Dodaj do ulubionych

dla killbillofanow

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.03, 00:40


tarantino specjalnie dla kin dalekiego wschodu zmontowal troche ostrzejsza
wersje filmu bez czarnobialych ujec i z dluzsza sekwencja anime.

guddo desu ne!

www.yomiuri.co.jp/newse/20031023woa9.htm




Obserwuj wątek
    • Gość: remis Re: dla killbillofanow IP: *.stalowa-wola.sdi.tpnet.pl 26.10.03, 13:29
      A kto zmontował wersję dla uzytkowników programu wymiany dóbr kultury
      pt. "Kazaa"? Za Chiny nie mogę trafić na Killa Billa, pod którym to tutułem
      kryje się a to parodia "Krzyku", a to tzw. komedia o jakiejś różowej
      blondynce.
      • yawokim Re: dla killbillofanow 26.10.03, 14:16
        na razie z tym cienko, chodza jakis koszmarne skrinery /widzialem taki
        rozmazany podzielony na szpule/ warto wydac te pare zlych na kino bo to
        klasyka jak nic
        • Gość: tomcio paluch Re: dla killbillofanow IP: *.stoginet.csc.pl / 217.153.13.* 26.10.03, 17:34
          słuchajta - naprawde to bedzie film pamietany przez lata
          akurat tego nie warto ogladać na divixie...
          klasyka juz dziś

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka