mamejka 12.05.05, 15:03 czy wiecie może, czy pojawiła się już kolejna część Wojen Demona???bo qrde po przeczytaniu "Panowania" czuje straszny niedosyt..:(( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj