Dodaj do ulubionych

provident-centrala

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 08:01
czy ktoś orientuje się jaki klimat panuje w Providencie-centrali (Al.
Jerozolimskie 92)? ile tam ludzie średnio zarabiają? czy łatwo się tam dostać
a następnie utrzymać? z góry dzięki za odp.
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotr Re: provident-centrala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:03
      Również czekam na odpowiedzi.
    • Gość: .... Re: provident-centrala IP: 81.15.160.* 05.09.05, 12:50
      provident nie jest zły, ale tamtejsi ludzie to specyficzna kadra... nie wielu
      jest takich, którzy potrafia pracowac w takiej specyficznej firmie..

      ja miałam do czynienia z ludźmi z centrali, współpracowałam z nimi... (w
      charakterze podwykonawcy usług marketingowych)
      na szczęście juz nie współpracuję..

      ludzie (często dobrani z przypadku)a przez to atmosfera nie jest godna
      polecenia..

      mówi się, że pracują tam ludzie podobni do tych, którym udzielają tych swoich
      pożyczek... bo niby kto inny dałby radę w takim bagnie..? :-)
      • Gość: ela Re: provident-centrala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 09:12
        może ktoś jeszcze wie coś na ten temat?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka