madziulka1982 23.06.13, 12:13 oglądacie? kto wg Was powinien wygrac? Ja bym chciała, zeby Pan glazurnik:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cristinka Re: Bitwa o dom 23.06.13, 22:29 o matko, pan glazurnik jest straszny... Odpowiedz Link Zgłoś
madziulka1982 Re: Bitwa o dom 24.06.13, 07:36 Podoba mi się to, że nie opowiada łzawych historii, nie bierze ludzi na litość a do tego sam to mieszkanie remontuje nie wyręcza się robotnikami. Odpowiedz Link Zgłoś
celebrity Re: Bitwa o dom 24.06.13, 19:36 pan glazurnik jest fajny, prawdziwy facet. Choc smutny pan z corka tez jest sympatyczny... Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: Bitwa o dom 24.06.13, 22:53 Obojętne. Trochę szkoda mi tych ludzi - zapieprzasz dwa miesiące, robisz komuś mieszkanie i w końcu nie wygrywasz. No wiem, jedna rodzina wygra. A deweloper, znany od dwudziestu lat na rynku (można sobie w takim razie obejrzeć w jakim stanie są jego bloki...) sprzeda z większym przebiciem mieszkanie w lokalizacji pośrodku niczego (bo tak mniej więcej usytuowana jest ta VC). Bez tego programu, kto by tam kupił mieszkanie? Odpowiedz Link Zgłoś
niuspejper Re: Bitwa o dom 03.07.13, 13:52 Uważam, że Piotrek nie zasłużył sobie tak bardzo jak pozostałe rodziny na mieszkanie. Pan Inferno zdecydowanie rządził i cały czas się zastanawiam dlaczego oni nie znaleźli tego klucza w szkatułce. Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: Bitwa o dom 07.07.13, 17:46 Zagranie taktyczne. Jeśli spełnią się obietnice prezesa, to ściągną sponsorów mieszkania dla dwóch pozostałych rodzin, a będzie to łatwiejsze jeśli rodziny będą - wielodzietne, z dzieckiem niepełnosprawnym. Nikt nie zafunduje chaty dla zdrowego chłopa z nastoletnią córką, to wygrał program. Odpowiedz Link Zgłoś
velluto Re: Bitwa o dom 08.07.13, 22:01 Ze wszystkich najbardziej obstawiałam Ritę, zdziwiłam się że odpadła. Dziewczyna ma niesamowity dryg do urządzania mieszkań, nawet z nieciekawychch rzeczy (bo niestety Obi nie grzeszy ani wyborem ani klasą) potrafi zrobić "coś". Z pozostałych - Piotr miał najbardziej gustowne mieszkanie jako całość. Pozostałe były dość banalne. Odpowiedz Link Zgłoś
niuspejper Re: Bitwa o dom 25.07.13, 13:53 A ja uważam, że Piotr nie powinien wygrać... Jego mieszkanie jest piękne, ale dwójka pozostałych rodzin zasłużyli na to mieszkanie bardziej niż on. Odpowiedz Link Zgłoś