Gość: Jola IP: *.aster.pl 12.02.07, 22:05 Jaka atmosfera panuje w ABN AMRO ? Jakie są warunki zatrudnienia, tj. wynagrodzenie itp.? Dziękuję i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
askazbielan Re: ABN AMRO 13.02.07, 08:38 Z opowiadań koleżanki to super pracodawca. Mały, kameralny zespół, inwestują w pracownika no i zwycięzca konkursu firma przyjazna mamie i dziecku ;-) Pozdrawiam i trzymam kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mamro Re: ABN AMRO IP: *.abnamro.nl 13.02.07, 14:31 W takim razie Twoja koleżanka to niezła kłamczucha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Re: ABN AMRO IP: *.devs.futuro.pl 13.02.07, 19:28 jak Ci sie nie podoba to zmien prace ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hevik Re: ABN AMRO IP: 84.211.133.* 14.02.07, 19:25 "Działający na całym świecie holenderski bank ABN AMRO szuka u nas osób mówiących biegle po angielsku i jeszcze w jednym języku obcym. W Warszawie stworzył zespół, który na zlecenie filii banku z wielu krajów weryfikuje informacje na temat obecnych oraz potencjalnych klientów banku. - Głównym celem jest ochrona reputacji banku przed ryzykiem, jakie może stanowić ewentualna współpraca z klientami, którzy piorą brudne pieniądze, są zamieszani w afery, terroryzm - mówi Joanna Dyakowska, szefowa tego zespołu. Liczy on około 80 osób, a w najbliższym czasie ma przybyć kolejne kilkadziesiąt." Czy ktoś z was dostał propozycję pracy ? Odpowiedz Link Zgłoś