IP: *.softel.elblag.pl 19.05.05, 13:09
Czy lubicie jego ksiazki? Kto czytal najnowsza "Opowiesc o milosci i mroku"?
Obserwuj wątek
    • Gość: kmicic Re: Amos Oz IP: *.autocom.pl 19.05.05, 16:13
      Uwielbiam książki Oza :) Szczególnie podobały mi się "Czarna skrzynka"
      i "Fima". Tej najnowszej jeszcze nie czytałem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka