen.
      Ksiazka ta opowiada (podkreslam -zadna fikcja) ze szczegolami prowokacje
      zbrojne mniejszosci niemieckiej w Bydgoszczy od 1.wrzesnia 39 do 4 wrzesnia
      39 . Ksiazka ta ukazala sie w Niemczech i spotkala sie z gigantyczna
      krytyka . Autor przedstawil fakty , a to niemiaszkow boli ,jezeli mowi sie
      o nich prawde .
      • tomek9991 POLSKA CHCIAŁA WOJNY W 1939 19.09.03, 14:49

        www.wintersonnenwende.com/scriptorium/deutsch/seiten/1537poln.html
        Polen will Krieg: Polens Strategie der Provokation / Oberst Walery Slawek / Die
        Marienwerder Vorschläge und die Vermittlung des Papstes / Die Rolle der
        polnischen Nationalkirche / Hitlers Angriffsbefehl "Operation Weiß".
        Volk ohne Staat: Untergrundorganisationen / Katyn / Der Warschauer Aufstand /
        Stalins Pläne.
        Die Vertreibung der Deutschen: Gewalt und Terror /

        POLSKA CHCIAŁA WOJNY W 1939 !
        POLSKA STRATEGIA PROWOKACJI
        • bebokk Ten sam schemat 19.09.03, 18:25
          Dobrzy Niemcy, źli Polacy i Czesi oraz reszta !
          Nazistowskie gó.no !
          • bebokk Polacy zabili 58 000 Niemców w Bydgoszczy ! 19.09.03, 23:44
            To że w Bydgoszczy przed 1 września mieszkało tylko 13 000 Niemców nie ma
            znaczenia. Widać zabili 4 razy kazdego :
            www.h-ref.de/dk/krieg/polen/bromb/brmb.shtml
            Polecam te strony !
            Niemcy dystansują się od nazistowskich bredni.
            • Gość: ! ***********************+ IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.09.03, 00:16
              bebokk napisał:

              > To że w Bydgoszczy przed 1 września mieszkało tylko 13 000 Niemców nie ma
              > znaczenia. Widać zabili 4 razy kazdego :
              > www.h-ref.de/dk/krieg/polen/bromb/brmb.shtml
              > Polecam te strony !
              > Niemcy dystansują się od nazistowskich bredni.

              polecam tez:

              www.antifa.de

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka