Dodaj do ulubionych

Promocja na bilety

07.03.14, 17:31
MULTIKINO ROZDAJE BILETY!

Z okazji urodzin Multikino rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie.

Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz:

odbieramy-bony.pl/multikino/0e6ce
Promocja do wyczerpania zapasów.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka