Dodaj do ulubionych

praca w Nowym Jorku

IP: *.przemet.sdi.tpnet.pl 12.02.03, 08:04
prosze o podanie aktualnych stawek w Nowym Jorku dla mezczyzny przy pracach
ogrodowych
Obserwuj wątek
    • Gość: ogrodnik Re: praca w Nowym Jorku IP: *.proxy.aol.com 12.02.03, 08:22
      25-up$ p/h
      • Gość: m Re: praca w Nowym Jorku IP: *.proxy.aol.com 20.02.03, 19:18
        zartujesz? gdzie?
        7-10$/h
        • Gość: R z Arkansas Re: praca w Nowym Jorku IP: *.cox-internet.com 26.02.03, 20:00
          A gdzie ty masz ogrody w New Yorku? ha ha ha.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka