Dodaj do ulubionych

Polecam Artystę

25.03.12, 13:39
Naprawdę dobry film, odrobina świeżości i miło się ogląda :)
Obserwuj wątek
    • shevc_7 Re: Polecam Artystę 26.03.12, 10:46
      pomysł ciekawy, tylko treści mało.

      świetna muzyka i gra Dujardina
      • kowal_warszawski Re: Polecam Artystę 29.03.12, 20:01
        jeszcze nie widziałem, ale muszę koniecznie obejrzeć. tyle oskarów nie dostaje się za nic.
    • Gość: Waldo Re: Polecam Artyst? IP: 189.11.172.* 02.05.12, 16:11
      Film Melancholia (2011) jest super! Polecam!
    • Gość: Stanton Re: Polecam Artyst? IP: 190.43.153.* 31.05.12, 15:36
      Film Lady (2011) jest super! Polecam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka