Gość: Justin IP: *.softel.elblag.pl 19.05.05, 13:09 Czy lubicie jego ksiazki? Kto czytal najnowsza "Opowiesc o milosci i mroku"? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kmicic Re: Amos Oz IP: *.autocom.pl 19.05.05, 16:13 Uwielbiam książki Oza :) Szczególnie podobały mi się "Czarna skrzynka" i "Fima". Tej najnowszej jeszcze nie czytałem. Odpowiedz Link Zgłoś