Dodaj do ulubionych

City of Angels

02.02.03, 23:11
Miasto Aniołów - ponadczasowy film - który po obejrzeniu kolejny raz wzrusza
tak samo i wywołuje takie same emocje.Zauważa się coraz to nowe ,istotne dla
całości filmu sprawy.Niesamowite wrażenie na mnie zrobił tym razem "Angelus"
Wojciecha Kilara - słowa polskiej modlitwy w momencie skoku w przepaść ,w
momencie swoistegoo odrodzenia się wytwarzają niesamowitą aurę. Daja do
myślenia i pobudzają do refleksji.Moim zdaniem film jest niezmiernie głęboki
i treści jakie z niego wypływają dość istotne.Miłość-z reguły trudna miłość-
bo miłość nigdy nie jest łatwa - przewija się przez życie każdego z nas.Czy
warto dla niej się odrodzić - odpowiada na koniec Speth - że tak.Reszta
należy do nas.


Pozdrawiam!!!
I gorąco polecam przepiękną muzykę do filmu - szczególnie Sarah McLachlan -
Angel.
Obserwuj wątek
    • Gość: ten_no Re: City of Angels IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 03.02.03, 04:52
      anutka1 napisała:

      > Miasto Aniołów - ponadczasowy film -

      A widzialas oryginal? Moim zdaniem duzo lepszy: us.imdb.com/Title?0093191
    • Gość: ten_no Re: City of Angels IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 03.02.03, 04:54
      anutka1 napisała:

      > Miasto Aniołów - ponadczasowy film -

      A widzialas oryginal? Moim zdaniem duzo lepszy: us.imdb.com/Title?0093191
    • Gość: ten_no Re: City of Angels IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 03.02.03, 04:54
      anutka1 napisała:

      > Miasto Aniołów - ponadczasowy film -

      A widzialas oryginal? Moim zdaniem duzo lepszy: us.imdb.com/Title?0093191
    • Gość: ten_no Re: City of Angels IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 03.02.03, 04:55
      anutka1 napisała:

      > Miasto Aniołów - ponadczasowy film -

      A widzialas oryginal? Moim zdaniem duzo lepszy: us.imdb.com/Title?0093191
    • Gość: ten_no Re: City of Angels IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 03.02.03, 04:55
      anutka1 napisała:

      > Miasto Aniołów - ponadczasowy film -

      A widzialas oryginal? Moim zdaniem duzo lepszy: us.imdb.com/Title?0093191
    • Gość: ten_no Re: City of Angels IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 03.02.03, 04:56
      anutka1 napisała:

      > Miasto Aniołów - ponadczasowy film -

      A widzialas oryginal? Moim zdaniem duzo lepszy: us.imdb.com/Title?0093191
    • Gość: ten_no Re: City of Angels IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 03.02.03, 04:56
      anutka1 napisała:

      > Miasto Aniołów - ponadczasowy film -

      A widzialas oryginal? Moim zdaniem duzo lepszy: us.imdb.com/Title?0093191
    • Gość: ten_no Re: City of Angels IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 03.02.03, 04:57
      anutka1 napisała:

      > Miasto Aniołów - ponadczasowy film -

      A widzialas oryginal? Moim zdaniem duzo lepszy: us.imdb.com/Title?0093191
    • Gość: ten_no Re: City of Angels IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 03.02.03, 04:58
      anutka1 napisała:

      > Miasto Aniołów - ponadczasowy film -

      A widzialas oryginal? Moim zdaniem duzo lepszy: us.imdb.com/Title?0093191
      • Gość: ten_no Re: City of Angels IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 03.02.03, 05:28
        Przepraszam, ze tyle tego - nacisnalem "wyslij" jeden raz i sie zacielo.
    • sliwkaa popieram 03.02.03, 17:02
      Jest to jeden z moich ulubionych filmów i mam do niego duzą słabości ...; - )).
      Widziałam go 3 razy i myślę ze jeszcze go kilka razy obejrzę w moim życiu. Ale
      zostawiam sobie przyjemności oglądania tego filmu na szczególne chwile ;- ))

      Rzeczywiście muzyka jest piękna i można jej słuchać bez końca
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka