Gość: Krewniak
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
08.09.03, 20:58
Uważam, że Bytom jest, wbrem powszechnej opinii, bardzo zielonym miastem.
Są trzy parki zabytkowe, około trzech innych, pasy zieleni wzdłuż wielu ulic
w centrum, a na zdjęciach robionych z samolotu lub wysokiego budynku korony
drzew nieraz zasłaniają dachy domów. Gdyby jeszcze trawniki nie były wszędzie
tak haniebnie zadeptywane nie byłoby, chyba tak źle?