Dodaj do ulubionych

Zamknęli Casablancę

25.02.02, 13:43
Zamknęli knajpę Casablanca w hallu kina. Może to nic nadzwyczajnego, ale
szkoda. Dużo dobrych drinków namieszali - Wściekły Pies jest też stąd. No i
tyle.A może tylko ja mam miłe wspomnienia z tym miejscem ?
Obserwuj wątek
    • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 25.02.02, 15:02
      ga napisał(a):

> Zamknęli knajpę Casablanca w hallu kina.

Why?
      • Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: *.bydgoszcz.mtl.pl 25.02.02, 18:56
        Bo zimą pewnie była nie rentowna, a ludzie nie mają na kino a co dopiero na
        drinki.
        • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 26.02.02, 08:39
          Zimą, a co dopiero latem, kiedy to kawiarnie z reguły świecą pustkami, oblegane
          są ogródki na promenadzie.
    • ga Re: Zamknęli Casablancę 26.02.02, 15:25
      Była nierentowna, ale chyba właściciele mają już coś innego na oku, tylko -
      skleroza- nie pamiętam co...
      • Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: *.bydgoszcz.mtl.pl 26.02.02, 19:13
        Właściciele mają interes w tym aby pieniadze wpłyneły za sprzedazr albo za
        kino.
        • ga Re: Zamknęli Casablancę 04.03.02, 11:14
          Może teraz czas na knajpkę na łodzi w porcie jachtowym? I drineczki o zachodzie
          słońca z lekkim "bujaniem".
          • Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 04.03.02, 19:42
            A zimą lody?
          • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 05.03.02, 08:34
            ga napisał(a):

> Może teraz czas na knajpkę na łodzi w porcie jachtowym? I drineczki o zachodzie
            >
            > słońca z lekkim "bujaniem".

A nikt na to jeszcze nie wpadł? A zimą lody mogą być...

• Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 06.03.02, 12:56
              i ciepłe piwo dla kontrastu:)))))))))))
              • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 06.03.02, 13:08
                Kurcze, siedzę w pracy, a Ty narobiłeś mi apetytu na grzańca.
                • Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 06.03.02, 19:03
                  A po pracy jak pifqo grzane smakowało? :))))))
                  • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 07.03.02, 08:33
                    Nijak, bo po knajpach nie chce mi się łazić, a sama nie umiem go przyrządzić.
                    • ga Re: Zamknęli Casablancę 07.03.02, 13:36
                      Na początek łyknijmy herbatki z rumem. Pogoda sztormowa, to można sobie jeszcze
                      doprawić koloryt procentem! Leje i wieje jak na reklamówkach łódki Bols.
                      • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 07.03.02, 13:51
                        No to zdrówko! W W-wie pogoda równie obrzydliwa.
                        • Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.03.02, 16:33
                          W świeciu cała noc wiało nad ranem padało pogoda pod zdechłym psem, ale piwo
                          grzane przyrządz się z goździków, odrobina cukru może być sok malinowy i nie
                          dopuszcząć do wrzenia - przepis na właśnie taką pogode:)))))
                          • ga Re: Zamknęli Casablancę 07.03.02, 16:37
                            Aż się cieplej robi, nie tylko na sercu. A u mnie za oknem przelatują połamane
                            gałęzie i parasolki, czasem kogoś przeturla wiatr i ogólnie koniec z wiosną.
                            Chlupoczące pozdrowienia!
                            • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 08.03.02, 09:49
                              ga napisał(a):

ogólnie koniec z wiosną.

No co ty, przecież wiosna dopiero się zaczyna! Słoneczne pozdrowienia.

• gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 08.03.02, 09:46
                            W W-wie w nocy sypało, ale dobrze, że trochę wieje, przegoniło chmury. Dzięki
                            za przepis!
                            • Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 09.03.02, 06:30
                              Za nie ma co, tylko nie nadużywaj :)))))
                              • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 11.03.02, 08:38
                                ... a jak się spotkamy, to wypróbuję ten przepis w praktyce, co Ty na to?
                                • Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: *.bydgoszcz.mtl.pl 11.03.02, 22:25
                                  Nie ma sprawy, jadę do W-wy, ale zappomniałem nie znam adresu.:))))
                                  • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 12.03.02, 08:28
                                    Gość portalu: Muminek napisał(a):

> Nie ma sprawy, jadę do W-wy, ale zappomniałem nie znam adresu.:))))

Nie, to ja jadę do Szczecina, o Świnoujściu tez nie zapomnę.
                                    • Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: *.bydgoszcz.mtl.pl 12.03.02, 21:20
                                      No to mam pecha chyba sie tak szybko nie spotkamy:((
                                      • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 13.03.02, 08:53
                                        A kiedy ostatni raz odwiedziłeś stare kąty?
                                        • Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.03.02, 19:24
                                          aż siedem lat temu, i to mnie martwi ale rodzinka niezbyt tam ciagnie. Tak jak
                                          wcześniej wspomniałem stałem sie bardziej szczurem lądowym bo mieszkam dalej od
                                          morza. Wcześniejsze wspomnienia wyparły te niedawne te znowu ciągną mnie na
                                          Mazury.
                                          • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 18.03.02, 09:58
                                            To ja nie mam tu rodziny, a przyjeżdżam prawie co roku. Na Mazurach byłam 2x,
                                            ale wspomnienia nienajlepsze. Nie mogę się doczekać, kiedy znowu zobaczę swoje
                                            miasto.
                                            • Gość: ga Re: Zamknęli Casablancę IP: *.inet.pl 19.03.02, 12:01
                                              A na starych kątach znowu wszędzie woda - na trasie ze szczecina potop na
                                              polach, a na prom wjeżdża się ostro pod górę. Ale ogólnie ciepło.
                                              Z nowości- chociaż nie wiem czy to jeszcze nowość - budują hipermarket na
                                              boisku przy Wojska Polskiego, więc przebudowują drogę żeby zrobić wjazdy , no i
                                              w związku z tym zmienił się ogólny plan zagospodarowania. Można go sobie -też w
                                              związku z tym- obejrzeć w urzędzie miasta. No to będzie cudowne handlowisko.
                                              • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 19.03.02, 12:12
                                                Gość portalu: ga napisał(a):

> A na starych kątach znowu wszędzie woda - na trasie ze szczecina potop na
                                                > polach, a na prom wjeżdża się ostro pod górę. Ale ogólnie ciepło.
                                                > Z nowości- chociaż nie wiem czy to jeszcze nowość - budują hipermarket na
                                                > boisku przy Wojska Polskiego, więc przebudowują drogę żeby zrobić wjazdy , no i
                                                >
                                                > w związku z tym zmienił się ogólny plan zagospodarowania. Można go sobie -też w
                                                >
                                                > związku z tym- obejrzeć w urzędzie miasta. No to będzie cudowne handlowisko.

A skąd ta woda? Tak mocno padało? A z tym nowym planem zagospodarowania jestem
                                                strasznie ciekawa, ale wytrzymam.
                                                • Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: *.bydgoszcz.mtl.pl 19.03.02, 15:25
                                                  No to dziewczyny poszalejecie wśród półek:)))))
                                                  • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 19.03.02, 15:32
                                                    A jak!!! Pewnie że!!!
                                                  • Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: *.bydgoszcz.mtl.pl 20.03.02, 22:22
                                                    A reszte roku przeznaczycie na diety:).......oszczedzajace:))))
                                                  • gosia-s Re: Zamknęli Casablancę 21.03.02, 08:31
                                                    Cóż, carpe diem.
                                                  • Gość: agul Re: Zamknęli Casablancę IP: *.acn.pl / 10.130.129.* 27.05.02, 18:53
                                                    Dopiero teraz przeczytałam że zamknęli Casablancę:-(((( Czy to prawda??? Jeśli
                                                    tak, to dlaczego?? Kurczę, tyle wspomnień... To co tam teraz jest? Nic nie ma?
                                                    Jak to wygląda? Napiszcie coś, bo do S-cia wybieram się dopiero latem i miałam
                                                    zamiar pójść do Casablanki. A Teatralna jeszcze działa??
                                                  • Gość: gosia-s Re: Zamknęli Casablancę IP: *.cosmic.pl 27.05.02, 18:57
                                                    Teatralna działa, ale o tej porze roku wzięcie mają raczej ogródki na
                                                    promenadzie, a knajpki świecą pustkami.
                                                  • Gość: agul Re: Zamknęli Casablancę IP: *.acn.pl / 10.130.129.* 27.05.02, 19:01
                                                    Dzięki. Ale co z tą Casablanką? Co tam teraz jest??
                                                  • Gość: gosia-s Re: Zamknęli Casablancę IP: *.cosmic.pl 27.05.02, 19:08
                                                    Tego nie wiem, dowiem się pojutrze jak zawitam do starego dobrego Ś-cia.
                                                  • Gość: agul Re: Zamknęli Casablancę IP: *.acn.pl / 10.130.129.* 27.05.02, 19:16
                                                    O jak Ci zazdroszczę, też bym chętnie pojechała.. tak dawno nie byłam. Ale uda
                                                    mi się chyba dopiero latem. Jak się dowiesz co z Casablancą, to daj znać, co?
                                                    Dzięki pzdr
                                                  • Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: 213.76.53.* 28.05.02, 07:14
                                                    Gosia przestaje Cię lubić za: po pierwsze z zazdrości że jesteś tam gdzie
                                                    jesteś; po drugie że nic wcześniej nie powiedziałaś. :(
                                                  • Gość: gosia-s Re: Zamknęli Casablancę IP: *.ipartner.com.pl 28.05.02, 19:28
                                                    Jak to nie?! Trąbiłam o tym od kilku miesięcy, miałam jechać pod koniec
                                                    kwietnia, ale nie wypaliło.
                                                    Z zazdrości?! A czy Świecie jest na końcu świata?
                                                  • Gość: Muminek Re: Zamknęli Casablancę IP: *.polpak-karton.pl 28.05.02, 21:56
                                                    Nie na końcu ale prawie w środku .. :)))
                                                  • Gość: gosia-s Re: Zamknęli Casablancę IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 29.05.02, 12:21
                                                    No to ruszaj wreszcie w drogę, stare kąty czekają.

A co do Casablancy, to nie wiem, nie będę się pakować do środka holu kina. Ale
                                                    ludzie chyba i tak wolą Teatralną.
                                                  • ga Re: Zamknęli Casablancę 10.06.02, 16:13
                                                    Agul, już odpowiadam: W holu kina znajduje się teraz... hol kina. I tyle. Bez
                                                    sentymentów zlikwidowali do zera- nawet trudno się połapać, że to za tą witryną
                                                    kryła się taka fajna knajpa! Ale niech Cię to nie zniechęci do przyjazdu!
                                                    Naprawdę serdecznie zapraszamy!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka