04.08.08, 19:29

Witam, czy może ktoś z czytających/piszących na forum pruszkowskim
wie, czy i gdzie w nowym roku szkolnym będą treningi karate dla
dorosłych na terenie Pruszkowa? Z góry dziękuję za info.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka