12.08.06, 23:38
Wybirałem się dzisiaj do Jasła na koncert ale niestety nie wyszło ... późno
skończyłem pracę a 200 km w 1h to raczej niemożliwe :( powiedzcie, jak tam
było na koncercie? a może się nie odbył ?
Obserwuj wątek
    • inny.obserwator Re: KOMBII 13.08.06, 00:15
      Jutro (a w zasadzie to już dziś) Lato z Radiem jest w Tarnowie, a co za tym
      idzie Kombii też, więc znów masz okazję :)
      • arcio71 Re: KOMBII 13.08.06, 00:53
        Koncert spoko,ludzi full,o by więcej takich imprez w Jaśle.
        • jasielskieulice Re: KOMBII 13.08.06, 14:31
          Zapraszam na relację portalu eJaslo.pl: www.ejaslo.pl/modules.php?
          op=modload&name=News&file=article&sid=498&mode=thread&order=0&thold=0 .
          • georghe Re: KOMBII 14.08.06, 00:15
            Szykowałem się na Kombi mocno (ONLY BLACK&WHITE - CZARNI BLACK&WHITE JASŁO),
            ale.....
            Około godziny 19.00 jechałem sobie wracając z meczu ulicą J. Pawła i jak
            zobaczyłem te dzikie tłumy i samochody zaparkowane aż po Merkurego po obu
            stronach - odpuściłem.....
            Nienawidzę festynowych tłumów, bezsensownego szwędrania, kolejek po piwo i
            braku mijsca do tego, żeby moja śliczna dupa znalazła jakieś
            jakieś/jakiekolwiek miejsce do należnego spoczynku.
            • 0kowita Re: KOMBII 14.08.06, 06:49
              georghe napisał:

              > Nienawidzę festynowych tłumów, bezsensownego szwędrania, kolejek po piwo i
              > braku mijsca do tego, żeby moja śliczna dupa znalazła jakieś
              > jakieś/jakiekolwiek miejsce do należnego spoczynku.
              >



              Ze mną to samo.... chętnie posłuchałabym Kombi a może i nawet Krawczyka ale jak
              sobie pomyslałam, że mam tam stać potrącana ze wszystkich stron przez
              rozpiwkowaną młodzież to zostałam w domu.
              Ot, za stary już człowiek na takie plenerowe imprezy :(((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka