jerzy_dombczak 28.06.04, 13:44 Fajna dupa, nie? hehehe! Ciekawe czy pojawi się w kolejnych odcinkach. Mógłby jeszcze Przemas się pojawić - Żanety i Przemasa więcej, mniej tych bachorów i szszszemu/dlaszszszego! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lezka_z_posen Re: ŻANETA z Na Wspólnej 28.06.04, 14:09 szemu i dlaszego razem z żoną Bruna to nudziarze pierwszej wody!!a Żaneta fajna- fajną kurtkę z rózwego plastiku ekologicznego miała;) Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy_dombczak Re: ŻANETA z Na Wspólnej 28.06.04, 14:12 jaka żona Bruna? tego ze szpitala z Góry?? dziś szszszemu pocałuje Wolszczakową - pokazywali w zajawkach! dlaszszszego - ona się zapyta, on odpowie - szszszemu nie? a Grzechu w dragsy uderzy podobno. Pewnie Przemasa dilerem zrobią, hehehe! Odpowiedz Link Zgłoś
lezka_z_posen Re: ŻANETA z Na Wspólnej 28.06.04, 14:15 no ta z Leśnej Góry właśnie!fajne spotkanko było na wystawie-szemu i Brunowa oraz "decyzja należy do ciebie"(bo to chyba ten gościu prowadził,nie?)i Wolszczakowa:)slina będzie serio?? Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy_dombczak Re: ŻANETA z Na Wspólnej 28.06.04, 14:17 ta, ten od zębów to 'decyzja'! obleśny typ! ślina to nie będzie, raczej taki kiss a'la 'końskie zaloty' z podstawówy, hehehe! cmoknie ją tylko! Odpowiedz Link Zgłoś
lezka_z_posen Re: ŻANETA z Na Wspólnej 28.06.04, 14:18 ale w czoło,w nos czy w usta??:) Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy_dombczak [...] 28.06.04, 14:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
cham_i_prostak [...] 28.06.04, 22:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy_dombczak Re: ŻANETA z Na Wspólnej 29.06.04, 08:32 hehehe! wczoraj Żanetka była miodzio! te kiełbaski pieczone w piekarniku... zjadłbym teraz sobie takie śniadanko! Odpowiedz Link Zgłoś
lezka_z_posen Re: ŻANETA z Na Wspólnej 29.06.04, 08:35 ale Aniłowa strzegła swojego terrytoruium kuchenego jak lwica i trzeba byłi iść do Maca;)Grzechu tak reklamoawał,że Żaneta jest fajna babka,że Żieba chyba już to łyknął;) Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy_dombczak [...] 29.06.04, 08:38 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
lezka_z_posen Re: ŻANETA z Na Wspólnej 29.06.04, 08:43 mówiłeś juras,ze ino cmoknięcie było,a to ślina majstersztyk się odbyła!! decyzja szybki Bill-od razu się za Brunową wziął,bo czuł że Graża przez szszemu i dlaszszego moze zostac zaklepana.decyzja fuj,ale ten ptrogramik jego to lubiłam nawet.można było sie pośmiać z tych wywodów gości,którzy oceniali postępowanie bohaterów.no i ta zakręcona wiara na widowni fajna była.ktoś wygłaszał swoje zdanie i okazywało się,z takim pogladem,to siedzi po niewłaściwiej stronie barykady:) Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy_dombczak Re: ŻANETA z Na Wspólnej 29.06.04, 08:47 bo cmoknięcie w zajawce pokazali, to nie wiedziałem, że z jęzorem jej w paszcze wjedzie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lezka_z_posen Re: ŻANETA z Na Wspólnej 29.06.04, 08:49 a to cwane bestie!niby cmoknięcie mialo być,a tu french kiss jak sie patrzy:) moze do bara-bara nawet Korka zaproszą??-jak sie godzić,to na maxa:) Odpowiedz Link Zgłoś
sonny_z_posen Re: ŻANETA z Na Wspólnej 29.06.04, 08:50 Decyzja Należy do Ciebie to swego czasu był mój ulubiony program!!! łezka - masz najnowsze TI?? Liszewska na Kabatach mieszka!!!! Masz misję do spełnienia!! :) Spadam, bo tyrania dużo :) A Żanetka faktycznie ciekawa osobowość. Czuję, że do famuły Ziębów tiket od teścia już ma ;) Przemas Pudzian za świadka Grzecha pewnie będzie robił :) Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy_dombczak [...] 29.06.04, 08:51 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
lezka_z_posen Re: ŻANETA z Na Wspólnej 29.06.04, 08:54 TI-"Twoja Inicjatywa"-tygodnik społeczno-gospodarczy:) Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy_dombczak Re: ŻANETA z Na Wspólnej 29.06.04, 08:56 jakiś religijny zin??? hehehe! Odpowiedz Link Zgłoś
lezka_z_posen Re: ŻANETA z Na Wspólnej 29.06.04, 08:52 oczywiście,ze mam:)właśnie chciałam Cię wkurzyć i zamailować,że to moja sąsiedka,ale widzę,że już wiesz;)moge robić za paparazzi,spox:) Odpowiedz Link Zgłoś
moniq_c Re: ŻANETA z Na Wspólnej 29.06.04, 09:36 a ta Żanetka cała (wczoraj ją sobie dopiero obejrzałam) to nie była wcześniej taką dziołchą góralką w jakimś bzdurnym serialiku o babach w wojsku?? Odpowiedz Link Zgłoś