05.04.06, 00:10
Szanowni Państwo,
Podjąłem próbę normalnej dyskusji na forum. Mozliwość anonimowych ataków na
moja osobę przerasta moją wytrzymałość. Dzieki artykułom w prasie mój nick
łączy się z konkretnym imieniem i nazwiskiem. Dlatego jestem łatwym celem
tchórzliwych, anonimowych ataków. Moja zbrodnia polega na tym, że pozwoliłem
sobie nawiazać do wątku "monotematycznośc forum" zakładajac
watek "monotematyczna wycieczka", czym sugerowałem, że dalej rozmawiam o
historii. Znam dość dobrze tło zachowań pewnych osób, ale nie bedę się tym
babrać. Myslę że załatwię to osobiscie. Ten wątek pozwala niektórym nazywać
mnie nieukiem, obrażać firmę w której pracuję. Podszywać się pod inne nicki
itd, itd. Wszystko oczywiście bardzo "odważnie", bo anonimowo. Niestety
przypuszczam, że dochodzić bedzie do eskalacji tej sytuacji. Moja aktywnośc i
dzielenie się z państwem wiedzą w toku pisania ksiażki i artykułów, posłuzyło
oczywiście do obrzydliwych sugestii, ze mam jakieś problemy.
Podczas pobytu tutaj poznałem (wirtualnie i realnie) wiele wspaniałych osób,
które szanuję i szczerze podziwiam. Znacie państwo moj email. Zapraszam do
kontaktów. Moze rzeczywiscie urządzimy wkrótce wspólną wyprawę.
Szanowni Państwo przepraszam, ale to przekracza moje mozliwości. Ostatnio po
Państwa wypowiedziach odstapiłem od odejścia. Teraz mam juz dosyć. Odchodzę
ostatecznie. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za miłe iinteresujące dyskusje.
Obserwuj wątek
    • gnk Re: Refleksja 05.04.06, 06:47
      Hmm...nie dziwię się Panu, ale może założylibyśmy swoje własne forum, takie
      tylko dla przebrzydłych historyków, było by łatwiej rozprawiać się z takimi ludźmi:)
      • bagnik1 Re: Refleksja 05.04.06, 06:53
        No właśnie. Może jest możliwość na których może się wypowiadać tylko zamknięta, zaakceptowana grupa osób, pod własnymi nazwiskami?
      • falkenburger Re: Refleksja 05.04.06, 09:04
        Panie Jleszcze wiem ze nasze stosunki nie ukladaly sie zbyt dobrze, ale jak Pan
        widzi teraz nawet nie raz zabieram glos w Pana tematach, ktore sa bardzo
        ciekawe, zwlaszcza z czasow II wojny, bo temat mnie pociaga. Mysle, ze nie
        powinien Pan sie przejmowac osobami, ktore Pana atakuja. Po co. Ja przylaczam
        sie do apelu, azeby Pan pozostal na forum i ignorowal takie wypowiedzi. Jezeli
        ktos jest madry to niech blysnie wiedza. Wiem, ze nasze zdania sie bardzo
        roznily, ale Pan ma prawo do swoich teorii jak i ja, dlatego skonczylismy watki
        zwiazane z ziemiami itp. Ale o historii w Pana przekladzie bardzo lubie czytac.
    • bagnik1 Re: Refleksja 05.04.06, 06:51
      No cóż spodziewałem się tego. Rozumiem, choć błędem było reagowanie na każdy post. Trole wpisują się tylko wtedy gdy ktoś odpowiada na ich zaczepki.
      • gnk Re: Refleksja 05.04.06, 06:59
        Właśnie takie zakładam, za 20minut powinienem skończyć:) proszę o cierpliwość:)
        Pozdrowionka.
    • ewelajda Re: Refleksja 12.04.06, 11:25
      Jest mi niezmiernie przykro :(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka