Gość: eskimosi IP: *.Astral.Lodz.pl / *.Astral.Lodz.PL 10.05.02, 17:28 jutro drużyna niebieskich będzie biczować czerwonych siusiakam, jeśli wytrzymają dłużżej niż 3 minuty to wygrają bitwę tygodnia a hoi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maro Re: nowa konkurencja IP: *.katowice.pik-net.pl 10.05.02, 17:35 A co z Chemikiem? - O w dupę jeża. P.S. Czy eskimosi też mają Big Brothera? Odpowiedz Link Zgłoś