stephen_s
31.03.04, 13:28
OK, panowie, mam pytanie i proszę o szczere odpowiedzi :)
Pytanie brzmi: co Wam podoba się w kobietach? Tak konkretnie - jakie cechy
musi mieć kobieta, żeby Wam się podobała? Czego od kobiet oczekujecie? Urody?
Inteligencji? Niezależności, czy zależności? Własnego zdania, czy chcecie by
kobieta Was we wszystkim słuchała? Siły, czy słabości? Ogólnie rzecz biorąc:
jakie kobiety Wam się podobają, pociągają, a jakie nie?