wortal
04.10.02, 20:42
Mnie rozwaliła scena w debilnym filmie ,chyba "Herkules w Nowym Jorku"
a szczególnie scena gdy Arnold S. walczył w parku z niedźwiedziem.
Tylko że ten zwierzak był tak tragicznie zronbiony że było widać człowieka w
nim, no i te ruchy. To swoją drogą chyba jedna z smieszniejszych scen w
historii kina buhahaaa
---
Zapraszam na:
www.wortal.prv.pl