06.05.08, 16:45
Chciałam się dowiedziec czy któraś z was zaszła w ciąze podczas stosowania
cerezette?
Obserwuj wątek
    • turzyca Re: ciąża 06.05.08, 17:20
      Wolisz, zeby ktorego posta Ci wyciac? Tego czy tego w watku o cerazette? Nie
      powinno sie dublowac postow.
      A co do meritum: oczywiscie sa kobiety, ktore zaszly w ciaze, stosujac
      cerazette. Sa nawet takie, ktore zaszly w ciaze, majac podwiazane jajniki. Bo
      jedyna stuprocentowa metoda na unikniecie ciazy jest abstynencja, kazda inna
      jest w pewnym stopniu zawodna. Prawidlowo stosowana cerazette ma bardzo wysoki
      stopien zabezpieczenia, niestety jednak latwo o bledy w stosowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka