Dodaj do ulubionych

PROSZE ODPOWIEDZCIE!!!

23.01.10, 21:28
Od kilku miesięcy biore mercilon, nigdy nie mialam po nim wymiotow
zdarzyło sie kilka razy ze wzielam 2-2,5 godz pozniej niż zawsze czy
to mogło osłabić jego działanie?? Teraz zostały mi 3 tabletki do
konca opakowania a 3- 4 dni po stosunku zaczelam miec brazowe
plamienia. Jestem przerazona czy to moze byc ciaza?? Prosze o odp
Obserwuj wątek
    • ding_yun Re: PROSZE ODPOWIEDZCIE!!! 24.01.10, 15:27
      Nie sądzę. Mercilon ma tolerancję do 12h, ale na przyszłość staraj się
      brać o jednej godzinie smile
      • claratrueba Re: PROSZE ODPOWIEDZCIE!!! 25.01.10, 09:32
        Czy te plamienia nie pojawiły się po ciężkim wysiłku fizycznym, szczególnie
        dźwiganiu? Jeśli tak, prawdopodobnie pękło jakieś małe naczynie krwionośne- to
        zdarza się np. sportsmenkom dość często. Nic groźnego. Podobnie przy rożnych
        infekcjach, szczególnie jeśli bierze się aspirynę- zwiększa kruchość naczyń
        krwionośnych i zmniejsza krzepliwość krwi. Jeśli bez wyraźnego powodu- każde
        takie plamienie powinien zdiagnozować lekarz.
        Ciąża nie jest niemożliwa, ale prawdopodobieństwo to kilka promili. A plamienia
        nie sa typowym objawe ciąży.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka