Dodaj do ulubionych

Żary: zamknięte na wakacje.

25.07.07, 23:23
Pionier nieczynny do odwolania, choc wielu chetnie do kina na wakacje by sie wybralo, no ale okay, skoro prywatny dzierzawca nie chce zarobic, jego sprawa. No ale to skanal, ze przez tydzien zamniety jest punkt informacji turystycznej - to prawda, ze nie jestesmy turystyczna potega, jednak sam widzialem dzis kilka przyjezdnych osob odprawionych z kwitkiem.

zary.info/n,zary,1245.html
Obserwuj wątek
    • p.e.k.o Re: Żary: zamknięte na wakacje. 25.07.07, 23:48
      croolick napisał:

      > skoro prywatny dzierzawca nie chce zarobic, jego sprawa.

      Ciekawy przypadek dzierżawcy, który za nic ma swój zarobek :)))


      > zary.info/n,zary,1245.html

      "W szczycie sezonu urlopowego ale też turystycznego od 23 lipca do końca
      tygodnia zamknięto punkt informacji turystycznej. W SWA, gdzie mieści się ów
      punkt codziennie przybywają zdezorientowani turyści, których może nie ma tłumów
      ale to właśnie dla nich go stworzono nie tylko za miejskie ale też unijne
      pieniądze."

      Rozbawił mnie ten tekst o zdezorientowanych turystach :)
      Pomijając fakt, że trzeba to przetłumaczyć na polski.
      • croolick Peko "polonista" 26.07.07, 00:43
        > Rozbawił mnie ten tekst o zdezorientowanych turystach :)
        > Pomijając fakt, że trzeba to przetłumaczyć na polski.

        a mnie wcale nie bawi, ze w Starostwie pracuje ktos, kto choc ma to w obowiazkach, nic nie pisze, nie aktualizuje strony powiatu choc pensje za to bierze... beszczelnosc li to czy chamski tupet? a moze jedno i drugie? Peko sie smieje, bo nic nie pisze, od wielkiego dzwonu laskawie wklei czyjs tekst, buhahaha naprawde, smiej sie Peko, smiej...
        Jak u ciebie z IQ, ze nie mozesz zrozumiec zdania zlozonego?
        • p.e.k.o Re: Peko "polonista" 26.07.07, 00:59
          croolick napisał:

          > Jak u ciebie z IQ, ze nie mozesz zrozumiec zdania zlozonego?

          No i po co ten prostacki atak? Lepiej się poczułeś panie nauczycielu?
          Popraw te błędy i po sprawie.
          • croolick Re: Peko "polonista" 26.07.07, 01:11
            p.e.k.o napisał:

            > No i po co ten prostacki atak?

            popatrz na swoje zalosne zachowanie zlosliwcze

            > Popraw te błędy i po sprawie.

            wskaz blad "polonisto"! :-)))

            p.s.
            tekst zmienilem by uproscic skladnie, skoro ty masz problem ze zrozumieniem, to ktos inny moze nie zrozumiec od pierwszego przeczytania a w niusie chodzi przeciez o latwosc przekazu.
            • jacek.dobrowolski2 Re: Peko leniuch 26.07.07, 07:33
              Nic nie robi cały dzień, na fotelu przed komputerem siedzi w starostwie leń.
              Niektóre strony małych gmin są częściej aktualizowane niż strona naszego
              powiatu. Aż dziw bieże, ze w 100 tysięcznym powiecie nic sie nie dzieje
              ciekawego. A pojawiają sie prawie tylko informacje o sesjach.

              to jak należy załatwić sprawę, nikt sie nie dowie. A podobno miało być ISO w
              starostwie. Z drugiej strony lepiej niech tego ISO nie robią, bo tylko kasa na
              to pójdzie a burdel jak jest tak zostanie. Podobnie jak działające od 2 lat ISO
              w Pekomie.
              • p.e.k.o Re: Peko leniuch 26.07.07, 08:36
                Dzisiaj dla odmiany posiedzę sobie cały dzień gdzieś na słoneczku z zimnym
                napojem w dłoni. Ładna pogoda od rana. Może da się nawet trochę opalić :)
              • nika139 Re: Peko leniuch 26.07.07, 08:54
                Przyganiał kocioł garnkowi
              • rexona5 Re: Peko leniuch 31.07.07, 22:22
                jacek.dobrowolski2 napisał:

