fotoinformator 25.03.12, 13:39 Naprawdę dobry film, odrobina świeżości i miło się ogląda :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
shevc_7 Re: Polecam Artystę 26.03.12, 10:46 pomysł ciekawy, tylko treści mało. świetna muzyka i gra Dujardina Odpowiedz Link Zgłoś
kowal_warszawski Re: Polecam Artystę 29.03.12, 20:01 jeszcze nie widziałem, ale muszę koniecznie obejrzeć. tyle oskarów nie dostaje się za nic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldo Re: Polecam Artyst? IP: 189.11.172.* 02.05.12, 16:11 Film Melancholia (2011) jest super! Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stanton Re: Polecam Artyst? IP: 190.43.153.* 31.05.12, 15:36 Film Lady (2011) jest super! Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś