cameel.m 05.08.08, 23:54 Ponury i niepasujący do zabudowy monolit którego, ponoć przytłaczającą formę bez problemu złamały słynne czarne paski ;-) img79.imageshack.us/img79/3132/dsc00048lr5.jpg a co mam powiedzieć o tej "niby" studni na rynku ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
croolick Re: No i stanął .... 06.08.08, 00:41 A co maja powiedziec paryzanie i turysci na Centre Pompidou, fontannie Strawinskiego czy piramide Pei Loeh Minga na dziedzincu Luwru? Zegar IMHO wcale zle nie wyglada - oburzenie powinien budzic stan elewacji sasiednich budynkow (co doskonale widac na Twoim zdjeciu) a nie ten element malej architektury (przez lata PRLu zupelnie pomijanej). Odpowiedz Link Zgłoś
ahaha2 Re: No i stanął .... 06.08.08, 08:02 Całe (długie) lata czas sprawdzało się w Żarach na stacji PKP i w oknie wystawowym zegarmistrza - nie pamiętam, jak się nazywał - na Chrobrego vis a vis Pewexu... Odpowiedz Link Zgłoś
debest3 Re: No i stanął .... 06.08.08, 08:51 tia..najbardziej rzuca sie w oczy ta oskurna elewacja tego budynku z tyłu Odpowiedz Link Zgłoś
erykzary Re: No i stanął .... 06.08.08, 23:14 jak dla mnie to jedynym rzucającym się w oczy elementem zegara jest część reklamowa. Teraz nie dziwię się, że konserwator nie chciał się na to badziewie zgodzić i problemy robił :( ... i niestety się zgodził ;( Brawo dla ludzi od reklamy w Tempusie, najpierw niby plany cmentarza, teraz zegar, szkoda, że płytki na deptak nie są od nich bo pewnie na każdej byłaby reklama ;( Odpowiedz Link Zgłoś
croolick Re: No i stanął .... 07.08.08, 09:08 Haha, juz wiem dlaczego zegar stanal w tym a nie innym miejscu - pamietacie o sprawie p. Bogdana Nowickiego, ktory parkowal w tym miejscu samochod? zary.info/n,zary,1623.html Teraz juz jego miejsce jest zajete i po sprawie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
croolick inwalida - sarmata 14.08.08, 00:27 Nic z tego pan Bogdan dalej parkuje swego rzecha, teraz wciska go miedzy zegar a slup ogloszeniowy, by tam wjechac musi przejechac po przejsciu dla pieszych (teraz zreszta suktecznie utrudnia pieszym poruszanie sie po nim). Nie zauwazylem by jego samochod byl wyposazony w jakiekolwiek ulatwienia dla osob uposledzonych ruchowo za to za szybami powkladal kartki ze skserowana legitymacja inwalidzka. Ciekawe, kiedy w koncu skonczy sie ta poblazliwosc wobec lamania przepisow i prawa przez tego pana? Kiedy potraci dziecko na pasach wyjezdzajac z prywatnego parkingu, ktory sobie urzadzil o 5 m od miejsc postojowych dla inwalidow??? p.s. Zegar sie wczoraj nie krecil - awaria? Odpowiedz Link Zgłoś
cameel.m Re: No i stanął .... 07.08.08, 15:56 ale numer ten zegar się jeszcze kręci do okoła osi na postumencie, do kompletu powinien jeszcze odgrywać jakieś melodyjki ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
croolick Re: No i stanął .... 07.08.08, 18:13 Wlasnie przed chwileczka byl o nim material o zegarze na TVP Gorzow, wypowiedzi mieszkancow byly pozytywne a odsloniecia dokonal sam burmistrz. Jeden z mieszkancow zauwazyl, ze zegar zamontowano chyba z mysla o parkujacych, by wiedzieli kiedy konczy sie im oplata ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
erykzary Re: No i stanął .... 07.08.08, 23:00 łeee.... dziś zobaczyłem zegar na żywo i stwierdzam, że w tym miejscu źle on nie wygląda.... baaa! pasuje nawet do zalatującej PeReLem Ułańskiej ;] Odpowiedz Link Zgłoś