Gość: pracapol IP: *.przemet.sdi.tpnet.pl 12.02.03, 08:04 prosze o podanie aktualnych stawek w Nowym Jorku dla mezczyzny przy pracach ogrodowych Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ogrodnik Re: praca w Nowym Jorku IP: *.proxy.aol.com 12.02.03, 08:22 25-up$ p/h Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: praca w Nowym Jorku IP: *.proxy.aol.com 20.02.03, 19:18 zartujesz? gdzie? 7-10$/h Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R z Arkansas Re: praca w Nowym Jorku IP: *.cox-internet.com 26.02.03, 20:00 A gdzie ty masz ogrody w New Yorku? ha ha ha. Odpowiedz Link Zgłoś