IP: *.chello.pl 16.06.06, 20:00
Jakie są tam płace, może mi ktoś powiedzieć, tak mniej więcej, bo firma
dziwna, trochę państwowa, trochę komercyjna.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka