Gość: ela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 08:01 czy ktoś orientuje się jaki klimat panuje w Providencie-centrali (Al. Jerozolimskie 92)? ile tam ludzie średnio zarabiają? czy łatwo się tam dostać a następnie utrzymać? z góry dzięki za odp. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Piotr Re: provident-centrala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:03 Również czekam na odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .... Re: provident-centrala IP: 81.15.160.* 05.09.05, 12:50 provident nie jest zły, ale tamtejsi ludzie to specyficzna kadra... nie wielu jest takich, którzy potrafia pracowac w takiej specyficznej firmie.. ja miałam do czynienia z ludźmi z centrali, współpracowałam z nimi... (w charakterze podwykonawcy usług marketingowych) na szczęście juz nie współpracuję.. ludzie (często dobrani z przypadku)a przez to atmosfera nie jest godna polecenia.. mówi się, że pracują tam ludzie podobni do tych, którym udzielają tych swoich pożyczek... bo niby kto inny dałby radę w takim bagnie..? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ela Re: provident-centrala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 09:12 może ktoś jeszcze wie coś na ten temat? Odpowiedz Link Zgłoś