pawel_bielsko 02.05.06, 16:02 Niedlugo przyjade tam na pare dni. Czy ktos mi moze napisac o jakis miejscach, w jakich mozna spedzic czas, centrach handlowych. dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
georghe Re: Chce informacji 03.05.06, 00:06 Niedlugo przyjade tam na pare dni. Czy ktos mi moze napisac o jakis miejscach, w jakich mozna spedzic czas, centrach handlowych. dziekuje A co to znaczy CHCĘ ?! A co to znaczy TAM ? Co to koncert życzeń bo jaśnie kurwa mać panisko z Bielska raczy przyjechać i to w dodatku niedługo ? Znaczy się prędziutko trzeba panu info zapodać bo jak nie to jeeeesuuuu... ? Napisał bym Ci jeszcze lepiej tylko Cię to "dziękuję" na końcu uratowało... A tak odpowiadając na Twoje pytanie to zakupy racz robić w Bielsku tudzież innym większym mieście bo u nas drożysko sakramenckie (jak się zarabia to Cię stać - proste). Mogę Ci natomiast polecić bardzo fajny lokal gastronomiczny o wdzięcznej nazwie "FLAMINGO". Kapitalną kuchnię tam mają, świetny wystrój, nie jest drogo, każdy taryfiarz Cię tam podrzuci, a gdybyś był własnym pojazdem kieruj się w strone Pilzna, jakieś 3-4 km poza miastem, pięknie oświetlony z zewnatrz (takie zielone palmy) lokal, napewno trafisz. Serdecznie pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
inny.obserwator Re: Chce informacji 03.05.06, 00:37 :))) georghe, sprawdź gazetową pocztę Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: Chce informacji 03.05.06, 01:04 ... i skąd wiesz, że tej dziadowskiej "wybiórczej" poczty nie odbieram :) Od dzisiaj ma nowy adres, taki znaczy sie europejski ! A co ! Piszcie ludziska do mnie, wszelkie skargi, zażalenia, chu... i inne ku.. mile widziane. Mój aderes to: geo1910@poczta.eu ! Moc piekielna, nieprawdaż ? :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
inny.obserwator Re: Chce informacji 03.05.06, 01:42 Bo ja tez nie odbieram. Raz w miesiącu sprawdzam. Zresztą kiedyś chyba pisałeś o tym :) To sprawdź jeszcze raz, odpisałem :) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_bielsko Re: Chce informacji=Prosze=dziekuje 03.05.06, 12:26 dziekuje za informacje, bo ja juz bylem kilka razy i nic sam nie znalazlem, a nie mow ze drozysko przynajmniej jesli o jedzenie chodzi, bo w Bielsku jest drozej niz w Krakowie, a w Jasle w miare w miare. Odpowiedz Link Zgłoś
niemotka Re: Chce informacji=Prosze=dziekuje 03.05.06, 13:59 Chlopie nie przesadzaj z ta informacja.Jaslo to pare ulic na krzyz,potrzebujesz 60 minut by obejsc wszystkie "centra" a Flamingo to burdel ;facet ktory go zachwala i poleca to staly jego bywalec.Do gustu przypadla mu waskodupa Samanta taka dziewczynka pod czterdziestke. Odpowiedz Link Zgłoś