Gość: df IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 20:03 kiedy bedzie na dvd? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
freerock Re: twin peaks 27.07.06, 22:22 Ostatnio widziałem ten film jako dodatek DVD do jakiegoś pisma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaija Re: twin peaks IP: *.elblag.dialog.net.pl 27.07.06, 23:44 Ale było to "Ogniu krocz ze mną". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: don_pedo Re: twin peaks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.06, 12:20 na dvd wyszedl jedynie pierwszy sezon, i to w usa. mozesz zamowic z amazonu lub szukac na allegro. na allegro takze pojawia sie czasem calosc jako wydanie nielegalne, a raczej legalne w chinach. ja mam calosc sciagnieta torrentem, zgrana z amerykanskiej kablowki w zupelnie zadowalajacej jakosci. o, prosze, oryginalny sezon pierwszy, 199pln: allegro.pl/item117870059_twin_peaks_complete_season_1r2_nowa_.html Odpowiedz Link Zgłoś
borsuk_dawid Re: twin peaks 28.07.06, 13:22 no to niezle chce sobie koles zarobic, biorac pod uwage, ze na amazonie serial kosztuje 15 funtow www.amazon.co.uk/gp/product/B000071IYQ/202-5848700-2923022?v=glance&n=283926&s=gateway&v=glance druga seria wychodzi chyba w listopadzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaija Re: twin peaks IP: *.elblag.dialog.net.pl 28.07.06, 23:38 Swoją drogą, to skandal, że nie ma na naszym rynku serialu Twin Peaks, czy Monty Pythona. Podobnie jest z niektórymi reżyserami - gdyby nie nielegalne źródła, można by zapomnieć o ich istnieniu w naszym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
soledad Re: twin peaks 23.08.06, 13:56 Ja mam wszystkie odcinki+ "Ogniu..."+europejskie zakonczenie pilota+jakies bzdety (artykuly, wywiady) - razem 3 plyty. Jak ktos chce, to na maila,pliz. Odpowiedz Link Zgłoś