20.01.07, 21:07
co sądzicie o firmie Siemens? jak się tam pracuje? jakie zarobki? kończe
studia.
Obserwuj wątek
    • Gość: Mattie Re: Siemens IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.07, 03:05
      Biurokratyczny moloch na krawędzi zagłady, żeby to nie były Niemcy tylko jakiś
      kraj o rynkowej gospodarce to taka firma już by dawno splajtowała. Nie wchodź w
      to.
      • Gość: Artur. Re: Siemens IP: *.aster.pl 21.01.07, 13:08
        Dokładnie tak jest.
        • Gość: gupiebenkju! Re: Siemens IP: *.chello.pl 22.01.07, 02:16
          pracowalem w siemensie i bylo wspaniale $$$$$ ale przylazlo banq i mnie
          wyrzucili:(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka