Gość: Ana
IP: *.lublin.mm.pl
28.11.04, 09:56
Powiedzcie mi kochani jak bedzie wygladal final naszego ulubionego programu,
do konca 3 tygodnie a bar pelny, jak to bedzie? czy nagle cudownym sposobem
bedziemy mieli zasyp czerwonych kart, albo masowe rezygnacje, a moze bar
bedzie sie ciagnac (to chyba dobre okreslenie dla tego programu) jak moda na
sukces?