kleinee 18.07.05, 13:41 co zrobic z facetem przylapanym na klamstwie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kleinee Re: co zrobic ? 18.07.05, 13:44 ale to do niczego nie prowadzi, co z nim zrobic zeby nie klamal wiecej jak sie zachowac w takiej sytuacji Odpowiedz Link Zgłoś
california_martini Re: co zrobic ? 18.07.05, 13:50 Jak to co zrobić? Porozmawiać, a jak przyłapiesz jeszcze raz na kłamstwie to wyrzucić za drzwi! Odpowiedz Link Zgłoś
california_martini Re: co zrobic ? 18.07.05, 13:52 Czy mi się tylko wydaje, czy boisz się jego reakcji? Odpowiedz Link Zgłoś
kleinee Re: co zrobic ? 18.07.05, 13:55 nie boje sie ale zanm reakcje powie ze jak mi nei pasuje to juz sie moze wyprowadzic Odpowiedz Link Zgłoś
kleinee Re: co zrobic ? 18.07.05, 13:57 nie pasuje, a wszegolnosci zabawa w detektywa, tymbardziej ze klamstwo bylo banalne! ale bylo! dlaczego faceci kalmia? mogl mi prawdę powiedzieć ! Odpowiedz Link Zgłoś
california_martini Re: co zrobic ? 18.07.05, 13:58 Skoro Ci nie pasuje, i źle się z tym czujesz, czemu to ciągniesz? Odpowiedz Link Zgłoś
kleinee Re: co zrobic ? 18.07.05, 14:00 tez! najlepsze jest to ze jest to sprawa sprzed miesiecy , ja dopiero teraz skojarzylam fakty, Odpowiedz Link Zgłoś
california_martini Re: co zrobic ? 18.07.05, 14:01 a czy to takie istotne? warte rozpamiętywania? Odpowiedz Link Zgłoś
kleinee Re: co zrobic ? 18.07.05, 14:04 mial spotkac sie z synem a spotkal z byla zoną , nie zroumiem facetow, ja mu nie zabraniam jej widywać , po co klamal Odpowiedz Link Zgłoś
california_martini Re: co zrobic ? 18.07.05, 14:05 Spokojna rozmowa dobra na wszystko - zaręczam. Ale spokojna. Odpowiedz Link Zgłoś
kleinee Re: co zrobic ? 18.07.05, 14:06 ja jestem spokojna , naprawde , nie rozumiem po co klamal? Odpowiedz Link Zgłoś
wadi77 Re: co zrobic ? 18.07.05, 14:09 sie wtrące teraz to juz nie istotne po co czy tez dlaczego, wazniejsze w tym momencie jest zastanowienie sie nad ponownym zaufaniem Odpowiedz Link Zgłoś
california_martini Re: co zrobic ? 18.07.05, 14:12 Tego sie juz nie dowiesz. Myśl o tym, co teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
samowolny Re: co zrobic ? 18.07.05, 14:09 kleinee napisała: > mial spotkac sie z synem a spotkal z byla zoną , nie zroumiem facetow, ja mu nie zabraniam jej widywać , po co klamal to spytaj jego o to bo tu na forum ile wpisow to tyle bedziesz miała odpowiedzi, a moze umówil sie z synem ale on nie mógł a ta wiadomośc przekazała była żona? zreszta spytaj go to ci wyjasni sam najlepiej...i widze że wyznajesz pyslenie Dzierżyńskiego.."ufać ale kontrolować"...:) Odpowiedz Link Zgłoś
kleinee Re: co zrobic ? 18.07.05, 14:13 ooo hej samowolny i nie bylo problemunie wiem czy pamietasz ale byl taki temacik o bylej zonie, cos podejrzewalam, i mam kobieca intuicja, spotkanie znia mial zaplanowane klamstwo bylo celowe, nie wiem dlaczego wczesneij tez sie z nia widywal Odpowiedz Link Zgłoś
samowolny Re: co zrobic ? 18.07.05, 14:27 kleinee napisała: > nie wiem dlaczego wczesneij tez sie z nia widywal może .."stara miłość nie rdzewieje"?:) Odpowiedz Link Zgłoś
krecilapka Re: co zrobic ? 18.07.05, 21:30 > nie zroumiem facetow, ja mu nie zabraniam jej widywać , po co klamal Bylem kiedys z dziewczynka ktorej nie przeszkadzalo (jak twierdzila) ze wybywam pograc w kosza z kolesiami. Ot, po prostu miala pozniej muchy w nosie. Ciesz sie, ze masz dobrego chlopa co broni Ciebie przed muchami. Wiesz na czym one potrafia siasc zanim wleca do kobiecego noska? Odpowiedz Link Zgłoś
kleinee Re: fellatio 18.07.05, 14:22 swietny pomysł naprawdę :) moze jeszcze jakis medal mu dac Odpowiedz Link Zgłoś
krecilapka Re: fellatio 18.07.05, 15:57 No widzisz, masz zadatki na bycie wspaniala dziewczyna. Jeszcze troche a zaczne zazdroscic Twojemu chlopakowi :). Odpowiedz Link Zgłoś
caprissa Re: co zrobic ? 18.07.05, 19:23 Kohacie się. Zatem nic. Zresztą to było dawno:) Odpowiedz Link Zgłoś
444a Re: co zrobic ? 18.07.05, 21:08 A co zrobić z przyłapaną kobietą? Zależy w czym kłamią. Odpowiedz Link Zgłoś
caprissa Re: co zrobic ? 18.07.05, 21:32 No własnie. A moze maja takie poczucie humoru. To faktycznie zależy od wielu rzeczy. Pisanie nie pokazuje mimiki twarzy, ale myslę, że to się okazuje potem. Odpowiedz Link Zgłoś