04.06.05, 22:51
czy moze cos ktos na ten temat slyszal??????????????
Obserwuj wątek
    • inny.obserwator Re: Dni Jasla 04.06.05, 23:59
      Podobno 10-12 czerwca. Podobno na rynku, a "gwiazdą" będzie zespół Dżem.
      Podobno dzień, czyli 13 VI dni patrona miasta. Ale plakatów jeszcze nie
      widziałem. Tak się tylko mówi na mieście =]

      Mi się najbardziej podobała parę lat temu ta impreza zorganizowana z okazji 100
      lecia raifnerii Jedlicze. A szczególnie tamten koncert Bajmu. Parę lat później
      Bajm przyjechał na Dni Jasła, na rynek, ale to już nie było to samo. Nie to
      nagłośnienie i atmosfera...
      • inny.obserwator Re: Dni Jasla 05.06.05, 00:00
        Tam zgubiłem wyraz "wcześnie"... Miało być "Podobno dzień wcześniej..." =]
      • artur1961 Re: Dni Jasla 05.06.05, 15:15
        inny.obserwator napisał:

        > Podobno 10-12 czerwca. Podobno na rynku, a "gwiazdą" będzie zespół Dżem.
        > Podobno dzień, czyli 13 VI dni patrona miasta. Ale plakatów jeszcze nie
        > widziałem. Tak się tylko mówi na mieście =]
        >
        > Mi się najbardziej podobała parę lat temu ta impreza zorganizowana z okazji
        100
        >
        > lecia raifnerii Jedlicze. A szczególnie tamten koncert Bajmu. Parę lat
        później
        > Bajm przyjechał na Dni Jasła, na rynek, ale to już nie było to samo. Nie to
        > nagłośnienie i atmosfera...
        trzeba trochę poszukać i poczytać....
        www.wtm.gimsat.com.pl/BIUL/index.php?wiersz=355 Biuletyn 2005-05-31.txt
        Od 10 do 13 czerwca br. odbywać będą się Dni Jasła 2005.

        Program obchodów:

        10 czerwca (piątek)
        godz. 17.00 "Czary Mary" z Nowym Stylem (program dla dzieci)
        godz. 20.00 "DŻEM" - gwiazda wieczoru

        11 czerwca (sobota)
        godz. 10.00 Jarmark Kół Gospodyń Wiejskich
        godz. 14.00 "Na Ludową Nutę" (prezentacja ludowych zespołów artystycznych)
        godz. 18.00 Artyści z Truskawca - Ukraina (wokalistka Zoriana Petrus, zespół
        folkowo-popowy "Barwy", zespół cyrkowy "Kaskada", zespół estradowy "Meri")

        12 czerwca (niedziela)
        godz. 14.00 "Słoneczna Nuta" (prezentacje dziecięcych i młodzieżowych zespołów
        artystycznych)
        godz. 18.00 Iwona Konieczkowska z zespolem w składzie: Tadeusz Leśniak, Janusz
        Witko, Robert Klepacz, Marek Rajs
        godz. 20.00 STONEHENGE + KILSHEELAN (koncert muzyki celtyckiej)

        Imprezy towarzyszące:

        11 czerwca (sobota)
        Rafineria Jasło S.A. - godz. 8.30 I Jasielski Samochodowy Rajd
        Turystyczny "Szlakiem Ignacego Łukasiewicza"

        Stadion "MOSiR" ul. Śniadeckich - godz. 13.00 mecz towarzyski
        Huta Szkła w Jaśle Grupa Kapitałowa Krosno - Orły Górskiego

        Dzień Patrona Miasta

        13 czerwca (poniedziałek)
        Kościół OO. Franciszkanów - godz. 17.00
        Suma Odpustowa

        godz. 18.00 - procesja na Rynek z relikwiami Św. Antoniego
        godz. 18.15 - wciągnięcie na maszt flagi miejskiej przy hejnale miejskim
        - błogosławieństwo mieszkańców relikwiami św. Antoniego
        - koncert orkiestry "BRASS BAND"


        • 0kowita Re: Dni Jasla 06.06.05, 22:48
          Interesuje mnie ten jarmark gospodyń... co to bedzie i w którym miejscu ?
          • artur1961 Re: Dni Jasla 06.06.05, 23:51
            Ponoć wszystkie imprezy na Rynku(tak przynajmniej piszą w komentarzach na
            e.jaslo.pl, a co to będzie? no chyba jak z nazwy wynika "Tańczy , Spiewa,
            itd....:)"
            • 0kowita Re: Dni Jasla 07.06.05, 05:07
              Tańczy i śpiewa?...eeee myslałam, że gotuje i piecze (jakieś domowe pyszności)
              • artur1961 Re: Dni Jasla 07.06.05, 11:13
                0kowita napisała:

                > Tańczy i śpiewa?...eeee myslałam, że gotuje i piecze (jakieś domowe pyszności)
                Jak to nie znasz??? "Koło Gospodyń Wiejskich"- Tańczy , Spiewa , psz. Rżnie się
                na okrągło :) :)
                • 0kowita Re: Dni Jasla 08.06.05, 09:49
                  hmmmm.... przyznam, że nie słyszałam. Wiem, że w kołach GW uczą gotowac, piec,
                  haftowac ale, rżnąc ?.... chyba, że myslisz o rżnięciu schabu na kotlety.

                  Wobec tego co mówisz z ciekawoscią oczekuję...cóż też to za jarmark będzie.
                  • artur1961 Re: Dni Jasla 08.06.05, 14:47
                    0kowita napisała:

                    > hmmmm.... przyznam, że nie słyszałam. Wiem, że w kołach GW uczą gotowac,
                    piec,
                    > haftowac ale, rżnąc ?.... chyba, że myslisz o rżnięciu schabu na kotlety.
                    >
                    > Wobec tego co mówisz z ciekawoscią oczekuję...cóż też to za jarmark będzie.
                    oczywiście,że myslę wyłacznie o kulinariach :) :).pzdr
                    • 0kowita Re: Dni Jasla 09.06.05, 21:17
                      A gdyby tak Arturze..... pokaz macania jajek ?

                      Już się nie mogę doczekac do soboty.
                      • artur1961 Re: Dni Jasla 10.06.05, 00:56
                        Hm.. w tym Superkatolickim miescie przed ratuszem :) :)???????? nie do
                        przejscia.pzdr
                        • 0kowita Re: Dni Jasla 10.06.05, 17:24
                          A Ty znowu o czym pomyślał..hę ? bo ja o macaniu kur czy jajek nie mają ;).
                          Ale kurde, jak bedzie tak lało to nie pójdę bo mi coś zdrowotnośc
                          podupadła.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka