Dodaj do ulubionych

...p.i.ą.t.e.k... :-)

IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 07:54

Witam !!!
No ! Nareszcie !!! Znowu wolne !!! :-)))
Tylko szkoda, że tak mało. :-(

Ale, ale....!
Słyszałam, że nasza Doskonale nam Patronująca Meve, ona....,tfuuu!, organizuje
jakąś wyprawę ?! Gdzie ???
A może by tak jakąś małą ucztę zorganizować ? Taką zupełnie malutką....?
Czy ktoś przez przypadek nie ma jakiś imienin lub urodzin ?????????

P.S. Meve droga, jak ci się udało weselisko na rubieżach ???
Obserwuj wątek
    • Gość: Meve Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 08:03
      witam,
      dekreta:
      1) wyprawa po złote runo- bo skarbiec królowej pusty
      2) idą wszyscy
      3) Meve dowodzi wyprawą, Tiges wytycza ścieżki i zauważa wroga, Nala śpiewa i
      recytuje wiersze, Monia opowiada dykteryjki, Jarosław walczy z potworami
      4) zdobytym runem dzielimy się sprawiedliwie- oby starczylo dla każdego na
      domek z ogródkiem
      5) wyruszamy z agodzinę, proszę spakować lembasy, krówki i inne napoje:)
      6) uwagi można zgłaszać , ale po co:)))
      Meve, Anno Domini 2002
      • Gość: RUDA Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: 193.0.117.* 17.05.02, 08:08
        a ja co? pies?
        • Gość: Meve Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 08:10
          6) Dekret specjalny dla Rudej - RUDA z tego co słyszałam miała pisac
          magisterkę, ale dobrze czuje, z,e są ważniejsze sprawy niż dyplom:)))
          RUDA oczywiście robi śniadanka:))))))NIE TYLKO DLA TIGESA!
          • Gość: Nala Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 08:20

...i drugie śniadanka..,
            ...i obiadki..,
            ...i podwieczorki..,
            ...i kolacyjki......

...iii.. zawsze musi mieć coś na "przegrychę" !!!

:-)))

• Gość: RUDA Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: 193.0.117.* 17.05.02, 08:28
            Ale przede wszystkim! Bo ja nieustająco ostrzę na niego pazurki!
            Dziś w jadłospisie:
            - tosty z powidłami śliwkowymi
            - dużo białego sera
            - rzodkiewki
            - i.....
            • Gość: Nala Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 08:35

....mmmniaaammmmmm...!!!

A co znaczy to - " i " ???
      • Gość: Nala Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 08:28
        Gość portalu: Meve napisał(a):

>Tiges wytycza ścieżki i zauważa wroga,

...a jak nie zauważy ???????

>Nala śpiewa i recytuje wiersze,

...recytować mogę, czemu nie?, ale z tym śpiewaniem ....????
        Jesteś pewna że chcesz słyszeć jak śpiewam ????????????????????

> 4) zdobytym runem dzielimy się sprawiedliwie- oby starczylo dla każdego na
        > domek z ogródkiem

Ojjj, tak, taaaak...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

> 5) wyruszamy z agodzinę, proszę spakować lembasy, krówki i inne napoje:)

Ja JUŻ!!! jestem gotowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: Meve Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 08:41
          Gość portalu: Nala napisał(a):

> Gość portalu: Meve napisał(a):
          >
          > >Tiges wytycza ścieżki i zauważa wroga,
          >
          > ...a jak nie zauważy ???????

To źle będzie, ale Elfowi trzeba wierzyć:)
          >
          >
          > >Nala śpiewa i recytuje wiersze,
          >
          > ...recytować mogę, czemu nie?, ale z tym śpiewaniem ....????
          > Jesteś pewna że chcesz słyszeć jak śpiewam ????????????????????

A co tam, zawsze czas na nowe wrażenia!
          >

>
          >
          > > 5) wyruszamy z agodzinę, proszę spakować lembasy, krówki i inne napoje:)
          >
          > Ja JUŻ!!! jestem gotowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To poszujkaj Tigesa, bo on wytycza scieżki:)))
          • Gość: tiges Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.silvershark.com.pl 17.05.02, 08:50
            idziemy prosto .. a za wielkim debem w prawo .. wroga nie widac ..
          • Gość: Nala Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 08:50

Ale najpierw;

a) musimy poczekać na Monię
            b) " " na Tigesa
            c) " " na Rycerza Jarosława
            d) " wytyczyć azymut

..nie wiem czy jeszcze czegoś nie przeoczyłam ?
            • Gość: Meve Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 08:53
              Tiges już jest, reszta niech dołączy- idźcie tam, gdzie widać okruchy po
              lembasach i papierki po krówkach - oj nie, papierki zbieramy, co by Mordoru z
              lasu nie zrobić:)
              Na razie ładnie, słońce świecio, ptaszyna śpiewa:)))
              hej hoo
              • Gość: Nala Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 08:59

...laaallaaaala !!!!
                ...laaaalaa la la laaalaaalaa.....!!!!!!!!!!!

Ojej, czemu ptaszki zamilkły ???
                .....i dlaczego zwierzątka uciekają... ????????
                • Gość: Meve Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 09:12
                  RUDA, nie uciekaj, no stój mówię, stój ty ruda mał... wiewióro, to tylko NAla
                  śpiewa.
                  No chodź, masz orzeszka.
                  Nie rzucaj łupinkami w Tigesa, on patrzy, czy wroga niet!
                  • Gość: Nala Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 09:23

Aż tak źle było ??? :-(

No to ja raczej może będę oswajać zwierzątka ??? I inne stworzenia ??? Dobrze ?
                    Nooo ? Dobrze ??????
                    Będę je głaskać, i tulić, i mówić im różne miłe rzeczy, i śpie..., a nie,
                    śpiewać nie mogę !

• Gość: Meve Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 09:41
                      To jest doskonały pomysł , żebyś zwierzaki oswajała.
                      Tylko pamiętaj - długie, wijące, z cieniutkim rozdwojonym języczkiem- to lepiej
                      sobie darować. Yuli nie ma , kto potem będzie magią leczył.
                      • Gość: monia Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: 217.97.138.* 17.05.02, 09:54
                        Trele jakowes przecudne ze snu mnie wyrwały....:-)))
                        Pozwólcie, że w drodze kawą się pokrzepię, bowiem noc coskolwiek krótka była...:-(
                        I czego tak pędzicie...? T I G E S!!! Zwolnij nieco...
                        • Gość: Nala Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 09:59
                          Gość portalu: monia napisał(a):

> Trele jakowes przecudne ze snu mnie wyrwały....:-)))

A jednak ?!?! Czyżby to o mój cudny głosik chodziło ?????????????
                          :-)
                          • Gość: monia Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: 217.97.138.* 17.05.02, 10:07
                            A kogo tu...aaaa to Nala...:-))) JUŻ wstałas..??? Nie może być - te cudne spiewy to TYYYY???
                            A co tu robią te ptasie zwłoki na trawie...pomór jakowys...?
                            :-)))
                        • Gość: tiges Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.silvershark.com.pl 17.05.02, 09:59
                          no to przerwa 15 minut na drugie sniadanie i idziemy przez rzeczke a pozniej w
                          strone tego wzgorza ..
                          • Gość: monia Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: 217.97.138.* 17.05.02, 10:05
                            ...przerwa 30 minut...???? :-)))
                            • Gość: Nala Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 10:13

To niby te ptasie zewłoki to przeze mnie ??????????????????????????
                              To znaczy co ? Że jak ja śpiwam to one z nieba lecą ????? :-(
                              To może ja faktycznie zamilknę ?!

:-(((
                              • Gość: tiges Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.silvershark.com.pl 17.05.02, 10:15
                                no bo jak leca to sobie skrzydlami uszy zatykaja ;)
                                • Gość: Nala Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 10:18
                                  Gość portalu: tiges napisał(a):

> no bo jak leca to sobie skrzydlami uszy zatykaja ;)

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) !!!

• Gość: Nala Re: ...śniadanko !!!!!!!! IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 10:21

Ruda !!! Ruuudaaaa !!!!!!!! RUDAAAAA....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No gdzie się podziało to zrudziałe futro ????????????????
                                    Przecież ona ma nasze zapasy !!!!
                                    • Gość: monia Re: ...śniadanko !!!!!!!! IP: 217.97.138.* 17.05.02, 10:30
                                      Trzeba to futro solidnie wytrzepać, bo zakurzone BARDZO...:-)))
                                      Pewnie z NASZYCH zapasów robi sniadanko - ciekawe, dla kogo...:-))))
                                • Gość: monia Re: ...p.i.ą.t.e.k :-) Tiges IP: 217.97.138.* 17.05.02, 10:28
                                  Gość portalu: tiges napisał(a):

> no bo jak leca to sobie skrzydlami uszy zatykaja ;)

:-))))))))))))))))))))))))))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                                  • Gość: Meve Re: ...p.i.ą.t.e.k :-) Tiges IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 10:33
                                    ojojojoj :))))))))))))))))):D
                                    :)))))))))))))))))))))
                              • Gość: monia Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: 217.97.138.* 17.05.02, 10:34
                                Ależ, Naleńko, spiewaj sobie kochana....:-)))))))))))))))))))))))))))!! Łoj!!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))
                            • Gość: Meve Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 10:30
                              45, bo krówki się zgubiły:(
                              Z tego, co poslaniec doniósł Runo złote jest miesiąc drogi na zachód:(
                              Może jakiś to szpieg był i kłamał.
                              Drugi z kolei mówił o komnacie bursztynowej jakowejś.
                              Co o tym myślicie?
                              Nala, no zostaw tę sowę, nie budź jej, siądź z nami na polance, posil się i
                              zdecydujmy, co dalej
                              • Gość: monia Re: ...p.i.ą.t.e.k... :-) IP: 217.97.138.* 17.05.02, 10:33
                                Ja chcę złota i kosztownosci.....:-)))
                                Olejmy komnatę, mamy swoją...z kamienia, ale tys pikno, jak mawiał pewien Kwiczoł...
                                Na te domki z ogródkami to te kosztownosci muszą być w dużych ilosciach...:-)))
                                • Gość: Meve Spzredaż IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 10:37
                                  No ta komnta to oczywista, ze na sprzedaż by byla, i jakby się mocarstwa o nią
                                  kłóciły, żeby tylko wojny jakowej z tego nie było. Ale my jak owieczki -
                                  sprzedamy temu, co da więcej.
                                  Na domki by starczyło z pewnością, i na ogródki i karoce jakoweś:)
                                  • Gość: monia Re: Spzredaż IP: 217.97.138.* 17.05.02, 10:45
                                    I na garderobę....z wyposażeniem..???????
    • Gość: Meve Rozdzielenie IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 10:49
      A i jeszcze najgorsza wiadomość:
      Gdy słońce zacznie się chować za linię horyzontu, będziem musieli sie
      rozdielić - zmylić wroga, że do domów sie rozchodzim, ale dalej będziem szli -
      niecgh każdy doświadczenia zbiera, drogi do skarbu szuka, wypytuje. Jak
      wszystko pójdzie dobrze - spotkamy sie za dni dwa, za tym lasem, co teraz w nim
      jesteśmy. W chałupie z drewna, na niebiesko pomalowanej- wyjdzie sprzed niej
      człek w kapeluszu śmiesznym i babinka, co koszule w kawiaty niebieskie i
      czerwone będzie miała wyszywane . Czklek sie zapyta: Cemy li se zarzic? - co w
      gwarze tej (kaszubskiej jak powiadają) znaczy: zapalimy papieroska?
      Odpowiadamy kiwając głową i jednocześnie wyciagają c zza pazuchy piwo Tatra.
      Wtedy zdecydujem co dalej:)
      • Gość: Nala Re: Rozdzielenie IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 11:08

...zapalić papieroska...??????????????????? ...tfuuuuu.....!
        Ja się tak poświęcać nie chcę ! :-((( ...błłeeeeeee.....

Mnie się jeść chce !!! I pić !!!!!
        RUDAAAAAAAAA....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: Meve Re: Rozdzielenie IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 11:22
          Nikt Ciebie nie zmusza do palenia - masz tylko kiwać głową i wyciągac piwo zza
          pazuchy - to znak,tak jak kasztany na placu Pigalle:)
          • Gość: monia Re: Rozdzielenie IP: 217.97.138.* 17.05.02, 11:27
            Monia lubi je tylko jesienią......:-)))
            Bo zimą to tylko wódka!!!! :-)))
    • Gość: RUDA KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! IP: 193.0.117.* 17.05.02, 11:17
      Uwaga, proszę umyć łapy i siadać!!!!
      Dziś w korytku do wyboru do koloru:
      SAŁATKI:
      - szopska
      - grecka
      - polska
      - pomidory z mozzarellą
      - mizeria
      - z kapusty pekińskiej
      - meksykańska
      ZUPY:
      - szczawiowa z jajkiem
      - chłodnik litewski
      -truskawkowa z grzankami
      - grochówka z zacierką (dla samobójców!)

DRUGIE DANIE:
      - kurczak słodko-kwaśny z ryżem
      - roladki z kaszą gryczaną i sosem grzybowym (buraczki!!!)
      - placki ziemniaczane po węgiersku
      - burritos
      - pyzy drożdżowe z jagodami

DESER:
      - kisielek ze śmietanką
      - lody papuzie
      - tarta malinowa
      - ptysie
      - pieczone banany w czekoladzie

I ŚLEDZIE! KORZENNE, ZE ŚLIWKĄ, W POMIDORACH, I ZWYKŁE ROLMOPSY!!!!!
      I KAWA! I PIWO Z GRZYWKĄ!
      I ZASMAŻKA!!!!
      Tiges, czy wiewióra może Ci się wprosić na kolana?
      PROSHĘ!!!!
      • Gość: Meve Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 11:23
        Tiges, noniech Ci siadzie na chwile, nastarało się zwierze!
        • Gość: monia Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! IP: 217.97.138.* 17.05.02, 11:30
          Tges, albo wpuszczasz Rudą na kolana, albo 3 metry od koryta...(a już na pewno od deserów)...
          Bo napiszemy Do Towarzystwa Opieki....Znęcasz się nad futrzakiem..:-(
        • Gość: Nala Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 11:35

>.... nastarało się zwierze!

..... nasra....., coooo ... ?????????????????????????

• Gość: Nala Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 11:36

....i w dodatku na kolana... !!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: Nala Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 11:39

To ja poproszę......, ooo..., hmmmm.....?????

A możee....??? Albo......?????

....eeeeee...., tego....., żebym to ja wiedziała ...?????

• Gość: Meve Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 11:40
            Nieładnie Nalu, nieładnie,
            takie pyszne jedzonko, a Ty skojarzenia skatologiczne
            A fe!
          • Gość: monia Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! Nala IP: 217.97.138.* 17.05.02, 11:45
            ! :-))))))))))))!!!!! o, matko! :-))))))))))))))))))!!!!!
            • Gość: monia Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! Nala IP: 217.97.138.* 17.05.02, 11:48
              Osiołkowi w żłobie dano...:-)))
              A co tam!!! Zacznę od sałatek...każdej po trochu...troszeczku...o, na ten półmiseczek tyci..
              I chłodnik!!! Koniecznie!!!
            • Gość: Nala Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! Nala IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 11:53

...no bo najgorzej, jak człowiek nie może ię zdecydować...???!

Toooo jaaaa...., poproszę....,
              ...hmmmm...;
              - o szczawiową z jajkiem,
              - pyzy drożdżowe z jagodami,
              - pieczone banany w czekoladzie,
              - lody (czemu???) papuzie

i zimną colę, z "czymś" !!!

I zasmażkę !!! :-)))
              • Gość: tiges Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! Nala IP: *.silvershark.com.pl 17.05.02, 11:54
                a na to placki ziemniaczane ... (Julia czytasz to? ;)
                • Gość: Nala Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! Nala IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 11:58

...mało, że czyta, to jeszcze się z nami zajada !!!

A Ty Elfie, czego sobie życzysz ??? :-)
                  • jolajola1 Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! 17.05.02, 12:16
                    Na wszystkie swietości, to wiewiórczy piknik czy uczta tego, tam Lukullusa.?
                    Na wyprawę idziecie/idziemy z taką ilościa wałówy, toż do ziemi taki ciężar
                    przygnieść może. Kto potem z upadku nas podnosić bedzie ????
                    • Gość: monia Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! IP: 217.97.138.* 17.05.02, 12:32
                      ...i będziemy kobiety upadłe...:-))) i jeden Elf..też upadły, a co!
              • Gość: monia Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! Nala IP: 217.97.138.* 17.05.02, 12:11

>

> i zimną colę, z "czymś" !!!
                >
                > ...z lodem...??? :-)))

• Gość: Meve Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! JolaJola IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 12:23
                  A Ty JoluJolu - czy masz jakies zadanie przydzielone?
                  Bo wiesz, uczty tych Lukullusów- to tak za friko to nie ten tego:)))
                  • jolajola1 Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! JolaJola 17.05.02, 12:36
                    > A Ty JoluJolu - czy masz jakies zadanie przydzielone?
                    > Bo wiesz, uczty tych Lukullusów- to tak za friko to nie ten tego:)))

!!!!!!!!!!!
                    przecież ja się TYLKO PATRZĘ, no trochę powącham
                    od razu obowiązkami i zadaniami chca obarczac

dzisiaj ŻADNYCH obowiazków, dzisiaj ide na targi książki !!!!!!
                    • Gość: Meve Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! JolaJola IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 12:47
                      Ty wybrańcu stołeczny szczęśliwy, a napatrz sie i zdaj relację!
                • Gość: Nala Re: KORYTKO 4 EVERYBODY!!!! Nala IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 12:32

...z lodem i z "czymś" !!! :-)))
    • Gość: RUDA nie takie zapasy się taszczyło na zimę... IP: 193.0.117.* 17.05.02, 12:24
      lody papuzie produkuje firma Consonni spod Częstochowy...
      cola z lodem i cytryną...
      a skatologicznie to później każdy wybiera krzaczek i się zaszywa dyskretnie.
      Uwaga na kleszcze!
      • Gość: Nala Re: nie takie zapasy się taszczyło na zimę... IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 12:34

Eeee tam, kleszcze, ja mam obrożę przeciwkleszczową !!!
      • Gość: Meve Re: nie takie zapasy się taszczyło na zimę... IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 12:34
        I na dzikie krowy:)
        Meve z głupawką
        • Gość: monia Re: nie takie zapasy się taszczyło na zimę... IP: 217.97.138.* 17.05.02, 12:38
          ...i na dzikich samców..
          Monia..eee...Przezorna..:-)))
        • jolajola1 Re: nie takie zapasy się taszczyło na zimę... 17.05.02, 12:52
          > I na dzikie krowy:)
          > Meve z głupawką

?????
          obroża na dzikie krowy ????????
      • Gość: monia Re: nie takie zapasy się taszczyło na zimę... IP: 217.97.138.* 17.05.02, 12:36
        Proponuję zaszyć się ostentacyjnie, by kleszcze w dyskretne miejsca się nie wczepiły, bezczelne...!
        A poza tym jesli chodzi o zaszywanie to czy oprócz cytryny i lodu jest cos jeszcze do coli...??? Nie, żeby mi
        zależało, ale...:-)))
        • Gość: RUDA Re: nie takie zapasy się taszczyło na zimę... IP: 193.0.117.* 17.05.02, 12:40
          panissobie żyszy w prosentah szy promylah?
          • Gość: Meve Koniec biesziady ..te tego IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 12:46
            iidzsemy dalej, RUDA, nie nie na oślep, to nie dzrewo, to ambona myśłiwego, no
            gdzie Ty włazisz, Ty uparte sfierze!
            Monia, nie kladź sie na poduszce, idziemy, Naluniu zaspiewj coś, może
            poderwiezs tofaszystfo doo chodu:)
            Tiges, tyś tszeźwy jak ta ś.. święta , policz nas i kieruj w zastępy i
            głuszcze.
            • jolajola1 Re: Koniec biesziady ..te tego 17.05.02, 12:51
              > iidzsemy dalej, RUDA, nie nie na oślep, to nie dzrewo, to ambona myśłiwego, no
              > gdzie Ty włazisz, Ty uparte sfierze!
              > Monia, nie kladź sie na poduszce, idziemy, Naluniu zaspiewj coś, może
              > poderwiezs tofaszystfo doo chodu:)
              > Tiges, tyś tszeźwy jak ta ś.. święta , policz nas i kieruj w zastępy i
              > głuszcze.

znowu, znowu, znowu
              wirtualne pijaństwo na wirtualnej wyprawie
              przecież to nałóg

a jak drogówka popołudniem zatrzyma, to uwierzy, że w alkomacie widać wirtualne
              promile?
              • Gość: Meve Re: Koniec biesziady ..te tego IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 12:56
                Wirtualne pijaństwo nie jest złe - najlepszy jest wirtualny kac:)
                Jest, a jakoby go nie było.
                Przez te Wirtualne promile mamy nieźle w czubie, ale trzeźwiejemy szybko jak te
                ś...święte iświęci.

P>S> Jarosąłwa gdzieś ktoś widział.
                Czy mnei się wydaje, czy słyszę szczęk zbroi????
            • Gość: Nala .....uwaga...........!!! IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 12:52

....la la laaa, laaa laaa laaaa......!!!!!!!!
              ....laaalaaalaaalalalaalaaallaaalallaaaaaaaa.......!!!!!!!!!

...no czemu uciekacie ......??????????????????????????????

:-(((((((

....buuuu....... :-(
          • Gość: monia Re: nie takie zapasy się taszczyło na zimę... IP: 217.97.138.* 17.05.02, 12:52
            F szchlanse i dopełaanna pliiis
            • Gość: RUDA a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: 193.0.117.* 17.05.02, 12:57
              a mi wseło wsesoło...wesssoło jest...
              hop... hop.... hop...
              RYMS!
              auaaa!!!!
              • Gość: Meve Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 13:02
                No mufiłam, szepy kusska nie skakala, ...
                Gdzieś szliśmy, czy mi sie wydaje????
                • jolajola1 Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... 17.05.02, 13:06
                  > No mufiłam, szepy kusska nie skakala, ...
                  > Gdzieś szliśmy, czy mi sie wydaje????

no pewno
                  po złote runo
                  na domki z ogródkami

tylko z drogi "zwiało" w słynne Wąwozy Nałogowe, co juz wielu wędrowców do zguby
                  doprowadziły
                • Gość: RUDA Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: 193.0.117.* 17.05.02, 13:07
                  chośta chośta bo nie dojjjdziemy.... hik!
                  a ja mam plany straszne i mroczne jak nie wiem co albo Tiges.
                  og... og...og...
                  ogun mi sie zaszepil o kszaszek!!!!
                  TIGES RATUNKURATUNKURA....
                  Co to jest Ratun Kura?
                  • Gość: Meve Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 13:11
                    Nie no tak rtylko szartuje, my nie chochoły i te inne słomiane ssapały, jeno
                    jakoś tak fyszło.
                    My dojdziemy, tylko pszerfe mileiśmy - dla rozrywki, bo szycie krótkie.
                    Do wędrófki!!!!!!
                    Ruda, zsotaf ten ogon kupisz sobioe inne futro!
                    • Gość: RUDA Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: 193.0.117.* 17.05.02, 13:16
                      dbaj o swoje futro bo nie wiesz jak będzie jutro!
                      a wiewiórka w runie chocby złotym to jak wygląda?
                      jak kozia zza krzaka?
                      no!!!!
                      A poza tym że nie mamy pieniędzy to przecież wszystko super, nee???
                      hophop .... hop...
                      hop....
                      hophop...
                      hop
                      hop
                      hop
                      hop ......hop.........................hop....
                      hop

hop
                  • Gość: Nala Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 13:16

....śisza ! ....no móffięł śiszaaa !!!!

Szemu takhh khszszyszysie ???
                    Ja porposzę o drineszka...! ...malłego...! ...nooo, takhiego malutkhiegoo...!
                    Bess lodzikha.
                    • Gość: RUDA Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: 193.0.117.* 17.05.02, 13:18
                      powieccie łobiektywnie czy kupić sobie sukienkę niebieską zieloną czy czerwoną?
                      i dlaczego przemysł obuwniczy polski produkuje takie koszmarki?
                      ja rozumiem że wiewiórka ale te miastowe mają delikatne podeszwy i muszą mieć
                      obuw a nie ma bo brzydkie i wjednych martensach na okrągło toż można zgłupieć...
                      • Gość: monia Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: 217.97.138.* 17.05.02, 13:23
                        Białą w kwiatki...
                        i sandałki...ładne sandałki...Cholera, skąd wziąsc ładne sandałki..?
                    • Gość: monia Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: 217.97.138.* 17.05.02, 13:21
                      allejja ni fybiłamm tak duszo fszeciesz, aaaale strasznnie fiejee..yk!
                      o, matko!
                      Ojjjj, fiefióra , co było w tym chłodniku..yk! co????
                      Ooood........eee.............................pią....sooo........................poniedziałku nie piję..yk!
                    • jolajola1 Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... 17.05.02, 13:21
                      > ....śisza ! ....no móffięł śiszaaa !!!!
                      >
                      > Szemu takhh khszszyszysie ???
                      > Ja porposzę o drineszka...! ...malłego...! ...nooo, takhiego malutkhiegoo...!
                      > Bess lodzikha.

no nie wytrzymałam
                      macie pepsi z bolsem (?bolsa z pepsi) z lodem i cytrynką
                      hihi
                      sobie nalałam karniaczka, no dwa duże karniaczki
                      jakieś brązowe kłaczki w krzaczor wczepione znalazłam, RUDA, to twoje ??? naści
                      • Gość: Nala Re: ...lalalaaa.., haj ho, haaaj hooooo.....!!!! IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 13:27

...bol...heeeppp...., ooo.., pszephhaszam ! ....bolsikhha porposzszeem...!
                        ...ale bess tegho khanarkhhhaa .... !!!
                        ..aaaa, to ssytrynkhaaa !!!!

• Gość: monia Re: ...lalalaaa.., haj ho, haaaj hooooo.....!!!! IP: 217.97.138.* 17.05.02, 13:50
                          ...syfrynka...?????
                      • Gość: RUDA Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: 193.0.117.* 17.05.02, 13:30
                        właśnie moje dziękuję nie ma ktoś superglu to sobie uzupełnię tupecik?
                        a ładnych dansałków nie ma i co chyba trzasnę w kat magisterium i zostanę
                        projektantem butuff!!!!
                        BIAŁA W KFIATKI TY TO MASZ ŁEB MONIA!
                        hophophop!!!!
                        TIGES!! TIIIIIIIIIIIIIIIIGES!!!!
                        Może być biała w kfiatki sandałki które sama zaprojektuję i uszyję tyż chyba
                        sama?
                        TIGES!!!!
                        NIE PRACUJ TAK!
                        BO!
                        SIĘ!
                        ZMĘCZYSZ!!!!!
                        • Gość: Nala Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 13:39

....szemu sie takh siemno srobiło ??
                          Dlaszegho to dszeffo sie na mnie rzuciło ??? Szegho ode mnie chhsse ???
                          ....i dlaszemu ta ffieffióra ma taki dłłłughi ogon ???
                          ...oooo, jeszsze na mnjie syszczy ! ...ten oghhon...!
                          ...a pójdziesz !!! ....won, choleroooo....!!!!!!!!!!!!!!!!!

• jolajola1 Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... 17.05.02, 13:45
                            > ....szemu sie takh siemno srobiło ??

?? denaturatu sie naaaaapiiiiłaaaś

> Dlaszegho to dszeffo sie na mnie rzuciło ??? Szegho ode mnie chhsse ???
                            > ....i dlaszemu ta ffieffióra ma taki dłłłughi ogon ???
                            > ...oooo, jeszsze na mnjie syszczy ! ...ten oghhon...!

czzy ten ogon ma jęęęęzorek taki rozzzzzzzzzdwojony
                            u u uważaj może ugryd ugryźć UGRYŹĆ

> ...a pójdziesz !!! ....won, choleroooo....!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            >

• Gość: meve Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 13:50
                            No gdzie ten Tiges, późno już a my drogi nie znamy!!!!
                            • Gość: tiges Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: *.silvershark.com.pl 17.05.02, 13:51
                              Kurcze .. poszedlem na zwiady, bo slady orkow zobaczylem a tu co? Ptaszki
                              pokotek leza, zwierzat nie ma a one ledwo sie na nogach trzymaja :P
                            • jolajola1 Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... 17.05.02, 13:53
                              opsss
                              taka zionąca smok niczym już idę
                              będę chua chhuh chuchać na wystawców na targach
                              padną, ?z wrażenia
                              pa
                          • Gość: monia Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: 217.97.138.* 17.05.02, 13:55
                            Nala, zostaw tego wąża!!! Wąża też boli, jak go...aaaaa!!!łć!!! Wijące dziadostwo...Aaaa!!!! Kopnij go gdzies w
                            krzaki!!! Podalec jeden!!!!
                            • Gość: Nalalala Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 14:08

...heppp..., to był wąszżż ???
                              A miał takhie ładne, heeppp..., fhurherko...???

...szy mogę prhosić o soć do picia ??? ....heeeppp...! ...o, pszepraszham...!

..so sie dzisieje ??? ...i szemu ta traffkha sie na mnie rzuca ???
                              ...
                              pffff...., błeee..., mróffa, nie właś mi do nosa !!!

• Gość: Meve raport z Targów IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 14:14
                                ja już to pisała, ale w tym aamoku alkoholowym moze Jola nnie zauważyłaś , ż
                                masz za zadanie przygotować szczegółowy raport z Targów!!!!!
                                Ciekawostki,i inne smaczki, może załatwisz Narrentum z autografem Sapkoskiego@:)
                              • Gość: Meve raport z Targów IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.05.02, 14:18
                                ja już to pisała, ale w tym aamoku alkoholowym moze Jola nnie zauważyłaś , ż
                                masz za zadanie przygotować szczegółowy raport z Targów!!!!!
                                Ciekawostki,i inne smaczki, może załatwisz Narrentum z autografem Sapkoskiego@:)
                                • grisznak Re: raport z Targów 17.05.02, 14:32
                                  Hehe kota nie ma myszy harcują!

Hej hopla w górę, hopla w dól,
                                  Podskoki, figle i łamańce,
                                  Ciekawe jak się będzie czuł
                                  Królewski las pod orczeym tańcem!

I niedopałek na ziemię, i wioska obrabowana, i furmanka wyczyszczona z radia! i
                                  dziewice już nie dziewice!
                                  • Gość: RUDA Re: raport z Targów IP: 193.0.117.* 17.05.02, 14:46
                                    a ciekawe jak się będzie czuł ork z odgryzionym atrybutem?
                                    WRRRRRRRRRRRRRR :-[
                                    Zjeżdzaj!
                                    • grisznak Re: raport z Targów 17.05.02, 14:52
                                      Rasistka!
                                      • Gość: RUDA Re: raport z Targów IP: 193.0.117.* 17.05.02, 15:18
                                        Co rasistka co rasistka????
                                        A ty to co gwałcisz na niby?
                                        Grrrrrrrrrrrr....
                                      • Gość: tiges Re: raport z Targów IP: *.silvershark.com.pl 17.05.02, 15:26
                                        ale wytrzylalego udaje .. trzy strzaly mu stercza z tylka, lzy leca, a stara
                                        sie usmiechac ;)
                              • Gość: monia Re: a Tiges milszy bo sie umiera ze śmiechu... IP: 217.97.138.* 17.05.02, 14:29
                                Achaaa....to było długie, taaa...? I miłe futerko, taaa...??? No, to nie dociekam...:-)))
                                Nala, wypluj mrów...te ,..trawkę i masz kefirek...:-)))
    • Gość: RUDA hophik! IP: 193.0.117.* 17.05.02, 14:30
      hik! hophophophop! hikhihikhikhikhikhikhihk!!!hophophophohp!!!!
      • Gość: monia Re: hophik! IP: 217.97.138.* 17.05.02, 15:02
        Jezzzuuuu!!! Kauczukowa wiewiórka....I kto ją teraz zatrzyma.?...:-))))))))))))))))))))))
        • Gość: RUDA Re: hophik! IP: 193.0.117.* 17.05.02, 15:17
          hikhikhihkihkhikhikhikhikhophophohphophohphophohpohophohhp!!!!
          TIiiiiiiigesłapmnie!hikhikhihkihkhophophohphophop!!!!!
          • Gość: tiges Re: hophik! IP: *.silvershark.com.pl 17.05.02, 15:28
            eee ... ;) .. orka musialem pogonic .. jak sie ucywilizuje to moze wrocic ;)
            rasistow u nas niet
            • Gość: RUDA Re: hophik! IP: 193.0.117.* 17.05.02, 15:30
              ja uchodzę...żegnam wszystkich a elfa co mnie w rozwiewiórkowieniu wyhamował, w
              szczególności... orewła!
            • grisznak Re: hophik! 17.05.02, 15:45
              Etam etam od razu gwałcę, dużo tych dziewic w wiosce nie było...
              Ucywilco? Phi, kto to widział cywilicośtam orka! Jeszcze tego by brakowało!
              A kto dziury wykopał, kto naostrzone pale do dziur nawtykał? Za dawnych lat z
              orczycami po tym lasku spacerowałem, a teraz wybrać się to od razu strzały w
              tyłek, wilcze doły na drodze! He he nie straszne mi elficke strzały, tyłek mam
              bowiem jak z kamienia! Pamiętajcie licho nie śpi! Kolejny raz się zagapicie,
              królestwo bez straży zostawicie, a wtedy ja, Grisznak, znowu ręce pełne roboty
              miał będę. He he do następnego razu, z teraz zmykam, bo tyłek może i z
              kamienia, ale ork też człowiek, wie, kiedy czuje się niechciany.
              • Gość: tiges Re: hophik! IP: *.silvershark.com.pl 17.05.02, 15:49
                grisz: te dziewice to cos lewe sa .. jak byla wyprawa na smoka to zadna sie nie
                znalazla ...

ruda : a wiewiurcz sie ile chcesz :)
                • grisznak Re: hophik! 17.05.02, 15:55
                  Lewe? Cholibka. a mówiły, że dziewice...
                  Znowu prosty ork został w bambuko zrobiony, oszukany, wykorzystany...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka