syshda 03.02.05, 10:23 Jak Wam się podoba planowana obsada filmu na podstawie "Kodu da Vinci"? Z tego co słyszałam Audrey Tatou ma grać Sophie Neuveu, Tom Hanks Roberta Langdona a Jean Reno Bezu Fache. Według mnie Tom Hanks to będzie pomyłka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dafni Re: Ekranizacja "Kod da Vinci" 03.02.05, 10:49 Też tak mi się wydaje. Fatalna jest ta obsada. Odpowiedz Link Zgłoś
syshda Re: Ekranizacja "Kod da Vinci" 03.02.05, 11:13 Pomysl, zeby Francuzi grali Francuzow mnie sie podoba, ale Tom Hanks wedlug mnie absolutnie nie pasuje. Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mat Re: Ekranizacja "Kod da Vinci" IP: 5.6R* / *.nokia.com 03.02.05, 12:11 W końcu to ma być profesor uniwersytetu. Kto miałby go grać, Van Damme? Ciężko kogoś sensownego wymyślić, jeszcze paru angielskich aktorów pasujących do tej roli bym znalazł, ale o amerykańskich to nie łatwo. Choć fakt że Hanks trochę za stary. A swoją drogą to Audrey Tatou mnie ekstremalnie irytuje i jeśli to ona miałaby grać to ja na ten film na pewno nie pójdę. Miała być Sophie Marceau. Odpowiedz Link Zgłoś
syshda Re: Ekranizacja "Kod da Vinci" 03.02.05, 13:06 Ja to bym widziala w roli Langdona Michaela Douglasa, z wygladu cos w stylu "Cudownych chlopcow", ale mlodszego. No ale to nierealny pomysl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mat Re: Ekranizacja "Kod da Vinci" IP: 5.6R* / *.nokia.com 03.02.05, 13:53 Tym bardziej za stary, on jest starszy od Hanksa. Ktoś przed 40tką i nie mięśniak ani goguś - wśród amerykańskich aktórów mieszanka nieosiągalna Odpowiedz Link Zgłoś
syshda Re: Ekranizacja "Kod da Vinci" 03.02.05, 16:10 W kazdym razie Langdon musi byc przystojny i ok. 40. Moze Johnny Depp wygladajacy tak jak u Polanskiego w "Dziewiatych wrotach"? Odpowiedz Link Zgłoś
margala Woody Allen 03.02.05, 12:50 Roberta Langdona powinien zagrać Woody Allen wtedy bym poszedł do kina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mat Re: Woody Allen IP: 5.6R* / *.nokia.com 03.02.05, 13:54 John Cleese ;-) Albo lepiej - Rowan Atkinson. To byłby dopiero hit! Odpowiedz Link Zgłoś
staua Re: Woody Allen 03.02.05, 18:47 Ja nie wiem, czy powinien byc przed czterdziestka... Moim zdaniem swietnie pasuje do tej roli Ed Harris. Odpowiedz Link Zgłoś