Dodaj do ulubionych

Pytanie!!!

11.10.11, 18:23
Drogie kobiety,
moja kolezanka,zaczyna meczyc mnie probleme ktory jej nie daje spokoju. a ja juz nie wiem co odpowwiadac.
Otóz:
22 sierpnia uprawiala "Sex",Strasznie ja bolalo(zalala sie krwia,od dlugiego czasu nie uprawiala sexu,moze dlatego),facet nie doszedl,mieli zabezpieczenie,ale przez moment chcial wejsc bez prezerwatywy(on twierdzi ze nie wszedl ale jej sie wydaje ze wszedl na moment).Okres dostala 04.09 kilka dni wczesniej ( ma nie regularne cykle,i z tego wynika ze okolo 22.08 miala jajeczkowanie).@ w pierwszym i drugim dniu byla bardzo obifita,pozniej jednak juz nie,w pierwszym dniu bardzo bolesna.Namowialm ja zeby zrpbila test ciazowy.zrobila go 8.09 czyli 18 dni po stosunku(i juz po miesiaczce),wyszedl negatywny,nastepny zrobila 13.o9 czyli 22 dni po ii wynik tez negatywny,trzeci test kupilam jej ja bo juz nie mogalm sluchac ze jest w ciazy,zrobila go 37 dni po stosunku i wynik tez negatywny(wszystki trzy robila popoludni),czy wyniki sa pewne?. Teraz @ dostala 06.10 trwala ona dluzej niz zazwyczaj,ale w drugim i trzecim dniu byla obfita.(ona jednak wmawia sobie ze to krwawienie bylo)jest jakies prawdopodobieńswto ciazy?(bylo zabezpieczenie,nie bylo wytrysku bo jemu "oklapl",3 negatywne testy i dwie @).wiem ze chore to jest ze sobie wkreca,ale miala kilka nie milych przezyc i ona juz tak sie przejmuje.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: Pytanie!!! 11.10.11, 18:50
      koleżanka może zrobić test z krwi, albo udać się do psychiatry.
      a z całą pewnością powinna doedukować się z rozmnażania ssaków, ze szczególnym uwzględnieniem rozmnażania człowieka.
      • browneyes12 Re: Pytanie!!! 11.10.11, 18:57
        Wiem,tlumacze jej to caly czas,ale ona nie potrafi tego pojac,moze kiedy pokaze jej komentarze zrozumie ze to nie tylko moje zdanie takie jest...
    • zakupianki.pl Re: Pytanie!!! 15.10.11, 09:35
      Tak to jest jak dzieci biorą się za rzeczy przeznaczone dla dorosłych.

      Proponuję poczytać podręcznik do biologii, szczególnie rozdział rozmnażanie ssaków i może troszkę do niej dotrze big_grin
    • duchess85 Re: Pytanie!!! 19.10.11, 10:44
      > 22 sierpnia uprawiala "Sex"

      Co to jest "Sex"??

      Strasznie ja bolalo(zalala sie krwia,od dlugiego cz
      > asu nie uprawiala sexu,moze dlatego),

      To ciekawe....

      > przez moment chcial wejsc bez prezerwatywy(on twierdzi ze nie wszedl ale jej s
      > ie wydaje ze wszedl na moment).Okres dostala 04.09 kilka dni wczesniej ( ma nie

      To już w ogóle bez komentarza.
    • ewik369 Re: Pytanie!!! 08.11.11, 12:03
      Witam.Ja również jestem panikarą jeśli chodzi o zajście w ciążę,ale wydaje mi się,że jak Twoja koleżanka zrobiła 3 testy ciążowe,których wynik był negatywny,to może na 100% spać spokojniesmile.A czy test robi się rano czy o innej porze dnia,to z doświadczenia wiem,że jak jest się w ciąży,to i tak wyjdą dwie kreski niezależnie od pory dniasmilePozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka