nitka204
18.07.06, 10:38
Będąc niedawno w Jasle postanowilam pochodzic ze znajomymi po knajpach... i
tu zaczął się problem... Gdzie tu isc. Na pierwszy odstrzal Al capone, pelno
dzieciakow, rodzin z malymi dziecmi, lata to takie drze sie na caly
regulator, dluzej niz pol godziny nie wytrzymalismy. w veronie 5 osob na
krzyz ( w piatkowy wieczor) kelner wzrokiem pyta "czego wy tu chcieli"-chyba
mial zly dzien. W tej tam Chimerze to juz kompletna porażka, banda spalonych
marihuaną gówniarzy, szukaja tylko zaczepki. Odechcialo nam sie
wszystkiego... Pytam ciekawosci... DO JAKICH KNAJP W JAŚLE CHODZA
DZWUDZIESTOKILKULETNI LUDZIE? są jescze jakies do ktorych warto
pojsc?????????????