croolick
25.07.07, 23:23
Pionier nieczynny do odwolania, choc wielu chetnie do kina na wakacje by sie wybralo, no ale okay, skoro prywatny dzierzawca nie chce zarobic, jego sprawa. No ale to skanal, ze przez tydzien zamniety jest punkt informacji turystycznej - to prawda, ze nie jestesmy turystyczna potega, jednak sam widzialem dzis kilka przyjezdnych osob odprawionych z kwitkiem.
zary.info/n,zary,1245.html