anutka1
02.02.03, 23:11
Miasto Aniołów - ponadczasowy film - który po obejrzeniu kolejny raz wzrusza
tak samo i wywołuje takie same emocje.Zauważa się coraz to nowe ,istotne dla
całości filmu sprawy.Niesamowite wrażenie na mnie zrobił tym razem "Angelus"
Wojciecha Kilara - słowa polskiej modlitwy w momencie skoku w przepaść ,w
momencie swoistegoo odrodzenia się wytwarzają niesamowitą aurę. Daja do
myślenia i pobudzają do refleksji.Moim zdaniem film jest niezmiernie głęboki
i treści jakie z niego wypływają dość istotne.Miłość-z reguły trudna miłość-
bo miłość nigdy nie jest łatwa - przewija się przez życie każdego z nas.Czy
warto dla niej się odrodzić - odpowiada na koniec Speth - że tak.Reszta
należy do nas.
Pozdrawiam!!!
I gorąco polecam przepiękną muzykę do filmu - szczególnie Sarah McLachlan -
Angel.