Dodaj do ulubionych

Nowe fotki.

26.10.05, 00:52
W kroliczej galerii Zar:

zary.zagan.org/module.php?op=galery&cmd=3
Jak i w Krowinx rulez:

zary.zagan.org/module.php?op=galery&cmd=6
Obserwuj wątek
    • croolick Re: Nowe fotki. 27.10.05, 22:26
      Wrzucilem dzis pare nowych fotek do Kroliczej galerii Zar
    • boberzary Re: Nowe fotki. 27.10.05, 22:40
      Zdjęcia ciekawe.
      Szkoda że tylko w Mozilli się nie otwierają.
      • croolick Re: Nowe fotki. 27.10.05, 22:50
        boberzary napisał:

        > Zdjęcia ciekawe.

        thx

        > Szkoda że tylko w Mozilli się nie otwierają.

        tez uzywam Mozilli ale wszystko wyswietla sie jak nalezy. Moze masz jakas stara
        wersje? Uaktualniales swoja Mozille? Ja mam teraz 1.0.7
        • boberzary Re: Nowe fotki. 27.10.05, 22:54
          Problemy są też z zapisaniem.
          Kiedyś mi to się udało ale po zdjeciach pozostały same śmiecie. Wyparowały.
          Pozdrowienia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka