Dodaj do ulubionych

Chce informacji

02.05.06, 16:02
Niedlugo przyjade tam na pare dni. Czy ktos mi moze napisac o jakis miejscach, w jakich mozna spedzic czas, centrach handlowych. dziekuje
Obserwuj wątek
    • georghe Re: Chce informacji 03.05.06, 00:06
      Niedlugo przyjade tam na pare dni. Czy ktos mi moze napisac o jakis miejscach,
      w jakich mozna spedzic czas, centrach handlowych.
      dziekuje

      A co to znaczy CHCĘ ?! A co to znaczy TAM ?
      Co to koncert życzeń bo jaśnie kurwa mać panisko z Bielska raczy przyjechać i
      to w dodatku niedługo ? Znaczy się prędziutko trzeba panu info zapodać bo jak
      nie to jeeeesuuuu... ?
      Napisał bym Ci jeszcze lepiej tylko Cię to "dziękuję" na końcu uratowało...

      A tak odpowiadając na Twoje pytanie to zakupy racz robić w Bielsku tudzież
      innym większym mieście bo u nas drożysko sakramenckie (jak się zarabia to Cię
      stać - proste). Mogę Ci natomiast polecić bardzo fajny lokal gastronomiczny o
      wdzięcznej nazwie "FLAMINGO". Kapitalną kuchnię tam mają, świetny wystrój, nie
      jest drogo, każdy taryfiarz Cię tam podrzuci, a gdybyś był własnym pojazdem
      kieruj się w strone Pilzna, jakieś 3-4 km poza miastem, pięknie oświetlony z
      zewnatrz (takie zielone palmy) lokal, napewno trafisz.
      Serdecznie pozdrawiam.
      • inny.obserwator Re: Chce informacji 03.05.06, 00:37
        :)))

        georghe, sprawdź gazetową pocztę
        • georghe Re: Chce informacji 03.05.06, 00:50
          Się robi, coś tam nasmarował ?
          :)
          • georghe Re: Chce informacji 03.05.06, 01:04
            ... i skąd wiesz, że tej dziadowskiej "wybiórczej" poczty nie odbieram :)
            Od dzisiaj ma nowy adres, taki znaczy sie europejski ! A co ! Piszcie ludziska
            do mnie, wszelkie skargi, zażalenia, chu... i inne ku.. mile widziane.
            Mój aderes to: geo1910@poczta.eu !
            Moc piekielna, nieprawdaż ?
            :)))))
            • inny.obserwator Re: Chce informacji 03.05.06, 01:42
              Bo ja tez nie odbieram. Raz w miesiącu sprawdzam.

              Zresztą kiedyś chyba pisałeś o tym :)

              To sprawdź jeszcze raz, odpisałem :)
              • pawel_bielsko Re: Chce informacji=Prosze=dziekuje 03.05.06, 12:26
                dziekuje za informacje, bo ja juz bylem kilka razy i nic sam nie znalazlem, a nie mow ze drozysko przynajmniej jesli o jedzenie chodzi, bo w Bielsku jest drozej niz w Krakowie, a w Jasle w miare w miare.
                • niemotka Re: Chce informacji=Prosze=dziekuje 03.05.06, 13:59
                  Chlopie nie przesadzaj z ta informacja.Jaslo to pare ulic na krzyz,potrzebujesz
                  60 minut by obejsc wszystkie "centra" a Flamingo to burdel ;facet ktory go
                  zachwala i poleca to staly jego bywalec.Do gustu przypadla mu waskodupa Samanta
                  taka dziewczynka pod czterdziestke.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka