Dodaj do ulubionych

nowa konkurencja

IP: *.Astral.Lodz.pl / *.Astral.Lodz.PL 10.05.02, 17:28
jutro drużyna niebieskich będzie biczować czerwonych siusiakam, jeśli
wytrzymają dłużżej niż 3 minuty to wygrają bitwę tygodnia

a hoi
Obserwuj wątek
    • Gość: maro Re: nowa konkurencja IP: *.katowice.pik-net.pl 10.05.02, 17:35
      A co z Chemikiem? - O w dupę jeża.

      P.S. Czy eskimosi też mają Big Brothera?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka