croolick 26.10.05, 00:52 W kroliczej galerii Zar: zary.zagan.org/module.php?op=galery&cmd=3 Jak i w Krowinx rulez: zary.zagan.org/module.php?op=galery&cmd=6 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
croolick Re: Nowe fotki. 27.10.05, 22:26 Wrzucilem dzis pare nowych fotek do Kroliczej galerii Zar Odpowiedz Link Zgłoś
boberzary Re: Nowe fotki. 27.10.05, 22:40 Zdjęcia ciekawe. Szkoda że tylko w Mozilli się nie otwierają. Odpowiedz Link Zgłoś
croolick Re: Nowe fotki. 27.10.05, 22:50 boberzary napisał: > Zdjęcia ciekawe. thx > Szkoda że tylko w Mozilli się nie otwierają. tez uzywam Mozilli ale wszystko wyswietla sie jak nalezy. Moze masz jakas stara wersje? Uaktualniales swoja Mozille? Ja mam teraz 1.0.7 Odpowiedz Link Zgłoś
boberzary Re: Nowe fotki. 27.10.05, 22:54 Problemy są też z zapisaniem. Kiedyś mi to się udało ale po zdjeciach pozostały same śmiecie. Wyparowały. Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś