18.07.06, 10:38
Będąc niedawno w Jasle postanowilam pochodzic ze znajomymi po knajpach... i
tu zaczął się problem... Gdzie tu isc. Na pierwszy odstrzal Al capone, pelno
dzieciakow, rodzin z malymi dziecmi, lata to takie drze sie na caly
regulator, dluzej niz pol godziny nie wytrzymalismy. w veronie 5 osob na
krzyz ( w piatkowy wieczor) kelner wzrokiem pyta "czego wy tu chcieli"-chyba
mial zly dzien. W tej tam Chimerze to juz kompletna porażka, banda spalonych
marihuaną gówniarzy, szukaja tylko zaczepki. Odechcialo nam sie
wszystkiego... Pytam ciekawosci... DO JAKICH KNAJP W JAŚLE CHODZA
DZWUDZIESTOKILKULETNI LUDZIE? są jescze jakies do ktorych warto
pojsc?????????????
Obserwuj wątek
    • darek228 Re: knajpy 20.07.06, 13:38
      Właśnie dołączam się do pytania koleżanki...Z innych nieco powodów. W Jaśle
      jeszcze nie byłem nigdy bo mieszkam w Lublinie, a teraz własnie rzuciło mnie tu
      na kilka dni...miasta nie znam wcale, a piwka bym sie w jakims przyjemnym
      miejscu napil...jakies sugestie??
      • republican Re: knajpy 21.07.06, 04:12
        darek228 napisał:

        > Właśnie dołączam się do pytania koleżanki...Z innych nieco powodów. W Jaśle
        > jeszcze nie byłem nigdy bo mieszkam w Lublinie, a teraz własnie rzuciło mnie
        tu
        > na kilka dni...miasta nie znam wcale, a piwka bym sie w jakims przyjemnym
        > miejscu napil...jakies sugestie??


        no wlasnie...
        a na Mostowej ta mordownia jeszcze istnieje? podawali tam najlepsza siwuche pod
        sloncem
        • georghe Re: knajpy 21.07.06, 08:11
          Mówisz o knajpie "POD BATOGIEM " ?
          Tera tam porządny sklep jest. Dżinsy sprzedają.....
          • darek228 Re: knajpy 21.07.06, 09:55
            Czyli nie ma gdzie pojsc??
            • republican Re: knajpy 22.07.06, 01:38
              darek228 napisał:

              > Czyli nie ma gdzie pojsc??

              Rozpacz, czyli nie ma po co wracac....
    • nitka204 Re: knajpy 21.07.06, 10:42
      na to wyglada...
      • tadeuszx Re: knajpy 21.07.06, 18:43
        Ahaaa... no to jak pojade do tej Antymy czy Okowity!?
        • ouimet Re: knajpy 24.07.06, 00:16
          tadeuszx napisał:

          > Ahaaa... no to jak pojade do tej Antymy czy Okowity!?

          jak pojedziesz do "tej" czy "innej" to sam zorganizuj full wypas.Chyba ze
          szukasz sponsorek?
          hi,hi,he,he...
          zakladam jednak,ze zechcesz Owe wziac na litosc...
          ps.jestes tak samo sliczny inaczej jak ja?
          • tadeuszx Qimet, chyba bardziej inaczej, ale nie mogę 25.07.06, 16:16
            porównać, bo się przyczaiłeś. Weź lusterko, kliknij napis tadeuszx i porównaj;)
      • ouimet Re: knajpy 29.07.06, 00:16
        nitka204 napisała:

        > na to wyglada...
        to w tematyce watku?
        ps.odnosnik do fakycznie ostatniego wpisu tajze osobki...
    • nitka204 Re: knajpy 26.07.06, 16:13
      wątek był o czym innym! Nie zasmiecac!
    • mariusz978 czesc jest fajna agencjia towarzyska wjaśle na ul 22.10.06, 15:03
      17stycznia nazywa sie flamingo tam chodzą

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka