IP: *.aster.pl 12.02.07, 22:05
Jaka atmosfera panuje w ABN AMRO ? Jakie są warunki zatrudnienia, tj.
wynagrodzenie itp.? Dziękuję i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • askazbielan Re: ABN AMRO 13.02.07, 08:38
      Z opowiadań koleżanki to super pracodawca. Mały, kameralny zespół, inwestują w
      pracownika no i zwycięzca konkursu firma przyjazna mamie i dziecku ;-)
      Pozdrawiam i trzymam kciuki.
      • Gość: Mamro Re: ABN AMRO IP: *.abnamro.nl 13.02.07, 14:31
        W takim razie Twoja koleżanka to niezła kłamczucha.
        • Gość: Agnieszka Re: ABN AMRO IP: *.devs.futuro.pl 13.02.07, 19:28
          jak Ci sie nie podoba to zmien prace ;-)
          • Gość: hevik Re: ABN AMRO IP: 84.211.133.* 14.02.07, 19:25
            "Działający na całym świecie holenderski bank ABN AMRO szuka u nas osób
            mówiących biegle po angielsku i jeszcze w jednym języku obcym. W Warszawie
            stworzył zespół, który na zlecenie filii banku z wielu krajów weryfikuje
            informacje na temat obecnych oraz potencjalnych klientów banku. - Głównym celem
            jest ochrona reputacji banku przed ryzykiem, jakie może stanowić ewentualna
            współpraca z klientami, którzy piorą brudne pieniądze, są zamieszani w afery,
            terroryzm - mówi Joanna Dyakowska, szefowa tego zespołu. Liczy on około 80 osób,
            a w najbliższym czasie ma przybyć kolejne kilkadziesiąt." Czy ktoś z was
            dostał propozycję pracy ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka