Dodaj do ulubionych

Skyfall *****

27.10.12, 13:22
MI6 nie M16 Panie Pawle :) ale rozumiem, ze pozna premiera :P
Obserwuj wątek
    • rlnd Re: Skyfall ***** 29.10.12, 17:38
      Piec gwiazdek dla fantastyki ? Przeciez pan nie lubi tego gatunku ?
      • katma62 Re: Skyfall ***** 11.03.13, 18:23
        a tu recenzja: www.kinoradio.pl/czytaj/notes/Widzielismy_Skyfall-4-432
        • anna_bora Re: Skyfall ***** 08.11.22, 19:44
          Ciekawostka dla Bondo-maniaków:
    • Gość: online za darmo!! Filmy i Seriale Online Bez Limitu ZA DARMO!!! IP: *.adsl.inetia.pl 02.11.12, 14:13
      Zapraszamy na serialnet.pl

Zapraszamy na kino-tv.pl/

Największa baza seriali oraz filmów online bez limitów zupełnie za darmo!

Bez płatności sms, brak uciążliwych reklam!

Wszystkie seriale oraz filmy w jednym miejscu. Częste aktualizacje.

ZA DARMO!!! ZA DARMO!!! ZA DARMO!!!

Zapraszamy na serialnet.pl

Zapraszamy na kino-tv.pl/
      • Gość: kurczak Filmy i Seriale Online Bez Limitu ZA DARMO! IP: *.play-internet.pl 28.12.12, 18:43
        .

Najlepsze FILMY ZA DARMO obejrzysz nie wychodząc nawet z domu

filmylive.pl/kurczak-ze-sliwkami-poulet-aux-prunes-2012/

Oglądaj online ponad 200 000 filmów i seriali !!

Filmy HD i Full HD oraz seriale bez limitu czasowego !!

Jakość HD i Full HD, oglądaj ONLINE, pobieraj na dysk !!

Trailer
        youtu.be/5y9LOiXyAFk.
    • Gość: ann Re: Skyfall ***** IP: *.adsl.inetia.pl 02.11.12, 22:27
      Zgadzam się z recenzją. A to, że role dziewczyn Bonda są inne niż kiedyś - biernych zabaweczek wskakujących do łóżka - to znak czasów. Mamy XXI wiek, seksizm nie przejdzie. Aha - piosenka Adele rewelacyjna, jak dla mnie jedna z lepszych obok Tiny turner i Shirley Bassey.
      • siti0550 Re: Skyfall ***** 05.11.12, 14:12
        Seksizm nie przejdzie, ponieważ to by od razu spotkało się z niechęcią kobiet. Tak samo było z reklamą MobileKing gdzie przedstawiono kobiety, które nie potrafiły sobie z niczym poradzić.
      • kinga4660 Re: Skyfall ***** 05.11.12, 14:14
        Ja tam wolę współczesne role dziewczyn Bonda:) A piosenka Adele jest rzeczywiście świetna. Bardzo ją lubię.:)
    • dotka.7 Re: Skyfall ***** 30.12.12, 02:06
      Nie rozumiem czemu wszyscy się tak zachwycają... Generalnie film spoko, ale szału nie ma...
      • Gość: młoda Re: Skyfall ***** IP: *.205.14.113.dsl.dynamic.t-mobile.pl 30.12.12, 16:38
        Może i nie ma, ale warto obejrzeć, zwłaszcza jak się widziało wszystkie poprzednie.
    • pani.truskawka Re: Skyfall ***** 10.01.13, 11:56
      Świetny film i chyba najlepszy z udziałem Daniela Craiga. Bardzo mi się podobał i polecam go tym, którzy jeszcze nie mieli okazji go obejrzeć.
    • dar10ko 'Skyfall' - film klasy 'c' 04.03.13, 12:41
      'Reszta jest OK. Agent 007 może się starzeć, ale sama franczyza trzyma się dobrze. W porównaniu z bezbarwnym "Quantum of Solace" sprzed czterech lat "Skyfall" jest o klasę lepszy' - zakłamana recenzja o kiepskiej podróbce serii "Bonda". Ten film nie zasługuje nawet na klasę "b", schematyzm scenariusza, przypadkowość i dłużyzny scen wypełniające czas, scenki kręcone pod trailer, czołówka wręcz idiotyczna, wróg nr jeden Bonda ta jakaś karykatura Jokera, nowy "M" - bez rysy indywidualizmu. Nowy 'Q' - irytujący przydupas i sam Bond - z siwą brodą obojętny na zbrodnie, terminator bez klasy, papierowa postać, aktor któremu nie damo okazji do gry i wykazania się kunsztem. I ta finałowa strzelanina z filmu akcji klasy c. Najgorszy Bond z całej serii - to "Skyfall" za przeproszeniem gó... zapłaciłem naście złotych! Jedyny walor filmu to gra Dench - odchodzącej z serii "M". Kolejny produkt dobrze sprzedany przez angielskich speców od marketingu. Ale co z publicznością? Co z samym Bondem? Wielka wtopa tego odcinka pogrąży całą serię. Ten film nie zasługuje nawet na polskiego węża, bo idzie za nim smród kłamliwych recenzji okrywających to filmowe gó....
    • filip.123456 Re: Skyfall ***** 02.10.22, 10:41
      Ja polecam stronę filmydlakazdego-24.pl znajdziesz tam wszystko co potrzebujesz
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka