Gość: nowy IP: *.chello.pl 16.06.06, 20:00 Jakie są tam płace, może mi ktoś powiedzieć, tak mniej więcej, bo firma dziwna, trochę państwowa, trochę komercyjna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj