Dodaj do ulubionych

PROSZE WAS WSZYSTKIE KOBIETKI O POMOC

03.02.06, 15:48
Witajcie!

Prosze nie kasowac tego wątku, bo nie jest on tylko o Diane35!!!!

Mój problem polega na tym, że 3 miesiące temu ginakolog przepisał mi Diane35
z powodu: antykoncepcji, trądziku, przetłuszczających się włosów, tłustej
cery, bolących miesiączek i nadmiernego owłosienia--> zatem widzicie ze
Diane35 w tym wypadku była jak najbardziej wskazana. Aktualnie jestem w
przerwie na okres przed 4 opakowaniem, jednak muszę zauważyć, że nie widzę
jeszcze żadnej poprawy!!!! Zaczynam się obawiać, czy Diane35 w ogole na mnie
działa (a chcialam ją brać tylko 6 miesięcy bo wiem ze jest niebezpieczna
lecz teraz juz nic nie wiem).

Zaczełam się zatem zastanawiac nad zmianą tabletek, jednak nie znam się na
innych pod względem działania na moje problemy opisane wyżej. Nie zalezy mi
na działaniu tylko antykoncepcyjnym, bo mozemy sobie radzić z ukochanym w
inny sposob, ale jesli znalazłabym tabletki działające dobrze na cere, włosy
i wszystko to, co opisałam powyzej, to byłabym bardzo szczęsliwa. Dodam, że
te moje problemy są dosc spore- moze dlatego jeszcze nie działa?

Dlatego prosze Was o pomoc z całego serca!!!!!!!! Na które tabletki
radziłybyście mi zmienić? A moze nie robić tego?
Obserwuj wątek
    • olenka.k Re: PROSZE WAS WSZYSTKIE KOBIETKI O POMOC 03.02.06, 17:46
      Witaj!
      Nic się nie martw, Diane na pewno działa, trzeba tylko trochę cierpliwości, u
      mnie na prawde widoczne zmany pojawiły się dopiero po 4 opakowaniu, przy
      szóstym było super.
      Gdy zmieniałam Diane na inne, lekarz zaproponował Regulon (to samo co
      Marvelon). Niestety nie ma refundacji, cena ok 20 - 25zl, ale efekt cerowo -
      owłosieniowy podobny (chociaz to taki skok hormonów z jednego na drugie, że też
      trzeba trochę odczekaćwink)
      Pozdrawiam!
    • tigrissimo Re: PROSZE WAS WSZYSTKIE KOBIETKI O POMOC 03.02.06, 17:48
      Mi kiedys dermatolog przepisał Dianę. Ale przed jej uzyciem (miałam obiekcje co
      do tego środka) skontaktowałam się z ginekologiem i ten powiedział, że tak
      naprawdę to Dianę powinno zalecać tym, którzy maja zaburzona gospodarke
      hormonalną, a jej przejawem są pryszcze, nadmierne owłosienie i takie tam. Zatem
      zalecił mi na początek zbadanie sobie poziomu hormonów, by stwierdzić na tej
      podstawie, czy Diane nalezy zazywać. Zrobiłam sobie takie badania i okazało się
      że wszystko jest OK. Czyli Diana na moje problemy dermatologiczne nie jest
      wskazana wink
      • saba76 Re: PROSZE WAS WSZYSTKIE KOBIETKI O POMOC 03.02.06, 18:56
        poszukaj przyczyn twoich obiawów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka