tyszka07 20.01.07, 21:07 co sądzicie o firmie Siemens? jak się tam pracuje? jakie zarobki? kończe studia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mattie Re: Siemens IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.07, 03:05 Biurokratyczny moloch na krawędzi zagłady, żeby to nie były Niemcy tylko jakiś kraj o rynkowej gospodarce to taka firma już by dawno splajtowała. Nie wchodź w to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gupiebenkju! Re: Siemens IP: *.chello.pl 22.01.07, 02:16 pracowalem w siemensie i bylo wspaniale $$$$$ ale przylazlo banq i mnie wyrzucili:( Odpowiedz Link Zgłoś