                > Nic nie robi cały dzień, na fotelu przed komputerem siedzi w starostwie leń.
                > Niektóre strony małych gmin są częściej aktualizowane niż strona naszego
                > powiatu. Aż dziw bieże, ze w 100 tysięcznym powiecie nic sie nie dzieje
                > ciekawego. A pojawiają sie prawie tylko informacje o sesjach.
                >
                Brzydko, paskudnie fe kolego J.Dobrowolski czy ci w gminie wiejskiej tak mało płacą za administrowanie ich strony że posuwasz się do takich wstrętnych metod aby wysadzić peko jeszcze raz fe fe fe
                • erykzary Re: Peko leniuch 31.07.07, 22:42
                  może od tego zacznijmy po co w starostwie, a tym bardziej w gminie rzecznik prasowy skoro i tak jeśli chcemy się czegokolwiek dowiedzieć zasuwamy do odpowiedniego urzędnika, a utrzymywać etat tylko po to żeby ktoś aktualizował od świeta stronę to chyba przegięcie lekko mówiąc?
                  • erykzary Re: Peko leniuch 31.07.07, 22:54
                    nooo i kolejny etat po porządkach starosty ... pozostawię to bez komentarza ;-/
                    http://powiat.zarski.sisco.info/?id=307
                    • p.e.k.o Re: Peko leniuch 01.08.07, 07:46
                      erykzary napisał:

                      > nooo i kolejny etat po porządkach starosty ... pozostawię to bez komentarza

                      Pozostawiasz bez komentarza, bo nie wiesz co powiedzieć?

                      To stanowisko, to zbrew pozorom nie jest jakiś nowy wymysł. Było ono
                      przewidziane w regulaminie organizacyjnym uchwalonym przez Radę Powiatu już 27
                      lutego br., tyle tylko, że konkurs ogłoszony został dopiero teraz.
                      Mozna sprawdzić tutaj: powiat.zarski.sisco.info/?id=285
                      • erykzary Re: Peko leniuch 01.08.07, 09:48
                        >> Zasuwa"MY", masz na myśli "NAS" dziennikarzy? :)

                        też :-) chociaż nie powiem gdy do Starostwa, tzn. do rzecznika ;-)maila wyśle się to rzecznik informacji udziela :) ale mimo tego większość osób, które informację chcą zdobyć wybierają się do odpowiedniego urzędnika, nieprawda?

                        >>Pozostawiasz bez komentarza, bo nie wiesz co powiedzieć?
                        nie, nie dlatego wolę tego nie komentować. Ja nie mam pretensji do tych, którzy na tym stanowisku będą pracować i chwała im za to, że chociaż oni będą mieli IMHO łatwe pieniądze, może się mylę? Wolę nie komentować bo po co? to i tak niczemu nie zapobiegnie, a mógłbym kogoś przez przypadek i nieświadomie obrazić.

                        swoją drogą to jakie to akcje promocyjne i „dyplomatyczne” prowadzi Starostwo, że potrzebuje do tego kolejnego urzędnika?
                        • p.e.k.o Re: Peko leniuch 01.08.07, 11:03
                          erykzary napisał:

                          > też :-) chociaż nie powiem gdy do Starostwa, tzn. do rzecznika ;-)maila wyśle
                          > się to rzecznik informacji udziela :)

                          Taka praca rzecznika, ale jeśli chodzi o starostwo żarskie, to tak naprawdę
                          stanowiska rzecznika prasowego obecnie nie ma.


                          > ale mimo tego większość osób, które informację chcą zdobyć wybierają się do
                          > odpowiedniego urzędnika, nieprawda?

                          Z tym to bywa różnie.



                          > a mógłbym kogoś przez przypadek i nieświadomie obrazić.

                          Szkoda, że niektórym brakuje tekiego podejścia do sprawy.



                          > swoją drogą to jakie to akcje promocyjne i „dyplomatyczne” prowadzi
                          > Starostwo, że potrzebuje do tego kolejnego urzędnika?

                          To nie jest kolejny urzędnik. Źle na to patrzysz. Zauważ, że po zmianie
                          regulaminu organizacyjnego w starostwie jest mniej etatów niż było przed
                          zmianą. To stanowisko jest związane z reorganizacją i przeniesieniem zadań
                          pomiędzy poszczególnymi stanowiskami. Dla przykładu - w regulaminie
                          organizacyjnym nie ma obecnie stanowiska rzecznika prasowego, co jednak nie
                          znaczy, że media zostają automatycznie odcięte od wszelkiej informacji.
                  • p.e.k.o Eryk dziennikarz 01.08.07, 07:40
                    erykzary napisał:

                    > może od tego zacznijmy po co w starostwie, a tym bardziej w gminie rzecznik
                    > prasowy skoro i tak jeśli chcemy się czegokolwiek dowiedzieć zasuwamy do
                    > odpowiedniego urzędnika

                    Zasuwa"MY", masz na myśli "NAS" dziennikarzy? :)



                    > a utrzymywać etat tylko po to żeby ktoś aktualizował od świeta stronę to
                    > chyba przegięcie lekko mówiąc?

                    Zgadzam się. Etat przeznaczony tylko i wyłącznie do aktualizowania strony od
                    święta faktycznie byłby lekkim przegięciem.
                • croolick Re: Peko leniuch 01.08.07, 00:09
                  rexona5 napisał:

                  > Brzydko, paskudnie fe kolego J.Dobrowolski

                  tak, tak najlepiej udawac, ze nic sie nie stalo, bo to przeciez nieeleganckie mowic prawde...

                  > czy ci w gminie wiejskiej tak mało płacą za administrowanie ich strony że

                  w przeciwienstwie do strony Powiatu strona gimny jest aktualizowana na biezaco, czy to ladnie nie zauwazac tego?
            • p.e.k.o Re: Peko "polonista" 26.07.07, 08:33
              croolick napisał:

              > wskaz blad "polonisto"! :-)))

              "W SWA (...) przybywają zdezorientowani turyści, których może nie ma tłumów"

              Proszę bardzo, skoro tak ładnie prosisz. Jak można przybywać w salonie? No i co
              to znaczy - turyści, których nie ma tłumów? :)))
              • croolick Re: Peko "polonista" 26.07.07, 11:51
                p.e.k.o napisał:

                > Proszę bardzo, skoro tak ładnie prosisz. Jak można przybywać w salonie? No i > co to znaczy - turyści, których nie ma tłumów? :)))

                malo "panie psorze", na czym polegaja bledy (rodzaj bledu fleksyjnego a moze skladniowego)? Ze pan nie moze zrozumiec to za malo - "przybywac" to nie to samo co "przebywac" :-)))
                • p.e.k.o Re: Peko "polonista" 26.07.07, 23:13
                  croolick napisał:

                  > malo "panie psorze"

                  Nieeeee, no jest git. Jak śmiałem zwrócić uwagę panie miodek. Wybacz.
                  • croolick Re: Peko "polonista" 26.07.07, 23:17
                    p.e.k.o napisał:

                    > Nieeeee, no jest git. Jak śmiałem zwrócić uwagę panie miodek. Wybacz.

                    Chaciales zrowrocic uwage to zrob to madrze, bo jad zlosliwosci przeslania ci wzrok.
                    • p.e.k.o Re: Peko "polonista" 27.07.07, 09:54
                      croolick napisał:

                      > Chaciales zrowrocic uwage to zrob to madrze, bo jad zlosliwosci przeslania ci
                      > wzrok.

                      Chłopie, popatrz sobie najpierw do lustra. Na moją uwagę, że trzeba coś
                      przetłumaczyć na polski, Ty napisałeś co najmniej niesympatyczną litanię pod
                      moim adresem - forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=149&w=66495079&a=66498089
                      Zastanów się.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka