Dodaj do ulubionych

Final baru?

IP: *.lublin.mm.pl 28.11.04, 09:56
Powiedzcie mi kochani jak bedzie wygladal final naszego ulubionego programu,
do konca 3 tygodnie a bar pelny, jak to bedzie? czy nagle cudownym sposobem
bedziemy mieli zasyp czerwonych kart, albo masowe rezygnacje, a moze bar
bedzie sie ciagnac (to chyba dobre okreslenie dla tego programu) jak moda na
sukces?
Obserwuj wątek
    • superspec Obawiam sie, że może dojśc do tego 28.11.04, 10:17
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=125&w=18084124

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka