agusiap.dwa 06.05.08, 16:45 Chciałam się dowiedziec czy któraś z was zaszła w ciąze podczas stosowania cerezette? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
turzyca Re: ciąża 06.05.08, 17:20 Wolisz, zeby ktorego posta Ci wyciac? Tego czy tego w watku o cerazette? Nie powinno sie dublowac postow. A co do meritum: oczywiscie sa kobiety, ktore zaszly w ciaze, stosujac cerazette. Sa nawet takie, ktore zaszly w ciaze, majac podwiazane jajniki. Bo jedyna stuprocentowa metoda na unikniecie ciazy jest abstynencja, kazda inna jest w pewnym stopniu zawodna. Prawidlowo stosowana cerazette ma bardzo wysoki stopien zabezpieczenia, niestety jednak latwo o bledy w stosowaniu. Odpowiedz Link