Gość: zainteresowana IP: *.com.pl / 62.233.185.* 26.04.05, 15:22 Dzisiaj znalazłam ogloszenie że potrzebują dłużą ilość osób do PCM mam pytanko czy warto zglosić się będę wdzięczna za odpowiedzi pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bmwariat Re: PCM jak się pracuje??? 26.04.05, 20:00 to juz bylo poruszanie nie raz....ja osobiscie odradzam, rotacja jest niesamowita a Ty będziesz tylko maszyna do pracy za 6zł brutto. Odradzam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: corgan jeśli firma poszukuje dużo ludzi do pracy... IP: *.chello.pl 27.04.05, 02:17 to albo się dymanicznie rozwija co jest rzadkością albo nagle założyła swój oddział w PL jak HP we Wrocławiu która naprawdę szuka 1000 osób (ale to są wyjątki) albo - co jest bardziej realne - przyjmuje i wywala ludzi z szybkością światła, bo jak uważa jej kerownyctwo - jest duże bezrobocie i tysiące ludzi można mieć na zawołanie... haha naiwniaki, ten pseudoraj się powoli i nieubłaganie kończy. W przypadku PCM mamy doczynienia z tym 3 przypadkiem. Zalecam omijac szerokim łukiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja wiem Re: jeśli firma poszukuje dużo ludzi do pracy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.05, 18:07 ja wiem doskonale jak jest w tej firmie bo tam bardzo długo pracowałam... prawdą jest, że firma dynamicznie się rozwija i prawdą jest, ze rotacja bywa duża. bynajmniej nie z powodu warunków które jak na telemarketing są do zniesienia... teraz płacą tam 7 zł. na godzinę, nikt nie każe ci pracować po godzinach, a nagradzanie też idzie nie najgorzej... ale jeśli masz w sobie choć odrobinę ambicji, szukasz pracy z możliwościami, nie chce3sz pracować całe życie na słuchawkach, a pod sufitem masz równo serdecznie nie polecam. wszystko wina kierownictwa... na bizneie może i ktoś się tam zna, ale napewno nie na marketingu, a już napewno nie na ludziach!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zainteresowana Re: jeśli firma poszukuje dużo ludzi do pracy... IP: *.com.pl / 62.233.185.* 29.04.05, 15:08 Dzięki za rady, hmmm nie wiem co mam zrobić pomyślalam o tym zeby sie tam zaczepic bo w czerwcu wyprowadzam sie do Wawy i moze bylby to na poczatek jakis dobry punkt Odpowiedz Link Zgłoś