Dodaj do ulubionych

twin peaks

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 20:03
kiedy bedzie na dvd?
Obserwuj wątek
    • freerock Re: twin peaks 27.07.06, 22:22
      Ostatnio widziałem ten film jako dodatek DVD do jakiegoś pisma.
      • Gość: jaija Re: twin peaks IP: *.elblag.dialog.net.pl 27.07.06, 23:44
        Ale było to "Ogniu krocz ze mną".
    • Gość: don_pedo Re: twin peaks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.06, 12:20
      na dvd wyszedl jedynie pierwszy sezon, i to w usa. mozesz zamowic z amazonu lub szukac na allegro.
      na allegro takze pojawia sie czasem calosc jako wydanie nielegalne, a raczej legalne w chinach. ja mam
      calosc sciagnieta torrentem, zgrana z amerykanskiej kablowki w zupelnie zadowalajacej jakosci.
      o, prosze, oryginalny sezon pierwszy, 199pln:
      allegro.pl/item117870059_twin_peaks_complete_season_1r2_nowa_.html
      • borsuk_dawid Re: twin peaks 28.07.06, 13:22
        no to niezle chce sobie koles zarobic, biorac pod uwage, ze na amazonie serial
        kosztuje 15 funtow

        www.amazon.co.uk/gp/product/B000071IYQ/202-5848700-2923022?v=glance&n=283926&s=gateway&v=glance

        druga seria wychodzi chyba w listopadzie
        • Gość: jaija Re: twin peaks IP: *.elblag.dialog.net.pl 28.07.06, 23:38
          Swoją drogą, to skandal, że nie ma na naszym rynku serialu Twin Peaks, czy
          Monty Pythona. Podobnie jest z niektórymi reżyserami - gdyby nie nielegalne
          źródła, można by zapomnieć o ich istnieniu w naszym kraju.
    • soledad Re: twin peaks 23.08.06, 13:56
      Ja mam wszystkie odcinki+ "Ogniu..."+europejskie zakonczenie pilota+jakies
      bzdety (artykuly, wywiady) - razem 3 plyty. Jak ktos chce, to na maila,pliz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka