marcinvvv1
07.03.14, 17:31
MULTIKINO ROZDAJE BILETY!
Z okazji urodzin Multikino rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie.
Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz:
odbieramy-bony.pl/multikino/0e6ce
Promocja do wyczerpania zapasów.