IP: 62.181.177.* 13.10.02, 15:24
Wspaniały serial.Dobrze zrobiony, nie udaje kina amerykańskiego
a tworzy z naszej rzeczywistości własny oryginalny styl. Paweł
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka