Dodaj do ulubionych

WIELKIE PRZEKRETY !!!!!!!!

IP: *.turboline.skynet.be 26.10.01, 20:50
wlasnie w tej chwili na kanale 1 telewizji holenderskiej podano obszerne
informacje o wielkich przekretach finansowych ENDEMOLA przkrety na miliony
guldenow, mieszkam w belgii i odbieram tv holenderska. jeszcze nie wiadomo co
stanie sie z naszym bb
Obserwuj wątek
    • Gość: pikus Re: WIELKIE PRZEKRETY !!!!!!!! IP: *.turboline.skynet.be 27.10.01, 08:37
      nic was to nie obchodzi ok
      • gale Re: WIELKIE PRZEKRETY !!!!!!!! 27.10.01, 09:43
        Pikus, podejrzewam, że skończy się to tak: Endemol splajtuje, TVN przestanie
        nadawać bb ale mieszkańcom domu o tym nie powiedzą. Równocześnie przestaną ich
        dokarmiać bo po co, prąd i ciepła woda pozostaną wyłączone, to jednak w
        mieszkańcach nie wzbudzi niepokoju ponieważ będą przekonani, że to kara za
        piłeczkę tenisową.

        Będą tam mieszkać w zapomnieniu do czasu aż skończy im się żywność. Wtedy Irek
        zatłucze Wieloryba i upieką ją nad ogniskiem...

        gale PieSek
        ----
        gale.blog.pl
      • Gość: dd Re: WIELKIE PRZEKRETY !!!!!!!! IP: *.chello.pl 27.10.01, 11:05
        O jakich przekrętach mowisz?
    • Gość: liwia Re: WIELKIE PRZEKRETY !!!!!!!! IP: *.turboline.skynet.be 27.10.01, 11:09
      Pozdrawiam Cie Pikus,a tak swoja droga to ciesze sie bardzo ze trafilam w koncu
      na Polaka mieszkajacego w Belgii.trzy lata mieszkam w Antwerpii , a Ty jesli
      wolno spytac.Spotkajmy sie na czacie moglibysmy pogadac i wymienic
      spostrzezenia.Calusy.Napisz kiedy i gdzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka