dogtr 12.08.06, 23:38 Wybirałem się dzisiaj do Jasła na koncert ale niestety nie wyszło ... późno skończyłem pracę a 200 km w 1h to raczej niemożliwe :( powiedzcie, jak tam było na koncercie? a może się nie odbył ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inny.obserwator Re: KOMBII 13.08.06, 00:15 Jutro (a w zasadzie to już dziś) Lato z Radiem jest w Tarnowie, a co za tym idzie Kombii też, więc znów masz okazję :) Odpowiedz Link Zgłoś
arcio71 Re: KOMBII 13.08.06, 00:53 Koncert spoko,ludzi full,o by więcej takich imprez w Jaśle. Odpowiedz Link Zgłoś
jasielskieulice Re: KOMBII 13.08.06, 14:31 Zapraszam na relację portalu eJaslo.pl: www.ejaslo.pl/modules.php? op=modload&name=News&file=article&sid=498&mode=thread&order=0&thold=0 . Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: KOMBII 14.08.06, 00:15 Szykowałem się na Kombi mocno (ONLY BLACK&WHITE - CZARNI BLACK&WHITE JASŁO), ale..... Około godziny 19.00 jechałem sobie wracając z meczu ulicą J. Pawła i jak zobaczyłem te dzikie tłumy i samochody zaparkowane aż po Merkurego po obu stronach - odpuściłem..... Nienawidzę festynowych tłumów, bezsensownego szwędrania, kolejek po piwo i braku mijsca do tego, żeby moja śliczna dupa znalazła jakieś jakieś/jakiekolwiek miejsce do należnego spoczynku. Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: KOMBII 14.08.06, 06:49 georghe napisał: > Nienawidzę festynowych tłumów, bezsensownego szwędrania, kolejek po piwo i > braku mijsca do tego, żeby moja śliczna dupa znalazła jakieś > jakieś/jakiekolwiek miejsce do należnego spoczynku. > Ze mną to samo.... chętnie posłuchałabym Kombi a może i nawet Krawczyka ale jak sobie pomyslałam, że mam tam stać potrącana ze wszystkich stron przez rozpiwkowaną młodzież to zostałam w domu. Ot, za stary już człowiek na takie plenerowe imprezy :((( Odpowiedz Link Zgłoś