Dodaj do ulubionych

Sale Platinum

IP: *.chello.pl 31.05.05, 21:35
Oswieccie mnie co w tych salach jest lepszego niz w innych i czy sa roznice
np. miedzy Platinum w Silverscreenie i Cinema-City!? Szukałem odpowiedzi w
necie ale niestety nie znalazłem. :/
Z górki dzieks
Obserwuj wątek
    • misiania Re: Sale Platinum 01.06.05, 09:13
      pójdź, zobacz, oceń. co się pan będziesz...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka