Dodaj do ulubionych

Brzechwa niezdatny na patrona:)

26.02.09, 18:49
www.tvn24.pl/-1,1588211,0,1,brzechwa-jak-choragiewka-nie-bedzie-patronem,wiadomosc.html
Temat sciagnalem z forum Kraj..
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=91938146&v=2&s=0
Obserwuj wątek
    • e-skin Re: Brzechwa niezdatny na patrona:) 28.02.09, 15:08
      niezdatny bo mocno przeterminowany
    • pozarski Re: Brzechwa niezdatny na patrona:) 28.02.09, 16:02
      Moze w takim razie Rajmund Kaczynski? Chwalebny zyciorys.wink
    • aaki zdatny 28.02.09, 16:57
      www.google.com/search?hl=pl&client=safari&rls=en&q=+ulica+jana+brzechwy&btnG=Szukaj&lr=
      • a000000 Re: zdatny 28.02.09, 17:35
        www.albedo.art.pl/~adam/brzechwa/liryka.php?r=3617
    • bywszy1 Re: Brzechwa niezdatny na patrona:)+ 28.02.09, 18:26
      w takim przypadku logicznie i zyd chrystus tez patronem byc nie moze.
      A matka jego matka polka tez nie-nie nadaje sie.
      • aaki Re: Brzechwa niezdatny na patrona:)+ 28.02.09, 18:27
        na szczęscie nie ty gadzino dyktujesz kto bedzie patronem
        • bywszy1 Re: Brzechwa niezdatny na patrona:)+ 28.02.09, 18:31
          na szczescie i nie ty,padlino!
          wujka mego chrystusa se przywlaszczyl.
          i ciotke moja,matke jego tez.
          • aaki Re: Brzechwa niezdatny na patrona:)+ 28.02.09, 18:34
            i mówisz ze cię z polski wygonili? przykre smile
            • bywszy1 Re: Brzechwa niezdatny na patrona:)+ 01.03.09, 08:00
              nigdy nie mowilem,ze z Polski mnie wygonili.
              A ty nie myl Polski ze swoja osoba,padlino!
              • aaki Re: Brzechwa niezdatny na patrona:)+ 01.03.09, 08:09
                bardzo ubolewam ze takich wybitych jednostek jak ty już w polsce nie
                ma big_grin big_grin big_grin
                bądż cierpliwy i pisz dużo na aquanecie a moze kiedyś bedziesz miał w
                polsce szkołe swojego imienia.
                • bywszy1 Re: Brzechwa niezdatny na patrona:)+ 01.03.09, 08:30
                  po co mam sie wstydzic w przyszlosci?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka