Dodaj do ulubionych

Ekranizacja "Kod da Vinci"

03.02.05, 10:23
Jak Wam się podoba planowana obsada filmu na podstawie "Kodu da Vinci"? Z
tego co słyszałam Audrey Tatou ma grać Sophie Neuveu, Tom Hanks Roberta
Langdona a Jean Reno Bezu Fache. Według mnie Tom Hanks to będzie pomyłka.
Obserwuj wątek
    • dafni Re: Ekranizacja "Kod da Vinci" 03.02.05, 10:49
      Też tak mi się wydaje.
      Fatalna jest ta obsada.
      • syshda Re: Ekranizacja "Kod da Vinci" 03.02.05, 11:13
        Pomysl, zeby Francuzi grali Francuzow mnie sie podoba, ale Tom Hanks wedlug
        mnie absolutnie nie pasuje.
        Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni.
        • Gość: Mat Re: Ekranizacja "Kod da Vinci" IP: 5.6R* / *.nokia.com 03.02.05, 12:11
          W końcu to ma być profesor uniwersytetu. Kto miałby go grać, Van Damme? Ciężko
          kogoś sensownego wymyślić, jeszcze paru angielskich aktorów pasujących do tej
          roli bym znalazł, ale o amerykańskich to nie łatwo.

          Choć fakt że Hanks trochę za stary.

          A swoją drogą to Audrey Tatou mnie ekstremalnie irytuje i jeśli to ona miałaby
          grać to ja na ten film na pewno nie pójdę. Miała być Sophie Marceau.
          • syshda Re: Ekranizacja "Kod da Vinci" 03.02.05, 13:06
            Ja to bym widziala w roli Langdona Michaela Douglasa, z wygladu cos w
            stylu "Cudownych chlopcow", ale mlodszego. No ale to nierealny pomysl.
            • Gość: Mat Re: Ekranizacja "Kod da Vinci" IP: 5.6R* / *.nokia.com 03.02.05, 13:53
              Tym bardziej za stary, on jest starszy od Hanksa. Ktoś przed 40tką i nie
              mięśniak ani goguś - wśród amerykańskich aktórów mieszanka nieosiągalna
              • syshda Re: Ekranizacja "Kod da Vinci" 03.02.05, 16:10
                W kazdym razie Langdon musi byc przystojny i ok. 40. Moze Johnny Depp
                wygladajacy tak jak u Polanskiego w "Dziewiatych wrotach"?
    • margala Woody Allen 03.02.05, 12:50
      Roberta Langdona powinien zagrać Woody Allen
      wtedy bym poszedł do kina
      • Gość: Mat Re: Woody Allen IP: 5.6R* / *.nokia.com 03.02.05, 13:54
        John Cleese ;-) Albo lepiej - Rowan Atkinson. To byłby dopiero hit!
        • staua Re: Woody Allen 03.02.05, 18:47
          Ja nie wiem, czy powinien byc przed czterdziestka... Moim zdaniem swietnie pasuje do tej roli Ed
          Harris.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka